Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sekta- neperskaitoma knyga ;) kasmet vis naujai kiekviena atrandu :)

Atsakyti

Sveikos  :4u: Su baltu pavydeliu deliojau patiktukus kambarelyje, smagu, kad yra tokia kompanija ant sio svieto, nors man paciai neteko sutikt nei vienos gyvai.. neskaitant Capri. Net vyrui rodziau pirties nuotrauka su mezganciomis sektantemis  :wub:   Vakar atpyliau 11 valandu , padirbus pota valandu ant galvos “nusileido” 5 gelezines kepimo formos :unsure:  kai pamaciau, kad prasikirtau iki krauju .. silpna pasidare . Sefas iskart liepe vaziuot i priemima arba kvies greitaja, bet as soke budama kaip vaikas sakiau.. ne ne.. niekur nevaziuosiu.. kolege dezinfekavo zaizda , pusvalandi pailsejau, nes galva sukos ir toliau atidirbau. Snd kai pagalvoju, nu tikra kosmonaute.. bet man trb buvo sokas.. zinojau, kad pagal grafika turiu dirbt, tai ir dirbau, nors norejo issiust namo.. vienu zodziu..  Siandien laisvadienis, tai dalinuos vakariene. Anties krutinele  :4u:

507e70894efb.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 25 lapkričio 2018 - 18:57

OMG kaip skaniai atrodo :wub:

Balionas už pramuštą galvą :4u:​ 

Atsakyti

Pamatavau cm save ir perliuką mezgamą. Supratau, kad prasilenkiam išmatavimuose šiuo metu (nes kai buvo pradėtas, tuomet tiko). Tai palikau geresniem laikams jį. Bet 'išgelbėjo' Gytis, kai paklausiau ar nori ko nors, kad numegsčiau. Sako, tai aišku numegzk megztinį.

Iš guolio ištraukiau dvejus siūlus- pagal švelnumą išsirinko. Bandau mėginukus.

Atsakyti

As bandau swapint pabaigti, net turiu “pagalbininka” kuris nesutinka su mano nuomone apie pabaigima

Atsakyti

Sveikos gyvos :)

Pažiūrėjau foto kambarėly  :wub: kaip visada su nuotykiais  :D bet nuolaida net iki kitų metų, tai gerai  :D​ 

Atsakyti

Laabas

Dasikasiau ir as parasyt

Taip pasikroviau energijos kad grizus puoliau namu siurbt, tada isviriau sriuba lesiu, paskui dar troskinau vistienos blauzdeles, atskyriau rankoves, pamatavau ir iskalbiau ant virbalu nes..kazkoks itartinas, kelia apykakle kaip per mazai platinimu butu

Ziuresim kas isdziuvus bus

Tuo tarpu meginuka is kasmyro mezgu

Zodziu, nuejau  miegot veliausiai kartu su Restar ir visai nesijauciu kokia pavargus ar nedamigus, o kaip tik pasikrovus geros e energijos

JŪS FAINOS

Atsakyti

Qqute, aš pernai panašiai, šiemet grįžus tik pora skalbimų/džiovinimų suorganizavau, jautieną pagal Beatą orkaitėn 3 val įkišau ir mezgiau. Iš kokio 5 karto pavyko atnara su mašina. Greičiau būčiau rankom :).

Man irgi baisiausiai keista, kad jokio miego nenoriu, bet reiks judėt vis tiek. 

Atsakyti

Sekta yra nerealus gėris. Nitės ir besiaiškinančio Katuko dėka sugebėjau išmegzti nebaigtom eilėm reglaninę apykaklę nuo viršaus su žemesniu priekiu. O Faraway vakar parodė akių uždėjimą, kad būtų susigrupavę. Vien naujovės mano mezgimo fronte

 

Priedas  received_372519500096471.jpeg   175,49KB   4 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ir dar šito, kurį modifikuotą pagal save mezgu,  apykaklės schema su skaičiukais padėjo, nes supratau kad ir kodėl nugaroj pradžioj palieku mažiau akių nei prieky. Aš pirmyn-atgal dariau po stulpeliu: 

http://womanknits.ru...-kosami-spicami

Oomm biški mažai miego- vakar labai pabaigt iki loginio taško norėjau. Ryte sausas kosulys išbudino. Sėdžiu šiltoj vonioj, nes įprastai tik už valandos kelčiausi.

Atsakyti

Sveikos, labai puikiai susiskaitė ir susižiūėjo jūsų savaitgalis💙 šaunuolės jūs, kad taip sugebat palaikyti tradiciją, o ir mezgėjišką draugystę... 

Iš kokio 5 karto pavyko atnara su mašina. Greičiau būčiau rankom :).
Restar, tu ir antrą adatinę ivaldzius? Ar čia su viena yra koks būdas atnarą padaryti? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 26 lapkričio 2018 - 06:00

Labas rytas! Mano grįžimas gi užtruko - strigau pas sesę, gi buvom normaliai nesimačiusios VISĄ SAVAITĘ!!T

 

ikiuosi, nenubaisinau sektančių nedekoratyviosios kosmetinės elementais  :angel2:  

 

 

O gražuolis kasiūlų tvidas jau skaičiuoja paskutines eilutes, bus skara su sumegztais lapkričio rūkais ir šerkšnais  :wub: 

 

Nepypsėjau, bet vienu metu buvo mano pirtinimasis pakibęs ant knatuko. Labai džiaugiuosi, kad pavyko atvykti, pageidavimų koncertu pasimėgauti (žmoniškai tai TV strigo, sako, randu cik vieną kanalą, o apie antrą nakties repertuaras net LRT savooootiškas) :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 26 lapkričio 2018 - 07:31