Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš nugaroj iškirptė irgi nedarau :D ji pati pasidaro, kai mezgi trumpintom eilėm :rolleyes: Tavo paveiksliuke rankovė padalinta į 4 vienodas dalis, t.y. apsisuki 4 kartus. O aš irgi apsisuku 4, bet ne per visą rankovės plotį, tarpe tarp nugarinės reglano linijos ir rankovės vidurio. O likusias rankovės akis imu iškart visas.

tai reiškia "užaugini" mėsos tik nugaros pusėj? iš kur tada iškirptė nugaroj?

o tai tokiu būdu priekio linija ne tiesi?

nu reiktų kažkaip pasibandyt, nes protas suvokia, akd Nitė tiesą sako, bet vaizduotė piešia kažką negero :D

Atsakyti

Matyt kažkaip išsilenkia formuojant rankovių dalį. Nors aš kiek paskaičiau, tai irgi ne iki galo suvokiau.

Pati tai mezgu kaip katuko toj nuotraukoj su rodyklėm. Rankoves dalinu į 3, 4 ar 5 dalis, žiūrint koks mezginys ir pramezgu dalinėm eilėm, bet ir priekį dar po to mezgu dalinėm eilėm mezgu.

Atsakyti

tai reiškia "užaugini" mėsos tik nugaros pusėj? iš kur tada iškirptė nugaroj?

o tai tokiu būdu priekio linija ne tiesi?

nu reiktų kažkaip pasibandyt, nes protas suvokia, akd Nitė tiesą sako, bet vaizduotė piešia kažką negero :D

Ant savo reglano brėžinio įsivaizduok paprastą peties siūlę - rankovės vidury. Tai, kai mezgi trumpintas eiles, apsisukinėdama rankovėj ("kerti" tik nugaros reglano linijas), mėsa auga nugaroj, bet ir nugaros iškirptės linija tolsta nuo įsivaizduojamos peties siūlės. Taip ir gaunas :mirksiukas:

Priekio linija ne tiesi, nes po to, kai "numezgi" tavo piešinuką, dar mezgi trumpintom eilėm ("kerti" jau visas keturias reglano linijas bet mezgi ne ratu), ilgindama jas atitinkamai po 1-2-3 ir t.t. ir pan. akių ir paskui, kai lieka tik vidurio akys (priekio iškirptės "dugnas" - niolika akių) sujungi ir tada jau mezgi ratu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 lapkričio 2018 - 17:04

Pasikeikėt neblogai, tiksliukės :D. Net beveik supratau dalį, nors man reikia labiau bandyt, kad iki galo suprasčiau ir savom akim skirtumą pamatyčiau. Mokysiuos, išsisaugojau :aciuks:​. 

Atsakyti

Aš viską nusipaveikslavau, gal kai galva bus šviesesnė ką nors suprasiu ... O kaip ten Lace megztas visai nesuprantu, tiksliau, kaip dalinėms eilėmis megzta suvokiu, o kur didinimas jei ten ne reglanas, visai nesuvokiu🙈 Einu ripsint savo skarą  tam bent jau suvokimo užtenka 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 21 lapkričio 2018 - 17:26

Labas

As megzdavau kaip Katuko foto, bet pagal Nite atrodo bus geriau. Aciu :wub:

Atsakyti

As lyg ir ne tiksliuke pagal isilavinima bet ko gero tiksliuke pagal prota tai viskas man aisku

Atsakyti

Va šita mezgėja labai labai smulkiai ir metodiškai viską aiškina :D

https://www.youtube....h?v=qYa4KWYmZxw

Man nelabai jos balsas ir kalbėjimo maniera, bet vieną kartą galima ir pakentėt :mirksiukas:

Atsakyti

Nite, ir as ta nuoroda su ta teta buvau atradus, is ten ir dasuto  :D . Tik va beda ta kad man viena karta neuztenka isklausyt :D  :D nu bet ko nepadarysi del to kad mokslo vaisiai saldus butu :D .

Atsakyti

Oj bet kokio nuobodumo man ta saša :) tiksliau jos video gal nieko kur rodo ka numezge..nu bet pamokos tai ne mano nervam :)

Atsakyti

Soliuk tu ne vien klausyk bet kartu ir megink tada geriau ismokt eis..sausa teorija tegu ir su vaizdu trumpoau islieka

Nu prisipirkau arkliu tepalo, sildancio..vyrs sako kumela virsti?

Bet avizu da needu

Reik eit pirstine be pirstu nusimegzt..juokinga bet kai mezgu vilna neskauda,per pilatesa neskauda o va dirbt su pele skauda ir saltu vandeniu rankas plaut skauda

Atsakyti

Ne nu. Kadangi aš jau virš 40, tai mano darbingumo tik 3 dienom per savaitę užtenka :D 

Ir visai aš ne tiksliukė turbūt

Nite, tai tu tas trumpintas eiles mezgi iš dviejų pusių nugaroj? T.y. galima sakyt, pečius atskirai? Klausysiu tiotkos vėliau :B mano atmintis labiau regimoji, o ne girdimoji. Kaip iir suvokimas

Atsakyti