Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rasyte- tavo kepiniai jau seniai seniai isauge namines virtuves statusa, tos kur kasdiene ir peadedancioji. Varai kaip profe, tik itariu kokius1000 kartu skaniau:). Jei tureciau biski daugiau laiko, tai kepiniai irgi butu mano kvepavimas. Tarpais ir buna :) tik jau senikai tas tarpas buvo :)

restar, gal turi duonos raugo?????? Paimciau :)

Atsakyti

Gadget, esspresso bus? Tai gal pieno plakikliu pasirupinti??? Nes jauciu prie kavos labai tiramisu reiktu ania??? :)

Atsakyti

Beje, o kelinta renkames vietoj????

Atsakyti

Pirtininkės, pirkėjos :rolleyes: Aš prie pirkėjų. Knygų klube prasinešiau per Oliverio knygas. Su 50 % nuolaida. Netyčia. Nu. Mezgu. Antiveryginuosi :B

Priedas  13149467233_faa8411405_b.jpg   58,21KB   0 Parsiųsta kartų :B

Atsakyti

Lace ogi kainos skiriasi smarkokai. Panasiom sudetim siulu Kasiuluose yr bet ten 100 gr cia 50 tiek pat kainuoja kad ir to kasmyro gryno. Ir siaip mazai kas turi zmoniskas internetines su babinom. Nu pas mus gal Mano_siulai galetu kiek konkuruot bet uzsiveze kelias spalvas ir tas jau baigia isgraibstyt. O tiesiog i anykscius tarkim nuvaziuot galimybes neturiu, per fb pirkt ne itin man patinka.

 Restar as ir duona zadejau kept..ir pasteta dar gamint.

Jei tu silke pataluos darysi tai as prie tavo koju praktiskai 😆

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 lapkričio 2018 - 22:35

Pasimezgiau meginuka is to su blizguciais Jeckau kleckau kokio pukumo  :wub:​ kai meilumo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 lapkričio 2018 - 23:07

Bet tai kaip man ir pirtintis, ir siūt, ir megzt, ir plepėt spėt???? 

Mooooteriškai

Atsakyti

Gadget , esspresso bus? Tai gal pieno plakikliu pasirupinti??? Nes jauciu prie kavos labai tiramisu reiktu ania??? :)
Bus. Užpirkau kavos ir pieno riebaus. Vysks. Būsiu ant išmaitinimo. Ak, dar turiu 20 kolageno kaukyčių, ir espresinukas yra 9 puodelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 lapkričio 2018 - 23:20

Sveikos. Pargrįžau iš savo klajonių. Pavargus kiap šuva ir patenkinta, kaip slyva. Katės iškoliojo, paskui ant kelių sulipo ir nesitraukia. Tai tai ir sėdėjom visą vakarą apsikabinę. Lagaminų kraustymą palikau rytojui.

Atsakyti

Oi Terezza, kaip pavydu buvo tave FB sekt :wub:

Duonos kepėjos, sušelpkit raugu please :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas :)

Atsakyti

Labas rytas, 

Vakar megztelėjau iki vidurnakčio. Ėjau praustis, žiūriu, knyga atversta :D tai šiek tiek dar skaittelėjau :D iki 2:00..

Šiandien supakuojam vaikus po mokyklos ir iškart su uniformom į lėktuvą. Pirmadienį supakuojam atgal, ir iškart į pamokas iš lėktuvo :)

Balta šiandien ❄ Bet ir šalta  brrr..

Atsakyti