Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Radau iškuoptus namus, padarytus pietus ir pasiilgusius vaikus :D pirtis į naudą visapusiškai. Einam su mažium pietų miegelio, nes 'mama, aš noriu į lovytę su tavim'. 

Atsakyti

Ačiū visoms už kompaniją :wub:  Už tai, kad susitikus kartą per metus jautiesi draugėmis :wub:  Katukui atskiras ačiū už saugų suvežiojimą :4u:  Savaitgalis puikus :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos, aš grįžau laiminga ir įsimylėjusi sektą, vaikus ir savo vyrą. Kuris tobulėja - grįžus jau nereikėjo pulti tvarkytis ir niršti. Tai emocija vis dar balione, nesubliuškus.

Bige netyčia pasinaudojom gerom nuolaidomis ir apipirkom vaikus Takko ir Diechmane. 

Buvo labai gera su Susirinkusiom, ilgėjomės negalėjusių dalyvauti. Iš viso 9 susirinkom, vieta tikrai lygiavertė tai, kur prie Molėtų, kitiems metams vėl turėsim nuolaidą dėl neįvykusio kubilo. Žodžiu, planuokit :) 

Ačiū, kad esat - ir tos, kur šalia buvo, ir tos, kur mintimis  :wub:.

Foto truputį bus kambarėlį, bet vėliau. 

Atsakyti

Labas

Aciu uz savaitgali!!!!

kubilo vos nesusprogdinom, bet uz tai nuolaida turim kitiems metams!

Atsakyti

O kas ten tam kubilui nutiko? Aš galvojau, kad ten perkeltine prasme, nuo juoko vos nesprogo. :)

Atsakyti
Pirtis su 'deja vu' - kaip i Moletus vaziuojant tik is trecio karto ivaziavima pataikem, nes tamsoj ieskojom ir isukimo keliukas mazas. Kaip ir po kazkurio meeto Faraway indu liko, kuriuos as priglaudziau :D Smagu pasimeetint, pasipirtint, pasipliurpt, pamedituot su mezginiu...
Atsakyti

O kas ten tam kubilui nutiko? Aš galvojau, kad ten perkeltine prasme, nuo juoko vos nesprogo. :)

Rimtu rimciausiai 😂 bego is jo vanduo, is kamino verzesi ugnis :) issikvietem seimininke, jam vos sirdis nesustojo kaip pamate :) 

Atsakyti

Katukas po to itin jautriai klausėsi, kaip pirties pakura spragsena...

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 25 lapkričio 2018 - 16:13

Užtat kolageno kaukyčių ir rytui, ir vakarui pakako.

Atsakyti

O man jos nueme kazkoki paalerginima ties akim buvo paraude dvi demeles.

Atsakyti

Kompanija puiki, vieta graži, gera, numegzta turbūt visų metų norma-idealus savaitgalis!

ačiū visoms, buvusioms gyvai ir mintimis.

kubilo gal kiek gaila, bet į pirtį išdrįsau ir tuo didžiuojuosi :D 

Mes dar Aukštadvario turgų aplankėm :D kai kes net kai ką papirko

Atsakyti

Laba :)

Smagu buvo labai. Kita karta nusprendziau kad butinai nakvosiu :) nessss miegelio truuuksta :) bet emocijos geros :) kaip liniuka rase- labai smagu karta per metus pasijusti draugemis :)

susitikti, ismeginti kazka naujo, pakalbeti apie senas geras temas :) irrrr aisku pasimegauti pageidavimu koncertu !!!!! :)

kas ifomiausia neplanuotai pajudejo mano pries gerus metus pradetas pukis, kuriam vyras net subtilu varda sugalvojo :)

Atsakyti