Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace, ačiū  :4u: ir kaip gaila indukcinės....  :4u: O klausimas ta tema, pagal ką renaktės indukcines kaitlentes? Man ten visos jos vienodos išskyrus skylių skaičių....

Atsakyti

Lace nuolaidą rašė jie instagrame tai aš ten užmačiau, bet nežinau ar jinai tikrai bus, bet kad ir be nuolaidos pigiau ten

Atsakyti

Lace, nu jo :4u:  o kaitlentė buvo be  rėmelio? aš kai rinkausi, tai pardavėjas pakonsultavo būtent dėl nuskėlimų, kad geriau imt su rėmeliu. ir tikrai - būčiau jau seniai nuskaldžius...

iš tikrųjų nėr ten ką rinktis toj indukcinėj...  išskyrus indukciją :D

nieko neperku, drakius uždarytas, užkamšytas turimais siūlais, o šiaip tai laukia grobio iš Vincio :rolleyes:

Atsakyti

Nu ***** surašiau ir dingo :B

Sodyba nuo 15 val. renkamės. Pirtį kada užsikursim tada ir turėsim. Kubilą paruoš apie 19 val. Reikia atsivežti geriamo vandens, nes vietinis neskanus, bet kitiems reikalams tinkamas. 

Kaunietėms geriau važiuoti pro Jiezną į Karapolį, ten nuo pagrindinio kelio po dešine berods  :hmm: už 300 metrų matysis sodybos tvora. Vilnietės gali važiuoti arba pro Trakus, arba pro Vievį link Karapolio. Tada sodyba bus po kaire :hmm:

Jei ką šeimininko numeris 860111193

Atsakyti

tai va katuk ir man atrodo, kad jos visos vienodos, o kainos tai ohoho kaip nevienodos....  :hmm: 

mano drakius bunda, kelia galvą, bet tuoj gaus su popierių krūva ir darbo projektais per nosį :D

Atsakyti

Lace, o turto draudimo neturit? Nes čia draudiminis atvejis. 

Atsakyti

tai va katuk ir man atrodo, kad jos visos vienodos, o kainos tai ohoho kaip nevienodos....  :hmm:

mano drakius bunda, kelia galvą, bet tuoj gaus su popierių krūva ir darbo projektais per nosį :D

tai reik žiūrėt kokius navarotus siūlo tos pigesnės, kokius brangesnės ir sprendi, ar tau reikia kokio tai paturbinimo.

va, pvz ir pas mane ir pas Liniuka yra toks Stop/go mygtukas. aš jį kartais panaudoju, Liniuka niekada :D

gal yra daugiau kaitinimo lygių, t.y.karščio.  Pas mane pvz nuo 0 iki 9, pas kolegę iki 14.

pas mane yra dar toks Power mygtukas - laabai greit užverda (kaip ir labai greit išbėga, jei ne vanduo :D )

gal koks stiklo storis skirtingas

pas mane pvz jeigu išbėga per daug skysčio, išsijungia kaitinimas visiškai, bet čia gal jau visos turi

kolegė pvz išsirinko kažkokią "krūtą", su gartraukiu pačioj kaitlentėj, per vidury tarp kaitviečių, sakė yra ir gartraukis galinėj dalį, netgi ištraukiamas

bet praktiškai viso daro tą patį :D  t.y. kaitina puodus ir keptuves

šiaip dar ir dėl firmos gali skirtis kaina

Atsakyti

Lace, o turto draudimo neturit? Nes čia draudiminis atvejis. 

Reiks vyro pasiklausti, kažkoks draudimas lyg ir yra, bet reikia žiūrėti sąlygas.  :unsure:​ Ačiū už patarimą  :4u: 

Atsakyti


bet praktiškai viso daro tą patį :D  t.y. kaitina puodus ir keptuves

Jei kas nors tuos puodus su keptuvėm pastato ir ką nors į juos įdeda  :D pačios vis tiek neverda  :lol: 

Atsakyti

qqte, mb namie butu tai vaziuociau. bet deje.


idomu kaina spalvos ir storis to vernitinio silkmerinio

fb mergaite pardavineja. daznai perku vernitinius.

geras merinas su akrilu  yra. tas ilgasis megztinis tunika is jo . dabar sukmia   mezgu is jo.

o merinas su silku 70/30 naujiena. rase, kad 100 gr 333 m, ir kaina  baisiai juokinga  2eur. nu tai ciupau  bandyt. tiesa spalvu beveik  nera. smeline, persikine, balta, melyna, raudona. sake bus ateityje tamsiai  zalia ir juoda.  einu ieskot fb nuorodos

Atsakyti

Man po teisybei tai ta indukcinė dar nėra tapusi drauge, vis dar pasiilgstu savo senosios elektrinės. Nervuoja garsas, dar neatkaliau sistemos, ką ant kokio galingumo gaminti.  :oh:​ 

Atsakyti

Labas :4u:

Lace, labai dailų megztuką dukrai numezgei :wub:

Šarange, kaip tu?

Čia pirmadienis - čia jau penktadienis, kur tas laikas taip skuba, kas su juo negerai?

Supratau, kodėl man nepatinka megzti pagal užsakymus, kankinausi atseit paprastutę liemenę kūdikiui megzdama, o aš tokių nemezgu, mezgu be siūlių, tai jau užsiknisau ir jaučiau kaip be meilės mezgiau, žodžiu, nepatiktų jei taip pastoviai :D

Šiaip daug dirbau šią savaitę, jaučiame, kad po pokalbio atmosfera kol kas akivaizdžiai geresnė :)

Atsakyti