Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ne nu. Kadangi aš jau virš 40, tai mano darbingumo tik 3 dienom per savaitę užtenka :D

Ir visai aš ne tiksliukė turbūt

Nite, tai tu tas trumpintas eiles mezgi iš dviejų pusių nugaroj? T.y. galima sakyt, pečius atskirai? Klausysiu tiotkos vėliau :B mano atmintis labiau regimoji, o ne girdimoji. Kaip iir suvokimas

Aik tu, katuk, pailsėt :irnesakyk: Ryt paskaitysi, arba po savaitės :D

Atsakyti

Nu negi ir man reiks eit tos tetos paklausyt :D  Biškį ne prie chebros jaučiuosi :D

Restar, turiu tik 165 gerą pūkinę striukę, bet tau per didelė.

Man bėda - sekmadienį nutrūko suknios virbalų valas, tai negaliu megzt :B​  Reikia iki savaitgalio naujų virbalų. Ale kad mieste visai nebūnu... Paskutinės dvi savaitės darbe kažkokios kosminės, tai po darbo jau visai nebėr jėgų ir noro važiuot virbalų ieškot... 

Atsakyti

Priedas  FB_IMG_1542820603563.jpg   61,29KB   0 Parsiųsta kartų

 

Liniuka uzsisakyk internetu bus greiciau

Atsakyti

Lace, ačiū, kad pažiūrėjai. Man ne VIltei, o Saulei reikia (135) :). Viltė turi pakankamai striukių. Šiandien dar nuėjo šaltai, bet nulėkiau iki Kalvarijų turgaus ir prisimontavau užtrauktuko galvutę, tai išeitis bent laikina už 90 ct yra. 

Tai aš Saulę ir turėjau galvoje  :oh: 

Atsakyti

Liniuka, kokių virbalų ir kur ieškot? nors ryt per piet negaliu, nebent Cupo verpalaii tinka

nu Nite, suintrigavai. Dabar jau privalau išsiaiškint😁 bet vistiek vėliau

Atsakyti

Oi Katuk, jei addi arba knitpro tuos paprastus metalinius 2.75 sumedžiotum, tai būtum auksas :wub:​ 

Atsakyti

Aš tai sekmadienį neatsilaikiau Anykščių berniukų vilionėms  :rolleyes: nusipirkau burokėlių spalvos tvido  :B nežinau, ką mano augintinis su juo darys...  :hmm: 

Atsakyti

Kąsiūlai jeigu turėtų, galiu aš ryt pažiūrėt. Švilpkit, nes važiuosiu pro ten kažkur apie 13 val arba atgal biškį vėliau.

Liniuka, o tavęs Sudervės nebėra jau?Nes jeigu esi, tai kaimynės iš sektos greitoji pagalba gal padėtų? :) 

Atsakyti

Sekta :wub:

Sudervėj dar, bet vidury savaitės man niekaip nesimezga, tai svarbu iki savaitgalio susiveikt. 

Nors iš tikrųjų tai šį bei tą mezgu, tik negaliu parodyt :rolleyes:​ 

Atsakyti

Qqt, kaip tas  grooooobis :D patenkinta, pasiteisino, pirksi daaaar :D . Del rieso, megzk greiciau riesines, bent viena nusimegzk, be jokiu karoliu, tai skaudanciai rankai, arba gausi eit su Nite pietu ir bandyt nuo jos nukaut, :D kaip Lace kad nukove :D . Zinok pades labiau nei tas arkliu :D balzamas. Tiesa, turim i mes ano i saldancio ir sildancio, tai irgi su vyru taip pat zvengiam viens is kito :D .

As kaip tikra lietuve :rolleyes: nu kaip gerai kad ne vienai man tie peciai nedasuto,pasijuokiau i usa is Katuko :D .

Atsakyti

Lace, Mano gyvulys paC vienas irgi to tvido nusipirko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 21 lapkričio 2018 - 20:32

Lace, Mano gyvulys paC vienas irgi to tvido nusipirko.

To pačio burokėlinio? :)

Atsakyti