Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labryt,

Kapseika, tai kad savo mašina be antros adatinės negebu pradėti. Spėju pagal jis įnorius, kad ir nėra kito būdo. Tai kai pradedi iškart su abiem - kitaip neįsivaizduoji. Atnara ji mezga gražiai, kai sugebu prikalbinti :) .

Niuma, nieko nesupratau apie akių už dėjimo būdą. Paaiškinkit kuri :4u: .

Miego noriu šiandien... 

Atsakyti

Sekta yra nerealus gėris. Nitės ir besiaiškinančio Katuko dėka sugebėjau išmegzti nebaigtom eilėm reglaninę apykaklę nuo viršaus su žemesniu priekiu. O Faraway vakar parodė akių uždėjimą, kad būtų susigrupavę. Vien naujovės mano mezgimo fronte

attachicon.gifreceived_372519500096471.jpeg

Prašom dalintis susigrupavusio uždėjimo metodu  :4u:​ 

Atsakyti

Įrodymai, kad mezgu

 

Priedas  Screenshot_20181126-073423.jpg   182,06KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Siūlpirkio įrodymų nedėsiu  :B

Atsakyti

Ooomm. Nemoku paaiškint žodžiu, bet bandysiu. Reikia vizualios pamokos. Nebent Faraway turi kažkokią nuorodą. Ėsmė- vieną akį uždedi paprastai, antrą akį uždėdama pirminį siūlą kabini ne priekinį, bet jį tarp nykščio ir rodomojo. Kaip atvirkščias akies uždėjimas gautųsi. Aš pati mačiau per stalą, iš toli, bet pirmo bandymo metu pavyko.

Atsakyti

https://www.rankdarb...akiu-apmetimas/radau :) 

Atsakyti

Aš irgi kažką radau,bent ja pagal nupasakojimą, supratau, kad tai.

https://newstitchada...x1-rib-cast-on/

Atsakyti

Aš irgi kažką radau,bent ja pagal nupasakojimą, supratau, kad tai.

https://newstitchada...x1-rib-cast-on/

man pritrūko kantrybės :oh:  kažin, dar lėčiau įmanoma ar ne :hmm:

smagu, kad mano užsispyrimas kažkam padėjo :D  aš apie Niumą ir jos mezginį.

o mano mezginio likimas vėl ant plauko kabo.

visų pirma, prisiminiau, kodėl buvau užsidėjusi neteisingą akių skaičių 9ks ten pirty dalyvavo mano ardyme :D ) gi planavau tokias kaip ir gerų akių juostas šonuose, atsiminiau tik vakar vakare :oh: 

visų antra, nebepatinka man tai, kas gaunasi :B  nu nelaimėliai kažkokie tie siūlai, nors patys saviame man jie patinka.....

tai vat.

o dar vakar kažkoks įkvėpimas buvo pagavęs susitvarkyt drakiaus guolį (nors jis pakankamai tvarkingas) matyt, norėjau prisimint, ką konkrečiai turiu. tai va, išvada tokia, kad turiu ką megzt, pilnų komplektų tai gal kokius 8 radau :blink: su mano tempais kokiem 5 metam.... nors tas Žuvukio a la turkis akyse stovi.....

Rasytės nuotykiai :blink:  ir tas, tas kur dirba  iki kraujo, ir tas, kur lėkštėj...

kaip ir reiktų swapą pabaigt..... likė vien smulkmenos, ale bet vis tiek likę, ir tam šiek tiek laiko reiks....

Atsakyti

Rasyte_, per galvą jau gavai.... 

Imk  :4u:​ 

Atsakyti

Katuk tau siūlymas nepatingėt ir pagarint tuos siūlus susisukus ant suktuko, arba bent jau lygintuvu visą kamuolį atsargiai, nes nu aišku kad nepatinka iš tokio garbanoto mezgant :)

 

mano mezginys iki ryto neišdžiūvo, nepasimatavau, gal iki vakaro išdžius, kitaip teks ką naujo pradėt (geriausia aišku megzt kas jau pradėta ir nebaigta būtų :)

bet atsitempiau kašmyrinį mėginuką (naują, ne tą blizguotą) kur sukritakaklį megzt ruošiaus

viskas susukta nežinau kaip nepradėt :) grožyys

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 lapkričio 2018 - 09:29

nee, man nepatinka gal dar ir tai, kad per tankiai. reiktų didesnių virbalų. nors gali būt, kad jei būtų ne garbanoti, būt aiškiau tas laisvumas.

nu žodžiu, baigiu jau apsispręst, kad imsiu naujuosius siūliukus :wub:  Vincio numargintus. bet jatau, net gaila pradėt, o jei vėl kokia nors kreivarankystė pasireikš...

Atsakyti

o kodė aš jų nematiau?pražioplavojau

Atsakyti

o kodė aš jų nematiau?pražioplavojau

nejaugi???? taigi ten visiap kiap staipiausi ir ne tik aš, kažkas vietoj ausinių dėliojosi, ir ryte buvau išsitraukus..

nors iš tikro , mezginių visokių rodymas buvo biškį paslaptingas, toks iš po skverno, kai kurių likau ir nemačius

Atsakyti