Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

as treciaja dinos knyga skaitydama irgi   blogai jauciausi.   pirma sulindo pasakiskai gerai. antra  normaliai, o va trecia :hmm: 

Atsakyti

Skaitytojos :). Man prastai su atmintim, kad net neprisimenu rašytojų, kurie patiko pastaruoju metu. Buvo tokia viena, kurios bent 3 knygas skaičiau. Lyg ir gana lengvas, bet taip gerai susukti siužetai, kad malonumas skaityti. Dar būna, kad kalba be galo patinka, bet ten dažniausiai vertėjo nuopelnas, nes lietuviškų nelabai skaitau pastaruoju metu. Tas pačias knygas skaito mano vyras. Ir įkišti kokią naują, sudominti, tai reikia pastangų. Uve pavyko užkrėsti tobulai :).

Aš tai kažkaip labai lengvai priimu faktą, kad vaikams nebūtinai turi patikti tos pačios knygos, kaip mums kad patiko vaikystėje. Vyras bandė iškišti 20000 mylių po vandeniu, Grafą Montekristą, Harką - nepaėjo broliui dvyniui, nes "daug aprašymų, mažai nuotykių" (pati pamenu, kad ilgus aprašomuosius tekstus dažnia teisiog praleisdavau). Ir man kažkaip neskauda labai dėl to širdies, nes sočiai yra, ir neblogų, naujų knygų, kurios aktualesnės šio amžiaus vaikams. Džiugu, kad meilė Lindgren knygoms mus visus vienija :)

 Skandinavų slogumo privengiu. Ypač "Įbrolis" tai įtakojo....

Atsakyti

O kokios tos trys knygos priklauso Dinos trilogijai. Pirmoji, suprantu, yra Dinos knyga. O kitos? Nors aprašymą paskaičius kol kas nekilo didelis noras, bet gal kada  ateity :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 20 lapkričio 2018 - 13:48

Laimės sūnus - apie Dinos sūnų

Karnos kraitis - apie Dinos anūkę.

 

aš dar skaičiau kitas tos rašytojos knygas. irgi trilogija Tora, man patiko. nors ten žiaurumo dar daugiau.

bet man greičiausiai patinka rašymo stilius, ne tiek pats siužetas. nes jeigu paėmus pačią istoriją, tai nieko naujo kaip ir

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 lapkričio 2018 - 13:57

Labas

wassmo knygos man patiko. Abi triligijos. 

Dabar skaitau Elena Ferrante 4 knygos. Apie dvi drauges. Patinka

Atsakyti

Labos,

Jei apie knygas, tai aš kurį laiką tik detektyvus rijau, ir tai tokius ne per aštrius, jokių ten skandinavų nepavyko prisijaukinti. O vieną dieną bibliotekininkė įsiūlė septynias sesiris, bet jų tik keturios dar išleistos, penkta turėtų pasirodyti artimiausiu metu. Toks lengvas, šviesus skaitalas, reiks eit patikrinti gal jau biblioteka gavo naują dalį. 

Atsakyti

Laba diena,

Aš šiandien vos gyva.. Vakar, matyt, apsinuodijau maistu. Jau seniai nebuvau to patyrus :unsure: Raumenis net visus skauda.

Kapseika, vokiškai skaitai?

Šiaip labai pritariu dėl gerų knygų trūkumo. Tokia loterija visada imant skaityt.

Yra tokia viena vaikiška knyga "Simas. Sirlė ir slėpiniai". Man rodos lyg skandinavų rašytojo. Vaikams skirta. Prieš keletą metų skaičiau vakarais vaikams garsiai. Tai vaje vaje, kiek klaidų :unsure:  Elementarių gramatinių. Bent jau vaikams leidžiant galėtų atidžiau redaguot.

Atsakyti

Sveikos,

knygu siuo metu neskaitau, tai ir pasakyt nera ka :ax:

Atsakyti

ingriga, tai pasakyk apie mezgimą ką nors. :ax:

Ar ir nemezgi?

Kaip swapas sekasi, tada? :)

Atsakyti

Laba diena,


Yra tokia viena vaikiška knyga "Simas. Sirlė ir slėpiniai". Man rodos lyg skandinavų rašytojo. Vaikams skirta. Prieš keletą metų skaičiau vakarais vaikams garsiai. Tai vaje vaje, kiek klaidų :unsure:  Elementarių gramatinių. Bent jau vaikams leidžiant galėtų atidžiau redaguot.

dėl sveikatos :4u: ko ten privalgei?

o dėl klaidų - taigi čia turbūt vertimo problema :hmm:  o ne pačio rašytojo

Atsakyti

Turiu klausimą visai ne į temą, bet ištiko ryte nelaimė, mažoji panelė išėjo su plona striukele į mokyklą, skubiai reikia naujos šiltos striukės žiemai. Pasvajoju apie ilgesnę, ala paltuką. Gal kur užmatėt pirkti skoningų ir geros kokybės? Nes žiūriu žiūriu internete, buvau išlėkus į Ogmios miestą - nematau, kas atitikų kriterijus. Mūsų mažyliuose buvau radusi tobulą, bet nespėjau. Mergina 135 ūgio - gal kas savo merginų išaugtą parduoti turite? Šį kartą noriu tiesiog geros bet ne kosmine kaina. Nes turi visokių - tai per plona, tai per didelė, tai per trumpa, tai pūkai sušokę (atiduota), nei šis nei tas, vaikas kaip ubagėlis...

Atsakyti

Labos,

Jei apie knygas, tai aš kurį laiką tik detektyvus rijau, ir tai tokius ne per aštrius, jokių ten skandinavų nepavyko prisijaukinti. O vieną dieną bibliotekininkė įsiūlė septynias sesiris, bet jų tik keturios dar išleistos, penkta turėtų pasirodyti artimiausiu metu. Toks lengvas, šviesus skaitalas, reiks eit patikrinti gal jau biblioteka gavo naują dalį. 

Sitos turi buti 7 knygos. Turiu 4. Laukiu visu daliu ir tada jau bus ate viskam kol baigsiu :)

Atsakyti