Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Leeeeedas...

Kaunas pajudes veliau (priklausomai nuo seimynos poreikiu), bet bus.

Atsakyti

Lace tai ko papirkai?

Ar gavai nuolaidą?aš užmačiau paskiau kad ten kodą surast reikėjo..

Kašmyro, kašmyro ir lino  :B  

Wooly?

Drakius atkeršijo už jūrbangės pigutį?

Taip, wooly  :rolleyes: turbūt atkeršijo  :unsure: nors aš tą pigų šaliką išdidžiai sau nešioju, kaina ant jo neužrašyra, o atrodo gerai  :D 

Atsakyti

pigus siulai yra geris , jei dar ir nesiojasi gerai :)  as siryt gavau  savo silka su merinu.  zaibo greiciu. reik sugalvot  modeliuka jiems . ciupinasi taip idomiai :)

Atsakyti

pigus siulai yra geris , jei dar ir nesiojasi gerai :)  as siryt gavau  savo silka su merinu.  zaibo greiciu. reik sugalvot  modeliuka jiems . ciupinasi taip idomiai :)

O nuorodą duosi?

Bent į a.ž.

Vakar nieko tokio nepirkau. 

Atsakyti

buvau idejus, kur mergaite fb pardavineja vernito siuliukus https://www.facebook...34027196&type=3

o cia naujiena  https://www.facebook...72309433068911/

Atsakyti

Ingriga, tai ir tu nevažiuoji? Gražiai gražu... Aš tai šoke, koks eismas Vilniuje, viskas užsikišę, matyt, ir paradas, ir black friday, ir ledas, viskas vienu metu... Mes per valandą atvažiavom iki FARAWAY mokymo įstaigos... Nes iki BIGo vėlavom ir niekaip prasibraut nėjo... Mezginio neturiu, žodžiu... Užtat maišai maisto :)

Atsakyti

Yra reportažas FB.

Atsakyti

Peržiūrėjau foto. Visa mezgėjos širdis ten ❤

 

O mes apturėjom tuo metu ne patį švariausią gimtadienį 👀

 

Priedas  5AF682EC-C4A7-4397-BAAC-6C0CB3ACA385.jpeg   206,2KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  AA9C81DB-1BAC-46C0-B9BF-F0E25973C79D.jpeg   134,63KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oooo extrymas, sakyciau.

Dauguma lovytese, bet dar ne visos :) 

Atsakyti

Kai pamezgi kaip žmogus, tai ir to miego daug nereikia.

 

Žuviuk, kokia tu miela miela kad palikai tiramisuuuuu. Kad jį padarei, tai išvis megamiela.

 

 

Rytas. Kava. Draugija. Mezginys. Ommmmmmm Ajooo, fotosesija prie apšarmojusio ežero  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 25 lapkričio 2018 - 10:03

Priedas  Screenshot_20181125-100449__01.jpg   277,82KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos, pirtininkės ir nepirtininkės. Peržiūrėjau nuotraukas, tai lyg ir nemažai susirinkę, paskutiniu metu jau  atrode, kad visai tik kelios bus.

Aš irgi dalyvavau  labai intensyviame ir emociškai stipriame renginyje. Vakar vakare sunkiai galėjau užmigt. Šiandien neseniai grįžau ir jaučiuosi panašiai, kaip po pirties - laiminga, bet pavargusi ir tarsi neišsimiegojusi. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 lapkričio 2018 - 14:22