Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk aha tą pirmą ir esu nužiūrėjus :) tik svarstau kaip ją megzt ar atskirom dalim ir su siūlėm ar nuo viršaus apvaliai...nors ripsas apvaliai gal ne pati geriausia idėja...

Atsakyti

nors ripsas apvaliai gal ne pati geriausia idėja...

 

kodėl?  :hmm:​ 

Atsakyti

nes perėjimas gali negražus būt, arba siūlės imitaciją daryt reikia, ir dar nuo svorio tįst gali..reik pagalvot

dar kiti sako nes kas antra eilė išvirkščiom, bet man tai čia nelabai problema, aš išvirkščias mezgu greičiau dar

Atsakyti

įmanoma apžaisti tuos perėjimus iš gerų akių į blogas.

pvz kai mezgėm tas mirmizetines suknias, aš dariau tokias butaforines siūles šonuose, t.y .gerų akių eiles.

arba kepurytes kūdikiams mezgiau, tai nieko nedariau ir  tas perėjimas nesigauna laiptuotas, tiesiog tokia a la irgi siūlė

bet man asmeniškai tai sunkiai gaunas tas mezgimas nuo viršaus, tai ne patarėja šitoj vietoj

Atsakyti

sakai tikra siūlė suvaldytų tysimą :hmm:  nu gal

Atsakyti

man nuo viršaus labiau patinka, kažkaip daug greičiau einasi nei iš gabalų, plius matuotis gali greit kas gaunasi, o ne taip kaip su anuo sarafanu reikėjo iki galo pabaigt kad suprasčiau kad reikia ardyt visutėliausiai visą :(

Atsakyti

Lace :

 

Priedas  46463903_1934394129941619_4437358707541540864_o.jpg   172,59KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  Ir vel laisvadienis  :D ir vel viena namie  :wub:  Vakar studentui darbe rodziau kaip gamint prancuziskus pyragelius ir veidrodine glazura.  Gavosi neblogai  :4u: Tai atnesu prie kavos  :D  5dd5174908d0.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 21 lapkričio 2018 - 10:16

Olaiva, ačiū už informaciją  :4u:  Reiks pasiaiškinti. Kitą savaitę tik konsultacijai važiuojame, kad suprasti, ar iš viso mums kažko reikia.

Atsakyti

Aha kad kompensuojama ir aš žinojau, bet mūsų atveju tai kol būtume patekę pas valstybinius ortodontus tai jau ir ištaisėm beveik sąkandį :)

ar dabar jau kompensuoja ir privačių paslaugas?

Atsakyti

Labos :4u:

Lace, dėl breketų tai tikrai nieko paguodžiančio nebus :unsure:, tik užuojauta ir palaikymas :4u: abi su dukra duodamės, gruodžio mėnesį bus man jau metai ir tai dar ne pabaiga, bet pas mane kitokie rūpestėliai, o va dukrai irgi prognozuoja apie metus, dviejus. Važiuojam į Vilnių kas mėnesį, tai kelionė, pabuvimas Vilniuj, ir pasedėjimas odontologo kedėj abiem :B :B :B . Jau mus visus tas Vilnius kartais iš proto varo :B .

O aš vakar atsigulus vis apie tą Lacės ripsinį galvojau. O negalima būtų tam ripsui panaudot azijietiško ar kaip jis ten vadinas mezgimo būdo? Youtubej mačiau mezgė tokį Vasilsos :D megztelį, tai priekyje mezgant nieko nedarė, o tik pažastyse iš šonų pridėjimus paskui mezgė, sujungė ir taip susiformavo iškirptė. Kažin ar iš vis toks būdas veiksmingas? Gal kuri esat bandžiusios?

Atsakyti

Labos :4u:

Lace, dėl breketų tai tikrai nieko paguodžiančio nebus :unsure:, tik užuojauta ir palaikymas :4u: abi su dukra duodamės, gruodžio mėnesį bus man jau metai ir tai dar ne pabaiga, bet pas mane kitokie rūpestėliai, o va dukrai irgi prognozuoja apie metus, dviejus. Važiuojam į Vilnių kas mėnesį, tai kelionė, pabuvimas Vilniuj, ir pasedėjimas odontologo kedėj abiem :B :B :B . Jau mus visus tas Vilnius kartais iš proto varo :B .

O aš vakar atsigulus vis apie tą Lacės ripsinį galvojau. O negalima būtų tam ripsui panaudot azijietiško ar kaip jis ten vadinas mezgimo būdo? Youtubej mačiau mezgė tokį Vasilsos :D megztelį, tai priekyje mezgant nieko nedarė, o tik pažastyse iš šonų pridėjimus paskui mezgė, sujungė ir taip susiformavo iškirptė. Kažin ar iš vis toks būdas veiksmingas? Gal kuri esat bandžiusios?

Atsakyti