Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezos kelionėm ir aš žaviuosi ir dar labai dėkinga, kad transliuoji ir leidi neakivaizdžiai dalyvauti 😍

Atsakyti
Limit kur skrendat?
Atsakyti

LImit - nu pavarot :). Ar čia gimtadienio proga ta kelionė ar šiaip? Ir kur?

Duonos raugo turiu - reikia nepamrišt.... Vakar pamiršau darbe telefoną, šiandien pamiršau Kacumotai siūlų paieškot ir perduot vyrui, pamiršau salę rezervuot šiandienos renginiui, tai dabar strese, susitariau su kaimynais, bet įtemptai, žodžiu... Tai neminėkit bloguoju, jeigu ką prižadėsiu ir neatsivešiu, nes blogai su galva.  Qqute, tu imk duonos, nes pagal mano skonį tokią skani gavosi, jau pusės kepalo neliko, jeigu neliks viso šiandien, tai tik puskepalaitį atsivešiu, nepaliksiu gi šeimos namie be duonos :)

Terezza, kur keliavai? Kaip supratau, mes FB nedraugaujam :).

Atsakyti

Skrendam į Londoną, vaikus jų pusbrolis į gimtadienį pakvietė. Vis kviečia kievienais metais, tai po 14 metų pertraukos va sudalyvaus :)

Atsakyti

Labas rytas :)

Vakar mačiau vienos swapo dovanos kampuką  :wub: jetau, kaip jum gerai bus  :wub: stebėsiu iš šalies ir būsiu spėliotoja  :D​ 

Lace, iš kur tu siunteis chiaogoo prisukamus? Kalėdos artėja... :) visokie "black friday" dabar :) galvoju, gal rašyt seniui laišką :) bet reik pirma prašnipinėt kainas, kad senis iš koto neišvirstų :D

Atsakyti

Gal kas nors kur nors matėt nemokamą schemutią? :)

hat-1_medium2.png

Čia tokios užsiprašė mano mama.... nors tas praskiepas man nelabai....

Atsakyti

O chiagoo prisukamų būna? jeigu pirkčiau, tai tik neprisukamus.

Atsakyti

nu kad ir narplioju lt yra nuolaidos šį savaitgalį, aš ir norėčiau laišką seniui rašyt bet kad manęs senis seniai nelanko, nu tas kuris lanko tai per prabangu jam...

Atsakyti

Dabar tyrinėju ir galvoju gal išeitų kažką panašaus numegst be schemos  :hmm: Tie voleliai tai išvirkščių akių eilės, tik kaži fiksuotos kažkaip ar tiesiog pamegsta ir pakikta savaiminiam voliojimuisi? Labiausiai neramina, kad ji kažkokia asimetrinė pradžioje, bet baigiasi simetriškai  :hmm: Tarp volelių pavaryt trumpintom eilėm? O tada pradėjus jau viršutinę lygią dalį trumpaintom eilėm išlygint kitą pusę?  :hmm:  Hm... daug improvizacijos.... O tingėsiu ardyt jei reiks kokį trečią kartą...  :D​ 

Atsakyti

O chiagoo prisukamų būna? jeigu pirkčiau, tai tik neprisukamus.

Būna būna ir dar visokių išmierų rinkiniai :) aš kai nebandžius prisukamų visai, tai noriu išbandyt.... Bet irgi bijau, kad seniui, kuris lanko, gali būt brangokoka :)

narplioju jau žiūrėjau, ten tik L dydžio, o aš tokiais praktiškai nemezgu.... noriu S arba mini :)

Oi, patikrinau dar kartą, yra! :) kažkur ne ten žiūrėjau pirmais :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 23 lapkričio 2018 - 09:34

Labas rytas  :4u: 

Lace, iš kur tu siunteis chiaogoo prisukamus? Kalėdos artėja... :) visokie "black friday" dabar :) galvoju, gal rašyt seniui laišką :) bet reik pirma prašnipinėt kainas, kad senis iš koto neišvirstų :D

Siunčiausi iš http://www.zauberwie...behoer/ChiaoGoo

Vakar tokia bėda ištiko - kažkas nuskėlė mūsų naujos indukcinės kaitlentės kampuką  :cray: Niekas neprisipažįsta, gal ir tikrai nepastebėjom, gal net aš pati kalta.  :oh: Pikta, apmaudu, liūdna ir labai pinigų gaila.  :frusty: Dar bandysiu su kokiais superklijais priklijuoti, bet greičiausiai teks keisti...  :( Gal kokį mėnesį pasinaudojom...  :oh:​  

Atsakyti

Lace ogi kainos skiriasi smarkokai. Panasiom sudetim siulu Kasiuluose yr bet ten 100 gr cia 50 tiek pat kainuoja kad ir to kasmyro gryno. Ir siaip mazai kas turi zmoniskas internetines su babinom. Nu pas mus gal Mano_siulai galetu kiek konkuruot bet uzsiveze kelias spalvas ir tas jau baigia isgraibstyt. O tiesiog i anykscius tarkim nuvaziuot galimybes neturiu, per fb pirkt ne itin man patinka.

O kur jūs nuolaidą matot? ar čia tik pirkėjoms asmeniškai pasiūlo?

Atsakyti