Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas , katukai o tu savo foto nekelei i kambariuka? Pvz., ryto proceduros bemezgant

Atsakyti

Labas rytas.

 

Šiandien mieste jau nuo anksti. Ta proga prasiėjau tuščiu senamiesčiu ir pustuščiu Gedimino prospektu. Įtariu, kad slidoka  :hm: O gal ir ne, gal ten druska ant šaligatvių buvo  :hm:

Vakar smagiai megztelėjau pirmyn-atgal-pirmyn  :hihihi:  Prasideda meditacijos, kokiais siūlais reikės kišenių vidų pažakardint... Klausimas pagrindinis, ar tų likučių, kurių turiu, užtektų... Taip noręčiau, kad užtektų, bet, matyt, nepabandžiusi ir nesužinosiu  :irnesakyk:

Atsakyti

Aš vakar tik pirmą kamuoliuką sumegzt baigiau ir apie 21 val nulužau. Ryškus miego trūkumas buvo po dviejų parų neišsimiegojimo.

 

Plaučius peršvietė- viskas ok. Kabineto durys atsidaro, išlenda jauno gyd galva ir ištaria mano pavardę... mintyse- visa laimė, kad tinkamą apatinį trikotažą pasirinkau :D 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Susitikimas matosi labai fainas buvo.

Atsakyti

LR

Labas rytas , katukai o tu savo foto nekelei i kambariuka? Pvz., ryto proceduros bemezgant
  Aš Katuko su žvaigždein pižama fuotuo nekėliau, nors ir laaaaaaabai gražios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 27 lapkričio 2018 - 09:58

QQte, QQte, Alaus namuose šian sūrio kepsnyyyys  :essen:  :flirt2:​ 

Atsakyti

Bet Katukas jokiu foto nerode :) Gal dar ka nors idomaus iamzinus turi. 

Hm. maziausias pradeda lengva terora. Is serijos: cia man mezgi? Kaip tai ne??? tai man numegzk!!!!!

Atsakyti

QQte, QQte, Alaus namuose šian sūrio kepsnyyyys  :essen:  :flirt2:​ 

O man pratyybos,aš avariniam centreee uždaryta :( :cry2:​ 

Atsakyti

mano foto ežiukai rūke :D  bet pažiūrėsiu kas ten yr tinkamo. fotkinau mažai

Atsakyti

O tas kepsnys ypatingas?

Atsakyti

Priedas  60.jpg   80,86KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ežiukai, šeškiukai... Suderino su modeliu ir dedi!

Atsakyti

Nu to tak..skanus,namie tokių patiekalj negaminu. Ir ten visada Šilingė jo valgyt ateina.Nors iš tolo susimojuojam :)

Atsakyti