Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu jo galima skaičiuot kaip ir nuo apačios, bet aš nuo apačios reglanų nemezgu ir nemoku megzt

statytoms rankovėms gal kitoks principas, ten gi petys kitaip eina, o reglane rankovės akys į iškirptę įeina

Atsakyti

Jo, tetos Olgos perliukai ir prie manęs ima lipti. Šiandien darbe fone vieną praklausiau :). Protingai, gražiai ir aiškiai kalba, priimtinas stilius, profesionaliai mezga ir duoda gerus patarimus :). Verta pasimokyti. Bus kur tobulėt. 

Atsakyti

nu jo galima skaičiuot kaip ir nuo apačios, bet aš nuo apačios reglanų nemezgu ir nemoku megzt

statytoms rankovėms gal kitoks principas, ten gi petys kitaip eina, o reglane rankovės akys į iškirptę įeina

Rankovės akys įeina į abi iškirptes - priekio ir nugaros :rolleyes:

Todėl rankovės akis dalinu per pusę, ir tada nugaros pusę įtraukiu į mezgimą per 3-4 kartus, o likusią rankovės pusę (priekiui) imu iškart visą :rolleyes: o paskui jau priekio dalyje įmezginėju 1-2-2-3-4-6 ar kaip nors kitaip priklausomai nuo iškirptės formos :rolleyes:

Atsakyti

Nite, va ta as pas rusaites skaiciau kad taip daro, tik dar nebandziau. 

Teta Olga ir as visa suklausiau :D , daba vis laukiu nauju pasirodymu :D Maciau nauja mezga su " pagonais" :D ir itariu kad  bus labai fainas rezultatas :wub: .Aciuuuuu kuri uzrodet teisinga nuoroda :wub: .

Restar, na kad niekaip iki tos sriubos nedaeinu :ax: , dukra planu po pardes milijona sugalvoja, o jei ne tada lekiam namo nes jai amzinai daug pamoku uzduota, 3,5 val kol nuvaziuoji, kol parvaziuoji, kol abi kedese pasedim, jau dienos ir ner, o da tas dantu skausmas po dantu suverzimo, brrrrr. Bet zinau kad esat, zinau kad faina butu ir zinau kad  tai kazkada  padarysim :wub: 

Atsakyti

Nite tai taip išeina kad ne visą rankovę reiktų trumpintom akim tolygiai megzt ? ar kaip su tuo dalinimu?

ta prasme nuo viršaus mezgant apsisukinėjam iki pusės rankovės kartu su nugaros gilinimu o paskui raz ir sukamės jau prieky?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 lapkričio 2018 - 15:40

uj, kažko visai nieko nesuprantu, apie ką čia kalbat :hmm:

aš kažkodėl reglane nugaros iškirptės nedarau, t.y mezgu lygiai. beje, berods ir kišenėtoj nėra nugaros iškirptės

Atsakyti

Nu kišenėtos konstrukcija netobula tikrai

aš šiaip reglane irgi nedarau dažniausia, gal ir reikėtų aišku

Atsakyti

nu vat kažkaip taip darau, proporcijas tik išsivedu savo. ir dažniausiai nugarai paskiriu pradžioj mažiau akių, nes kol pasisukinėju, prisidaugina

bet kaip supratua, Nitė Lacei reomendacijas davė net ir nugaroj pagilinti, pamezgant pečius atskirai

1f32d6beddf45a102bd2d6a18f1e3f86.jpg

Atsakyti

Nite, va ta as pas rusaites skaiciau kad taip daro, tik dar nebandziau. 


Aš pabandžiau ant vaikiško to kur iš Vincio dažytų siūlų.

Ir gavosi gerai :ax:  normaliai apvali iškirptė, gražiai prie kaklo guli. Nes man prieš tai gavosi per sekli, o bandant pagilint gavosi toks negražus išlinkimas ties priekine reglano linija.

Gal mezgant moterišką su didesne iškirpte ir ne taip aktualu tie išlinkimai, bet aš gi ne tik prie Lace kabinėjuos, o ir pati sau "velnių išrašau" :lol:

Nite tai taip išeina kad ne visą rankovę reiktų trumpintom akim tolygiai megzt ? ar kaip su tuo dalinimu?

ta prasme nuo viršaus mezgant apsisukinėjam iki pusės rankovės kartu su nugaros gilinimu o paskui raz ir sukamės jau prieky?

Taip, iki pusės, o paskui jau prieky. Bet jei tinka sekli laivelio formos iškirptė, galima ir tolygiai per visą rankovę sukinėtis :rolleyes:

Atsakyti

uj, kažko visai nieko nesuprantu, apie ką čia kalbat :hmm:

aš kažkodėl reglane nugaros iškirptės nedarau, t.y mezgu lygiai. beje, berods ir kišenėtoj nėra nugaros iškirptės

Aš nugaroj iškirptė irgi nedarau :D ji pati pasidaro, kai mezgi trumpintom eilėm :rolleyes: Tavo paveiksliuke rankovė padalinta į 4 vienodas dalis, t.y. apsisuki 4 kartus. O aš irgi apsisuku 4, bet ne per visą rankovės plotį, tarpe tarp nugarinės reglano linijos ir rankovės vidurio. O likusias rankovės akis imu iškart visas.

Atsakyti


bet kaip supratua, Nitė Lacei reomendacijas davė net ir nugaroj pagilinti, pamezgant pečius atskirai

Pas Lace ne visai reglanas, todėl lygiai numegzta ten visai kitaip atrodo.

Atsakyti

Būtent, gi pas Lace nėr rankovės reglano kuri pagilina iškirptę, mano nuleistom rankovėm irgi tas pats (dryžiukas rogutinio kašmyro) tai jei negilint nugaroj tai gaunasi tiesi linija nuo peties vidurio iki kito peties vidurio, tada viduriukas tokio reikalo kyla aukštyn, gal nuo figūros priklauso aišku bet bent man tai taip..juk kai mezgam susiūtą megztuką nuleistais pečiais ar statytom rankovėm irgi nugaroj pagilinam (bent aš visada)

aha man tinka laivelio formos iškirptė gal net labiausia iš visų formų, bet pamėginsiu ir tuo pusės rankovės būdu :) kartais norisi apvalesnės gi

Atsakyti