Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Masina atgavau. Daaaaug kasmyru ir silku.... - zvake ir purkstukas  :wacko: Plius dar diagnostika, ir dar kazkokia sustrybe- uzterstumo tikrinimas, nes neleido kitu tiju purkstuku patikrint be jo.

Zodziu, galiu vykt savo transportu, su nakvyne ir atvezt, parvezt kas vyktu su nakvyne.

Del maistu- galvoju, galvoju...

Atsakyti

Abelo, atsilaisvinau, tai pagavo sportinis interesas surasti tą kepurę. Bet ar tau rusų kalbą padės? Va: https://domosed-ka.ru/shlyapka-vyazanaya-spitsami/ 

Atsakyti

Ryt, jau ryyyyyyt jau rytoooooooj nainainai

Priedas  post-358409-0-83880200-1541889380.jpg   75,56KB   0 Parsiųsta kartų

 

Taisyti į žodį pirties/siūlų/megzt ;)

 

 

Atsakyti

ai, soriuks, man paskutinės dienos kažkokios chaotiškos, matyt priešpilnis veikia

qqte, tut turi mano tel. numerį? mano manymu, pajudėkim nuo BIG kokią 14 val.

Liniuka, tark žodį, užteks laiko?

gadget, tu su kuo važiuosi?

Atsakyti

Labas

as jau meniu beveik sudeliojau. Kaip ir kiekvienais metais aisku tuno uztepele :) toliau paslaptis. 

Is Vilniaus as planuoju pajudeti biski po 2 nebent paleis anksciau is paskaitu. 

Atsakyti

 pajudėkim nuo BIG kokią 14 val.

Liniuka, tark žodį, užteks laiko?

 Manau sočiai laiko. 

Aš meniu jau irgi susigalvojau. Darysiu lipnius sparnelius, pikantišką užtepėlę ir dar šio bei to. O jau kaip noriu Žuviuko tiramisu :wub:​ 

Atsakyti

Nu ka duonyte kyla orkaitej,pastetui viskas isitroskino reik eit malt

Katuk tinka man 14 val.einu zet telefono..jei ka Liniukos turiu

Atsakyti

Paziurejau.neturiu. atsiusk jei gali

Atsakyti

Abelo, atsilaisvinau, tai pagavo sportinis interesas surasti tą kepurę. Bet ar tau rusų kalbą padės? Va: https://domosed-ka.ru/shlyapka-vyazanaya-spitsami/ 

Tinka tinka! :) ačiū  :wub:  :4u:  :wub:  :4u:​  aš dar ne tokia jauna, rusiškai biški moku  :D net prieš kelias dienas nustebinau savo garbaus amžiaus sesutę polkėj  :D atėjo čigonė su dukrele, sako, a možna po rusky. Sakau, možna. Tai sesutė sakė, nesitikėjau, kad jaunimas dar moka rusiškai  :D (nu kai kurios kūno dalys taip staiga pasimiršę buvo, bet tas susikalbėt nesutrukdė) :D kad sakau nelabai aš jaunimas matyt  :D va mano sesuo jau visai beveik nemoka, nors jaunesnė tik 2 metais. Supranta tik multikus senovinius  :D 

Atsakyti

Man po teisybei tai ta indukcinė dar nėra tapusi drauge, vis dar pasiilgstu savo senosios elektrinės. Nervuoja garsas, dar neatkaliau sistemos, ką ant kokio galingumo gaminti.  :oh:​ 

Aš va irgi bijausi kaip reiks priprast prie indukcinės... mano nuostabioji tai dujinė :) pas sesę vos susitvarkau su elektrine  :oh: 

Dar klausimas apie buities prietaisus: gal kas nors turit ar esat kur naudoje orkaitę kartu su mikrobange?  :hmm: mūsų virtuvė mažulytė, bandysim renovuot, tai vyras siūlo imt du viename :) man kažkaip nepatikimai skamba....  :hmm: 

Atsakyti

Aš pribūsiu prie BIG.

KADA pribūti? 13+

Atsakyti

Liniuka... paglostei sirdi :) del tiramisu :) 

pagloste ir faraway kai pasake: su tavo meniu viskas man aisku :) tiramisu :) 

darbo savaite ilga ir varginanti... bet ji baigesi ir net zada gera savaitgali :)

sarange.... tu esi stibrybes pavyzdys mums visiems.... su kiekviena diena arteji link sauletu dienu vis labiau ir labiau;) nepasiduok jokioms blogoms nuotaikoms! Sveik!

Atsakyti