Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Soliuk man paprastos riesines nepadeda, reik tu bepirsciu nes saltis kazkur nuo ten pareina ir plastaka nuo vursaus pasildyt norisi

Jei ne desine ranka sedeciau su kumstinem pirstinem

Bepirstes megsiu kazkada bet ne dabar, ba noriu ne is reikalo

Grobis liuks, spalvos tamselesnes nei tikejausi isskyrus balta aisku

Blizgiukiniam reiks pridetuko gyvai ieskot

Atsakyti

To pačio burokėlinio? :)

Manau toooo

Atsakyti

Manau toooo

Daug?

Atsakyti

AiškukadNE

Atsakyti

Prisimiau, tai paklausiu, gal kuri esat iš Niumos pirkusi perlo pilkšvos spalvos pusalpakės? Turiu 4 matkelius, galvojau žakardinti su dundaga, bet nenoriu. Noriu April iš tos spalvos. Ir turbūt nemažai trūksta. Gal kuri pernorėjot ar likučių turit? Aišku, galiu megzt ką kito, kombinuoti, nėra gyvybės ir mirties poreikis :)

Atsakyti

Nu žodžiu, pažiūrėjau video, nieko ten neišmačiau

pažiūrėsiu kaip Nitė pataria dar vėliau, nes įtariu, kad mes tiesiog apie skirtingus dalykus kalbam.

nes aš tai supratau, kad Nitė apsisukinėja iki to vadinamo peties vidurio, bet kažkaip išskaičiau, kad jai nugaroj įlinkis gaunas, na tipo dekolte, ale bet tam video tai jo nėr.

tai vat reik sriubos  :D​ 

Atsakyti

Beje, ryt turiu reikalų žemaitės g. O ten Skrajoj kažkoks gi siūlų taškas yr. Virbalų ten nebūna?

Atsakyti

https://saulessiulas...etal-su-valu-60

Liniuka ar rašei valo ilgį? Nes 80 cm tai nėr to dydžio

Atsakyti

Laba

Solisol ir Gadget padekit man neispruselei..... cia sitas cirkinimasis nauja mada ar jau vyras i vaikyste gryzta? :huh2:  Parsitempe kazkoki aparata i namus ir dvirati mina. Dar sake aipada uzsideda ir kazkoki Zwift ziuri zaidzia nezinau :huh2: .... kazkaip nekreipiau demesio, bet paskui susirupinau  :unsure:  kiba jau link vaikystes nesa....

O as.... o as..... noriu kasmyrinio balachono. Ala kimono. Medziaga turiu nusibruzinus. Tai reiktu kirpti. Bet baisu.  :bijau2: jau esu megzta karpius ir siuvus medziaga, bet kasmyrelio ne. Reik bandyt ir i sekta gryzt. Kaip ir megztas kaip ir siutas 😊😊😊

Atsakyti

AiškukadNE

Tai kiek nedaug turi? ;) čia aš dėl viso pikti teiraujuosi, jei kada nors sugalvosiu kokį didelį projektą ir pritrūksiu siūlo.  :D 

Atsakyti

Restar, nu jau spalvą kad parašei, tai net nežinau turiu ar ne :D Kažkokios pilkšvos turiu, įsimesiu į pirtį.

Katuk, tiks ir 60 :4u:  Net nežinojau, kad skrajoj yr siūlinė :unsure:  Gariūnuose iš sportinio intereso buvau užsukus į kažkokį siūlų tašką. Nu tai kąašžinau :B Išlepus jau aš, nu bet turkiški siūlai ir visokios sintetikos tai kažkas baisaus :B​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Aš tai perskaičiau, ką Nite surašė, supratau, o kai pradėjau skaityt, kaip kitos nesupranta ir ko nesunranta, tai ir pati pradėjau abejot, ar supratau, ar . :)

Bet tai kai nesiruošiu dabar tuoj pat megzt, tai matyt tai ir bus. :)

Bet kžakokia keista savaitė. pirmadienį laidotuvėse buvau, antradienį sūnus buvo į svečius atvažiavęs, trečiadieniais šiap visada vakarais turiu užsiėmimų. Tai šiandien jau ketvirtadienis, o dar nieko nenurankdarbiavau, nors eilė pas mane. :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 22 lapkričio 2018 - 07:42