Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kapseika, vokiškai skaitai?

Ja, ja deutsch 😉

Panašu  kad pasigavau kažkokia zarazą...gerklėje kažkas braižo šį, praeitą sav. kolegė didvyrę vaizdavo, su temperatūra ir snargliais kabinete sėdėdama, tai tegu iš manęs dydvyriškumo nesitiki, jei ką, galės arti už du🙁

Atsakyti

Restar, mano pirmoji ir dažniausiai vienintelė (dėl kainų) parduotuvė, kur aš žiūriu striukes ir bernams, ir sau: https://www.takko.com/lt-lt/mergait%C4%97ms/mergait%C4%97ms-134-176/striuk%C4%97s/ 

Dalis komentuoja, kad nekokybiški rūbai, bet aš daug ką iš čia perku- visas bliuskas, treningines kelnes, džinsus ir sau, ir bernams. Šįmet dvi striukes sau nusipirkau, kai būna VIP klientam akcija keturiom prekėm -30 - 25 proc. 

Atsakyti

vaikiškų striukių jau nebeturiu, visos išdalintos

bet šiandien pamačiau, kad ta kur Liniuka rodė, gerosstriukes.lt yra visai šalia darbo :bigsmile:

Atsakyti

Turiu klausimą visai ne į temą, bet ištiko ryte nelaimė, mažoji panelė išėjo su plona striukele į mokyklą, skubiai reikia naujos šiltos striukės žiemai. Pasvajoju apie ilgesnę, ala paltuką. Gal kur užmatėt pirkti skoningų ir geros kokybės? Nes žiūriu žiūriu internete, buvau išlėkus į Ogmios miestą - nematau, kas atitikų kriterijus. Mūsų mažyliuose buvau radusi tobulą, bet nespėjau. Mergina 135 ūgio - gal kas savo merginų išaugtą parduoti turite? Šį kartą noriu tiesiog geros bet ne kosmine kaina. Nes turi visokių - tai per plona, tai per didelė, tai per trumpa, tai pūkai sušokę (atiduota), nei šis nei tas, vaikas kaip ubagėlis...

Restar, o HM nerastum striukes, as kartais ten savo vaikams randu uz protinga kaina.

 

O as pati sekmadieni pas svedus kokia striuke nukoviau :rolleyes:  buvo vienintelis s dydis :rolleyes: kai ciupau ir begau matuotis- liuksum pirdum :rolleyes: ir mokejau tik 300kr- apie 30e.

Norvegu oficialiam puslapyje ji brangesne https://www.stormber...ml#10364530006

Ir mokenene ryskiai i per maza dydi yra ilindus, man laisviau atrodo.

 

Vaikai pamaitinti, reik ruostis eit kitu alkanu maitint, o kaip salta (-1), nenoriu net nosies kist is namu :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 20 lapkričio 2018 - 16:18

ingriga, tai pasakyk apie mezgimą ką nors. :ax:

Ar ir nemezgi?

Kaip swapas sekasi, tada? :)

tai kad ir apie mezgima nera ka pasakyt  :D  negaliu nei pasiguost, nei pasikeikt cia neissiduodant :oh: swapo dublis nr.3 :aggressive:

Atsakyti

Niuma man vaikiškų o ir ne vaikiškų kokybė Tako geresnė nei HM

Atsakyti

as savo suknios apacia nuardziau. mezgiau gerosiomis o  apacia ripsu, nu ir  rieciasi  tas ripsas, kazkoks platesnis nei  pats sijonas.  dabar mastau gal  sumazint kazkiek  akiu pries  ripsuojant  apacia :hmm:  kaip manot, ar tai gelbetu :hmm:

Atsakyti

Lusasita aš kaip tik pagalvojau kad pasiaurintas ripsas turėtų padėt (bet nemėginau) nu ir platesnė ripso juosta, mažesni virbalai, kartais reikia pagarinimo

man alpakėlės suknelės rietėsi apie kaklą ten ripsas buvo, tai išskalbus susitvarkė

Atsakyti

Aš irgi visai mėgstu savo didelius vaikus Takko apipirkinėt. Ypač su tom nuolaidom. O, kaip tik reikės savaitgalį nusivežt didįjį kūdikį, kol mano gimtadieninė nuolaida galioja  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Turiu klausimą visai ne į temą, bet ištiko ryte nelaimė, mažoji panelė išėjo su plona striukele į mokyklą, skubiai reikia naujos šiltos striukės žiemai. Pasvajoju apie ilgesnę, ala paltuką. Gal kur užmatėt pirkti skoningų ir geros kokybės? Nes žiūriu žiūriu internete, buvau išlėkus į Ogmios miestą - nematau, kas atitikų kriterijus. Mūsų mažyliuose buvau radusi tobulą, bet nespėjau. Mergina 135 ūgio - gal kas savo merginų išaugtą parduoti turite? Šį kartą noriu tiesiog geros bet ne kosmine kaina. Nes turi visokių - tai per plona, tai per didelė, tai per trumpa, tai pūkai sušokę (atiduota), nei šis nei tas, vaikas kaip ubagėlis...

Reikia namuose vieną patikrinti, gal galėsiu dalintis  :4u:​ 

Atsakyti

Šalta, tai išsiunčiau sūnų į žvalgybą ir ką, sakė pateikė kaip tik ant išpakavimo. Aš ją gavau!!!Bet su prašymu kaip greičiau, nes laukiančių kalnas, tad savaitgalis kaip ir suplanuotas😊Priedas  IMG_20181120_164250_small2.jpg   90,56KB   2 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Šalta, tai išsiunčiau sūnų į žvalgybą ir ką, sakė pateikė kaip tik ant išpakavimo. Aš ją gavau!!!Bet su prašymu kaip greičiau, nes laukiančių kalnas, tad savaitgalis kaip ir suplanuotas😊attachicon.gifIMG_20181120_164250_small2.jpg

Gal ir LT greit pasirodys. 3 ir 4 dalys pasirode per koki men. Beveik kartu.

Atsakyti