Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


Vakar beskaitydama  tas visas litanijas ir apie supratimus ir nesupratimus, tikrai pagalvojau, kad esu kažkokia pseudo mezgėja :rolleyes: JOkių video nežiūriu,  nieko labai neanalizuoju, gatavus darbus tik akim permetu ir bandymo būdu mezgu :rolleyes:

O koks skirtumas KAIP tu mezgi, jei rezultatas tave tenkina :D

Atsakyti

Nite bet iš tavo kažkurios žinutes tai ir aš teip supratau kad gilini nugarinę dalį reglane :D

nu kas turėtų prasmės jeigu labai mažai akių rankovėms iš pat pradžių turbūt :)

Atsakyti

Sėdžiu su pirštine darbe :D nu ta tokia kur viršūnė atsivožia o lieka pirštų dalis atvira :D ir dar tp megztinio per ilgos rankovės visai ne per ilgos va :D

pac tas šian

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 lapkričio 2018 - 09:39

Ingriga dar kartą su gimtadieniu :)

Atsakyti

Nite bet iš tavo kažkurios žinutes tai ir aš teip supratau kad gilini nugarinę dalį reglane :D

nu kas turėtų prasmės jeigu labai mažai akių rankovėms iš pat pradžių turbūt :)

Nu gal aš neaiškiai parašiau :hmm: 

Savaime gi viskas gaunasi :rolleyes: jei reglanas normalus, t.y. rankovei tenka apie 1/6 akių.

Jei rankovės labai siauros, aišku, kad atsiranda problemų. Tu negali į siaurą (ar net jos pusę) sukišti 4-5 apsisukimų, padarai 3. Tada vietoj to, kad tiesi nugaros iškirptė "pasitrauktų" nuo nuo įsisvaizduojamos peties siūlės kokų 10 eilių, ji pasitraukia tik 6. O tas yr mažai :rolleyes: Patikslinu kalbam apie vidutinio storio siūlus, ne apie mezgamus daugiau nei 5mm virbalais  :D 

Atsakyti

Nite, tai supratau, kad mezgi dalinėm eilėms tik nugarinę rankovės dalį. O paskui kai pereini prie priekio, tai jau rankovės priekinės dalies nelieti? Tik priekio dalį mezgi dalinėm eilėm?

Atsakyti

Nite, tai supratau, kad mezgi dalinėm eilėms tik nugarinę rankovės dalį. O paskui kai pereini prie priekio, tai jau rankovės priekinės dalies nelieti? Tik priekio dalį mezgi dalinėm eilėm?

Taip, priekinę rankovės dalį pramezgu iškart visą. Ji sudaro priekio iškirptės tiesią vertikalią dalį, jei įsivaizduotum, kad mezgi nuo apačios.

Atsakyti

Atrodo jau dabar visiškai aišku. :D

Atsakyti

jaučiu aš supratau kodėl man kartais trapecijos formos iškirptė gaunasi kai noriu kiek gilesnės nei laivelio, aš visada rankovėj trumpintas megzdavau tolygiai iki pat galo

Atsakyti

Nu :bigsmile: ką norėjai, tą ir išskaitei  :mirksiukas: aš apie jokius linkius nugaroj nerašiau. Nesigauna man jie, ir nereikalingi, jei mezgi standartinių proporcijų reglaną.

O jei tau reikia dekolte nugaroj, tai aš čia ne patarėja :D

nu kaip ne patarėja taigi Lacei patarei, pečius atskirai pamegzti, ar ne :hmm: 

kalbėjom apie iškirptes :D tai vat šitoj vietoj ir nebuvo sutarta sąvoka

labas

prisiminimai puikūs gerai....

aš Jonavoj nebuvau, ir po to nebuvau, ir dar po to.... o pernai buvau :D

Dideliam vyrukui :cook:

Atsakyti

nu kaip ne patarėja taigi Lacei patarei, pečius atskirai pamegzti, ar ne :hmm: 

kalbėjom apie iškirptes :D tai vat šitoj vietoj ir nebuvo sutarta sąvoka

Taigi Lace mezgė NE reglaną :D

Atsakyti

Labos :4u:

Vuo žiūriu į žiemą naktinė pamaina į darbą grįžta :D .

Freke :mirksiukas: , nenuprotėjo tas tavo vyr nenuprotėjo, i nesuvaikėjo tai tikrai :D. Apie tą aparatą ir mes su vyru svajojam :wub: jei čia toks kad tipo savo "laukinį", (kur varžybose važiuoj) dviratį užsided ant jo ir min, galinis ratas ten masaktuojas ant to įrenginio. Tas tai yr jėėėėėėga :mirksiukas:,dėl žaidimo tai neesu tikra, bet man atrodo jis jį sekdamas važiuoja tarsi lauke, raealybėje važiuotų, na kaip su mašina kad žaidimai būna :D , tokio ir aš norėčiau, nes dabar kai namuose reik mint ant treniruoklio ir žiūrėt į sieną ar tamsų langą, nu nėėėėr to kaifo kaip važiuojant lauke nu nėėėėr :D  :D . Taip kad su tavo vyru viskas tvarkoj :D  .

O aš vakar gavau pagaliau iš "Minam100

Nuraminai 😂😂😂 jau galvojau kreiptis i daktarus.

 Ten pas ji balansinis kazkoks. Dar nori dar kazkokio. 

Einu ziuret gal bus dovana maniskiui. Aciu uz nuoroda

Atsakyti