Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Noriu ir aš....

Atsakyti

Vakar man buvo taip šalta, net nežinau kodėl. Jau darbe kažkaip šalta buvo, paskui namo teko eiti iki troleibuso, gal jau pripratau su mašina, nes  vos ne dvi savaites važinėjau, gal striukė plonoka, nes per tas savaites atšalo, gal dar kas, bet ir namo grįžus negalėjau niekaip sušilti. Sėdėjau adjaliuke susisukus - šalta, miegas ima, tai 21:30 nuėjau miegoti. Nei mikroventiliacijos neatsidariau, o dar kelį skaudėjo, tai butelį su karštu vandeniu pasidėjau prie jo. Nubudau visa šlapia nuo garso, kad kažkas vaikšto ir galvoju - pramiegojau, vaikai patys keliasi. Atsisuku į laikrodį - dar net dvylikos nėra. Matyt kažkas dar neatsigulęs buvo. O aš atsidariau mokroventiliaciją, išėmiau butelį ir užmigau toliau. Atsišildžiau, šiandien nebešalta.

Atsakyti

Aha, tokie iš-toliniai pasimatymai vis nutinka, kai Alaus namuose sūrio kepsnys... Turiu koleges labai mėgėjas to patiekalo. Dar kartais būna susigundom tortiljomis. 

Ir - oho, sutapimas - man šiandien telefonas liepia (action of the day) valgyti bemėsį patiekalą  :D  

Qqte, gaila, bet ką padarysi, bus dar tų kepsnių  :friends:​ 

Atsakyti

Geri kepsniai!

Atsakyti

Aha!  :nail:

 

O lauke oras koks, matot? Saulė plieskia! Jaučiu, reikia ištrūkt "su reikalais"  :B

Atsakyti

Aha!  :nail:

O lauke oras koks, matot? Saulė plieskia! Jaučiu, reikia ištrūkt "su reikalais"  :B

Aha, matom  :B 

Sėdžiu ir galvoju, kaži aš mašinoj saulės akinius turiu, ar reiks vairuot namo užsimerkus :hmm:

Atsakyti

Aha, matom  :B 

Sėdžiu ir galvoju, kaži aš mašinoj saulės akinius turiu, ar reiks vairuot namo užsimerkus :hmm:

Žiūrint kada darbo valandos baigiasi. Mes, kontoros žiurkikės, tai kai išeinam 17 val., tai jau tik gatvės žibintai plieskia, o šiaip naktis juodžiausia...  :irnesakyk:​ 

Atsakyti

Laba diena, Šilinge, kokie ten telefono paliepimai? Appsas koks nors?

 

Kaip pavydu susitikimo.. balta pudra pabarstyto grožio :wub:  Bet kad jau nuolaidą turit, tai, metyt, kitais metais irgi bus :)

 

Numezgiau tokį vieną megztuką, ne sau. Fainas ir man. Ne mano tipo, bet fainas, tik parodyt  nėr kaip. Ant savęs fotkinau, bet nekoks vaizdelis :D Statistikai iš susivėlusių pabaisų gyvenimo :D Atiduot jau šiandien turėjau.

Nugara ilgesnė, praskiepai šonuose, nuogas petys :D Bantas :D Viskas ne apie mane išskyrus spalvą ir siūlą.

 

Priedas  0FADD702-4E68-4DF0-809C-DF5FE2178966.jpeg   117,11KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 27 lapkričio 2018 - 14:30

Limit, aha, appsas. Naudojuosi tokiu YOU-app. Nenuosekliai  :rolleyes: Bet ten būna tokių smagių užduotėlių, padedančių formuotis naujus įpročius, pamatyti ir įvertinti mažus dalykus. Because small things matter  :B

Atsakyti

Limit, gražus megztinis, bet iš pačios nieko nebelikę, svarsčiau ne  ar čia tu, ar kokia tavo sesuo, labai panaši iš veido.

Atsakyti

Limit labai faina bliūzė, o jei dar su abiem rankovėm būtų, čia ir dabar rengčiaus😉

Atsakyti

Žiūrint kada darbo valandos baigiasi. Mes, kontoros žiurkikės, tai kai išeinam 17 val., tai jau tik gatvės žibintai plieskia, o šiaip naktis juodžiausia...  :irnesakyk:​ 

:console: aš tai kontoros varna  :ax:  atskrendu-išskrendu, bet galvą su savim turiu, tai galvojugalvojugalvoju, nu tai yra dyyrbuuu :rolleyes: aš kartais ir su mezginiu pagaunu save bedirbant :lol: jei darbo objektas įdomus  :mirksiukas: 

Atsakyti