Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezza, kur keliavai? Kaip supratau, mes FB nedraugaujam :).

 

Meksika, Oaxaca, Mirties dienos festivalis, savaitė.

Ekvadoras, visur po truputį - 17 dienų.

 

 

 

Gerosios ir gražiosios, gal paprotintumėt mane, kaip tokią kaklo iškirptę mIAgzt? Gal shemą ar paaiškinimus kuri nors turit?

 

Priedas  Captnoure.JPG   74,86KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 23 lapkričio 2018 - 20:41

Kaip link vakaro gerklę suėmė :unsure:  Nu negi susirgsiu :B​ 

Atsakyti

Dezinfekuot laiku reik :) ir dings visi skausmai :)

Atsakyti

50 g dezinfekanto suvartojau :D​ 

Atsakyti

50 g dezinfekanto suvartojau :D​ 

Dar kojas įmerk į beveik verdantį vandenį su gera sauja jūros druskos.

Ir pakartok dezifektanto.

Ir po visko nelakstyk nuoga iki šaldytuvo ko nors skanaus, bet maukis vilnones kojines ir gulk į lovą.

Atsakyti

Labos :4u:

aš apie mezgimą nuoru paklaust :rolleyes: kaip ten Lace dukrom tą megztelį mezga. Pasitikslint ar gerai suprantu :rolleyes: . Čia šiuo atveju trumpintos eilės mezgasi ir nugaroj ir priekį. Taip suformuoju iškirptę. Pasidalunu tą mezginį į dvi lygias dalis ir iš šonų kaip reglane kas antroj eilėj iš abiejų pusių didinu akių skaičių iki tol kol noriu paskiekt pageidaujamą plotį? Dukra nori stipriaus oversize :D.  Ir dar gal Lace turi nuorodą ar kas galit papasakot kaip tą siūlę viršuj tokią gražią gaut, na tą pynutę tokią :rolleyes:.

Numezgu atnara plonesniais virbalais. Tada padalinu akis į dvi lygias dalis ir pradedu ripsinti. Pečių juostos takelį darau iš dviejų gerų akių. Pridedu akis kiekvienoje elėje, kol pasiekiu norimą plotį.  :rolleyes: 

Atsakyti

Pirtininkes, net neabejoju kad kuri nors turite toki kavinuka  :)

 

Priedas  A98FD707-17CC-43DB-9A0C-0472677092B2.jpeg   226,3KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Prigriebkit, prasau- bus skanios skanios latte kavytes su superine putele :)

 

 

Atsakyti

Aš tokį arbatai naudoju. Nesmardinsiu kava :).

LIniuka, nedrįsk susirgti. Dar ir druska praskalauk gerklę.  Raugas padaugintas ir  į maišą jau įdėtas.

Atsakyti

Liniuka arbatos ramuneliu ar medetku ir liuliuko

Ryt pirty pasikaitinsi ir busi kaip agurkelis

Restar jis ne kavai o pienui plakt reikalingas 

As turiu irgi bet zoliu arbatoms naudoju, jei neuzmirsiu prigtiebsiu, bet dar tiek reikalu visokiu rytoj brac priminkit kas ryt ar ka

Atsakyti

Labs 

Soliuk, papasakok apie ta minam100. Gi parasei, o as paziurejau. Nuoru maikes vyrui.... bet baido terminai. Kazi nera taip kad susimoki ir lauki lauki lauki. Ir pats ragibt turi. Kiek tau uztruko laukimas, nes rasei pagaliau sulaukiau.

Atsakyti

Atėjau prisipažinti.... ir vėl nusidėjau... išvedėt mane iš kelio su tais kašmyrais :oh: viskas, viešai pasižadu šiemet siūlų nebepirkti  :unsure: 

Atsakyti

Restar, kavos i ji pilti nei laso nereikes :) pazadu :) 

Atsakyti