Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O net įdomu

Lusasita iš kur žinai? :rolleyes:

Atsakyti

Man reikia kreiptis į gydytoją. Aš esu priklausoma. Rytoj wooly daro 25 proc. nuolaidą. Atjunkite man internetą. Ommmmm.


Sveikos!
Atsakyti

Jurgitak aahhhhaaa, mačiau

Rreikia ir man bet nu..gal kitais metais kaa?

Atsakyti
qqte, mb namie butu tai vaziuociau. bet deje.


idomu kaina spalvos ir storis to vernitinio silkmerinio
Atsakyti

Jei kas nors iš wooly pirks tai jungčiausi prie užsakymo;) 

Atsakyti

Kasnors pirks. ;) Bandys dar šiąnakt.

Atsakyti

Bet jau gerai pasluotos lentynos, kasmyro su blizgiais viena spalva, su liureksu nebeber visai...

Dar gailejaus kad paskubejau pirkt bet jauciu te  jau eile tyko

Atsakyti

Bet jau gerai pasluotos lentynos, kasmyro su blizgiais viena spalva, su liureksu nebeber visai...

Dar gailejaus kad paskubejau pirkt bet jauciu te  jau eile tyko

Muhahaaaa

Atsakyti

Kad jau tykančių daug, tai man nereik. Dar daug metų ir juodų penktadienių praies, kol sumegsiu bent savo norimus siūlus. Va, aš stipri.

Šiaip tai galva sukasi nuo visko, ką reikia artimiausios dienom spėti, dar procedūrą nemalonią apturėjau. Bet jau beveik meniu susiplanavau, ką vešiuosi. Ir kadangi ryt vakaras nusimato ilgam koncerte muzikos mokykloje, tai... užsiminkiau tešlą trupininiam pyragui ir verdu dalykus silkei pataluos. Gal prisiminsiu, kaip ji darosi, šimtą metų nedariau, o jau kuris laikas noriu. Duonos atsivešiu naminės, kad jau Kerpenos nebus, sulčių vėl. Ir gal dar šio to, jeigu spėsiu ir kas išeis....

Dar ryt reikia kažkokiu būdų pradėt mezginį, kad turėčiau ką megzt.

Atsakyti

Aš tai nesuprantu, ko jūs dėl to wooly svaigstat  :hmm: lyg ant Lietuvos mažai babininių siūlų būtų  :unsure: 

Atsakyti

Oj Restar, ar ne per daug tu čia planuoji? Gi jei kiekviena tiek prisivešim, kas suvalgys....

aš padarysiu suktinukų lašišinių ir dar gal ko nors, pvz vaisių kokių. Moliūgo salotas labai tyyyngiu :rolleyes: nors galėčiau

Atsigert, kavos...

O gal kas papasakos ko pirčiai reik? Bo nes galvoju.... nors nesu tikra😁

Atsakyti

Tai žinai, aš turiu daryt, kad ir namie liktų :).  Kažko saldaus, kažko sūraus, kažko atsigert, ko nors pakramtyt...

Pirčiai: maudymkė, rankšluotis, pležankes/kroksai ar pan. Gal daugiau būtino nieko. Mineralkė praverčia :). Oi, vos nepamiršau, kad kepurių reikia. Tai aš turėsiu vieną sau ir draugei, jeigu rasiu ir nepamiršiu įsidėt.

Bet tai kaip man ir pirtintis, ir siūt, ir megzt, ir plepėt spėt???? 

Atsakyti