Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka, teisingai parase spalva :) buvo viena perlo pilksva. Ji ne balta, bet ir ne pilka. Sviesi tokia.

As jos nebeturiu.

Dar   pas mane like sokolado ruda, kakavine, pilksvai smeline, sviesi pilka,  7 vnt rudai pilkos, jeigu kuri ko geidaujat, sakykit, paimsiu. 

Atsakyti

Labos :4u:

Vuo žiūriu į žiemą naktinė pamaina į darbą grįžta :D .

Freke :mirksiukas: , nenuprotėjo tas tavo vyr nenuprotėjo, i nesuvaikėjo tai tikrai :D. Apie tą aparatą ir mes su vyru svajojam :wub: jei čia toks kad tipo savo "laukinį", (kur varžybose važiuoj) dviratį užsided ant jo ir min, galinis ratas ten masaktuojas ant to įrenginio. Tas tai yr jėėėėėėga :mirksiukas:,dėl žaidimo tai neesu tikra, bet man atrodo jis jį sekdamas važiuoja tarsi lauke, raealybėje važiuotų, na kaip su mašina kad žaidimai būna :D , tokio ir aš norėčiau, nes dabar kai namuose reik mint ant treniruoklio ir žiūrėt į sieną ar tamsų langą, nu nėėėėr to kaifo kaip važiuojant lauke nu nėėėėr :D  :D . Taip kad su tavo vyru viskas tvarkoj :D  .

O aš vakar gavau pagaliau iš "Minam100" sau ir vyrui aprangą su Lietuvos atributika  :wub: tai jei pavyks į kalnus nuvažiuot, tai ten garsinsim jos vardą mindami. Šiaip turiu vieną maikelę su Lietuvos užrašu, tai kai numinu į Latviją visi šaukia oooooo sveeeeeiki Lietuva, tai taaaip faina :wub: .

Atsakyti

Pries 4 metus sia diena pirtinomes prie Jonavos :) - googlas foto parode.

Pries 3 metus sia diena mazius pasibelde pas mus :)

 

Triju metu vyras:

 

Priedas  44885664_1893928733978199_6119019539876282368_o.jpg   130,23KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

sveikinimai 3 metų pipirui :)

greit tas laikas eina...

Atsakyti

Niuma, toks puikus vyrukas/ :super:

Ir pirtį Jonavoj atsimenu, ypač kaip patamsiais per snieguotus vieškelius vežė Limit

Atsakyti

aš atsimenu kaip tu Kerpena ten mašinoj patamsiuose dar megzt sugebėjai :)

Atsakyti

mezgiau sūnui kepurę, kol bent kiek matėsi. :hihihi:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 22 lapkričio 2018 - 08:48

Aga, laikas tekinom...

:D Faini tie prisiminimai. Radau tarp foto ir Egloshke su jos graziais zakardiniais zmogeliukais. Gaila, kad prapuolus. As pamenu, kaip Gadget zadintuvas paryciui pypsejo, o ji ramia dusia miegojo ir nereagavo :D 

Atsakyti

aha ir kaip į WC po vieną eit bijojom nes Olaiva Edvardą žirkliarankį atsiminė :D

Atsakyti

O aš dar prisimenu, kaip sniege voliojomės iš pirties išbėgę. Gero sniego buvo. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 22 lapkričio 2018 - 09:04

Labas rytas,

Oi, kaip su malonumu pamenu ir aš :wub:  Ir dar labiau gailiu šio praleisto karto...

Vakar beskaitydama  tas visas litanijas ir apie supratimus ir nesupratimus, tikrai pagalvojau, kad esu kažkokia pseudo mezgėja :rolleyes: JOkių video nežiūriu,  nieko labai neanalizuoju, gatavus darbus tik akim permetu ir bandymo būdu mezgu :rolleyes:

Atsakyti

Nu žodžiu, pažiūrėjau video, nieko ten neišmačiau

pažiūrėsiu kaip Nitė pataria dar vėliau, nes įtariu, kad mes tiesiog apie skirtingus dalykus kalbam.

nes aš tai supratau, kad Nitė apsisukinėja iki to vadinamo peties vidurio, bet kažkaip išskaičiau, kad jai nugaroj įlinkis gaunas, na tipo dekolte, ale bet tam video tai jo nėr.

tai vat reik sriubos  :D​ 

Nu :bigsmile: ką norėjai, tą ir išskaitei  :mirksiukas: aš apie jokius linkius nugaroj nerašiau. Nesigauna man jie, ir nereikalingi, jei mezgi standartinių proporcijų reglaną.

O jei tau reikia dekolte nugaroj, tai aš čia ne patarėja :D

Atsakyti