Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

KnygųklubecyberMonday51offffffff

Atsakyti

Sokiai virtuvej i pabaiga. Reikejo iskept kelis vyriskiam  paliktus savaitgaliui kepsnius, kuriu nesunaudojo. Naujai - burokeliu sriubyte, virtos bulves, kotletai. Ryt moksleiviams pietus suruosti.

Galesiu eit pavakarot su mezginiu.

Atsakyti

Mano kepėjai rado konditerinį švirkštą spintelėj. Bandžiau surast receptą iš vaikystės, nepavyko :( tas kur radau, visai nepavyko. Lyg per klampi, per lipni tešla... bandžiau paskystint, nieko gero. Gal kartais kas iš sektos žinot kokį patikrintą receptuką tiems sausainiams iš švirkšto?  :huh2: pridarėm kringeliukų visokių :D valgomi, bet gaminimo malonumo jokio....

Restar,kas ten per kibirai? Gal ir man reikia :) tik nežinau, kur vešiu... pas mamą :D

Atsakyti

Gelytes isdziuvo bet nenudziugino, nu negerai kazkaip ten tas kaklas su peciais isideliojo, svarsciau ka daryt, kol kas mezgu toliau vistik

Yra vilties kad numezgus iki galo irbsu rankovem kazkiek pavyks suvaldyt, jei ne meginsiu atardyt atnara nuo virsaus ir kazkaip kitaip ta apykakle sutvarkyt, gal ausktasvz geriau ziuresis

Atsakyti

KnygųklubecyberMonday51offffffff

Aha. Visu 1 procentu didesnė nuolaida, negu aš pirkausi  :dry2:  :P​ 

Atsakyti

Aha. Visu 1 procentu didesnė nuolaida, negu aš pirkausi  :dry2:  :P​ 

Ženkliai 

Atsakyti

Abelo nu google yra :)https://mulciavimas....inys-2-vnt.html. Aš kažkurioj daržininkų grupėj apie tai išgirdau, tada pasigilinau daugiau, ilgokai svajojau ir per rudens mugę visgi nusipirkau. 

Įlindau pažiūrėt knygų ir pabėgau. Dar ko užsimanysiu. Nėra namie jau naujoms vietos, ommmm...

Atsakyti

Teisingai vadina :D aš irgi muilo nevalgau :lol: yra kam bananai muilą primena  :lol: 

Muilinas muilas yr papaja. O va avokadai gėrių gėris ir skanumas.

Atsakyti

Mano kepėjai rado konditerinį švirkštą spintelėj. Bandžiau surast receptą iš vaikystės, nepavyko :( tas kur radau, visai nepavyko. Lyg per klampi, per lipni tešla... bandžiau paskystint, nieko gero. Gal kartais kas iš sektos žinot kokį patikrintą receptuką tiems sausainiams iš švirkšto?  :huh2: pridarėm kringeliukų visokių :D valgomi, bet gaminimo malonumo jokio....

Restar,kas ten per kibirai? Gal ir man reikia :) tik nežinau, kur vešiu... pas mamą :D

https://www.knyguklu...eptu-knyga.html

Atsakyti

Restar, aha,jau pasigooglinau :) nu labai įdomus reikalas! Jaučiu ir man reik. Bet gal po švenčių.... :D

Atsakyti

Abelo, o tu turėsi kur tu kibirų turinį reguliariai išpilt?

Atsakyti

Abelo, o tu turėsi kur tu kibirų turinį reguliariai išpilt?
Tai va galvoju variantus. Pas sesę į sodybą,pas mamą į mini daržą arba pas uošvius į sodą tektų vežt  :) arba skelbimas, kad dovanoju :D o greit prisipildo kibiriukas jūsų šeimynoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 27 lapkričio 2018 - 06:30