Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos :4u:

aš apie mezgimą nuoru paklaust :rolleyes: kaip ten Lace dukrom tą megztelį mezga. Pasitikslint ar gerai suprantu :rolleyes: . Čia šiuo atveju trumpintos eilės mezgasi ir nugaroj ir priekį. Taip suformuoju iškirptę. Pasidalunu tą mezginį į dvi lygias dalis ir iš šonų kaip reglane kas antroj eilėj iš abiejų pusių didinu akių skaičių iki tol kol noriu paskiekt pageidaujamą plotį? Dukra nori stipriaus oversize :D.  Ir dar gal Lace turi nuorodą ar kas galit papasakot kaip tą siūlę viršuj tokią gražią gaut, na tą pynutę tokią :rolleyes:.

Atsakyti

https://www.facebook...3&theater&ifg=1

Atsakyti

Sveikos,

Aš vis dar ok :)

Gera žinia, kad swapinu  :rolleyes:​ ir kad šiandien išleis namo, bet bloga, kad reiks pirmad.dar grįžt, nes laukia nlb malonus reikalas, ir dar bloga, kad pirtis tikrai šiuo momentu ne man :( Lauksiu kvy ir vaizdų :) 

Atsakyti

Soliuk nu tai imi tai "siūlei" vieną akį ir mezgi geraja, abipus jos kiekvieno eilėj pridedi po akį, nežinau kaip Lace mezge, nu bet man regis taip

Atsakyti

Šarange, linkiu, kad tie nemalonūs dalykai kuo greičiau praeitų :4u: Smagu, kad eini pirmyn, taip ir toliau :wub:

Atsakyti

Šarange, na kad swapini, tai čia žiauriai gera žinia! Gera girdėt  :wub: 

Greičiau visos kitos negandos praeina. 

Atsakyti

Lace, as irgi norejau rasyti apie draudima, nes kaip tik nesenai FB maciau ir trumpai akim permeciau apie nuskelta kaitlente. Tik esme tame, kad reikia lyg nuvaziuot iki pardaveju del kazko. 

Atsakyti

Qqt, joo daba dašuto :D O teta Olga kur dabar Avantiūrą mezga, tai tam pagonui kiekvienoj eilėj prideda, ne kas antroj?

Lace, o kas kiek eilių tu pridedi? Kaip paparastam reglane ar kiekvienoj platini?

Atsakyti

kokią čia tą avantiūrą? tą kur pagonas stulpeliu?nežinau nemačiau kaip prideda, šiaip antpečiui priklauso kiekvienoj na o bet tačiau aš kai Summer mezgiau ten pridedama kas antroj, ir rankovė nuleista gaunama

Atsakyti

A tai tu instagrame jos neseki?

Atsakyti

Oi Qqšk, ieškok ne jos instagrame, o ten kur yra jos vedamos pamokos, okx2.knittig :D

Atsakyti

aha radau

nu jei gerai supratau kiekvienoj eilej pridedam kol mezgam kaklo iškirptę o paskui jau kas antroj

bet galėjau ir neteisingai suprast

reiktų mėgint

Atsakyti