Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas dienas  :4u:  Trečiadienio rytai man darbingi ir kūrybingi, nes turiu stabilius pasimatymus su vienu (ne)rimtu žmogumi ir į tarpus tarp jo nuolat pasakojamų pokštų rimtai pasidarbuojam. Ech, džiazmenai  :hihihi: 

Man tai ta antroji Katuko įdėta suknia graži  :wub: 

Vakar: mezgiau  :didis: skaičiau  :didis: kėliausi nuotaiką skanukais  :didis:  :mastau:  :hihihi: 

Labai noriu atostogų  :dry2:  Tokis jausmas, kad reikės susiorganizuoti sau vienai kokią atrakciją, nes su vyro darbais ir užsitęsusiu projektu be sausio nesišviečia jokių perspektyvų  :oh:​ 

Atsakyti

Soliuk nu nieko nesupratau apie tą azijietišką būdą :D žinau tik azijietišką paaukštinimą nugarinės dalies :) bet man pvz ir tas paprastasis trumpintom eilėm tinka

 

o šiaip tuo būdu esu mezgusi dryžiuką iš alpakėlės

gerai gavosi man regis

 

 

https://images4-b.ra...739_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 lapkričio 2018 - 10:48

tam, kad kompensuotų tus breketus, reikia dar tinkamą diagnozę gauti. tikrai ne visiems tas būna.

aš su panom daviausi sumoj apie 10 metų :blink:  na, kokį pora per savo žioplumą prisidėjom. su breketais konkrečiai praleidom gal apie 1,5 metų tik. prieš tai praplėtimai lėtai vyksta, pastūmimai, o jau kai galima tik tada breketai. po jų nuėmimo dar kontrolė apie 2 metus, ir tik todėl, kad buvo laukiama, kaip elgsis protiniai. tada pašalinom protinius visus ir užbaigėm šitą svieto lyginimą :D 

bet pvz pusbrolio vaikas apsiribojo pusmečiu ir apsiėjo be breketų.

taip kad, gal dar nepiešk tokiom tamsiom spalvom visko, kol nepasikonsultavai.

Atsakyti

Rasyte, aš nugriuvus nuo tavo meistriškumo :oh:  o tu pati kur nors mokeisi, ar tiesiog talentas?

Atsakyti

Rasyte, wow wow wow :blink: :wub: :thumb_yello:

Atsakyti

O JEE, parėjo jau siunta iš woolly

kaip dabar iškentėt, per pietus negaliu nulėkt iki VCUP

Atsakyti

Qqt, nu va šitą mezgė pagal azijiečius :D

https://www.youtube....y9OOk51bBU&t=5s

Tai tą dryžnugulį tu taip irgi mezgei kaip suprantu :rolleyes:

Atsakyti

qqte, sakyk durelių kodą :rolleyes:

Atsakyti

soliuk aha tiksliai taip, ale sako ne itin paprastam reglanui tas gerai atrodo, o va apvaliam virsui graziai gaunas

Atsakyti

Rasyte, aš nugriuvus nuo tavo meistriškumo :oh:  o tu pati kur nors mokeisi, ar tiesiog talentas?

Internete mano mokykla ir tiesiog noras sukinetis virtuveje :rolleyes:

Esu lengvai pamisus del virtuviniu visokiu reikaliuku ir virbaliniu, mezgiminiu. Tai MB vis mane turi traukt is indu/ irankiu , bet siulu parduotuviu, alia as gudri,moku ir internetu apsipirkt :D :angel_not:

Atsakyti

Qqt, kas yr paprastas reglanas :rolleyes:, jei žadu megzt aukštu kaklu nesigaus gerai?

Atsakyti

Rrrrrrr siandien diena, kai reikia raminamuju arba 50 g...

Ryte susirinkimas darbe, kuri turejau pravest. pakvieciau gal 6 atsakingus zmones, susijusius su mano klausimu, susirinko gal 10...

Paskui mokytojai pikta laiska parasiau, nes zinau, kad mano Vilius ne auksas, bet jauciu uzsisedimo pozymius.

Kita beda, kai klasej reikia su per aktyviais tevais kovot ivairiais klausimais, tarp ju ir finansiniais..... (del to kaifuoju nuo maziaus darzelio. vakar susirinkimas: kaledu senelis, eglute, dovanele vaikui- viskas bendrai: 10 eur.)

oooommmm

Atsakyti