Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite, ačiū, kad tau kliūna, kad ir nedideli, bet netobulumai  :4u:  :4u:  šiandien tu mano Mūza ir įkvėpėja  :wub:  gavosi ir nugarą, ir priekį pagilinti, tikiuosi galutinis vaizdas bus geresnis  :rolleyes: 

 

Priedas  86DF20B4-B740-4A15-92BA-F29607EF465C.jpeg   200KB   1 Parsiųsta kartų

 

Priedas  40399F5D-1F90-452F-9120-FEA2B50E9832.jpeg   196,35KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 19 lapkričio 2018 - 21:41

Lace, čia dublis didžiajai sesei, ar permezginėji????

Šiandien vakaras praėjo susirinkime grįžau be energijos, tik pavalgiau ir pakimarinau, jau noriu miego....

Atsakyti

aha,

tai va, reiktų pabarti

Olaivą, na, bet ji anksčiau aktyvi būdavo, tai pamenam gal iš anksčiau

Olaiva ligoninėse gyvena,o ten wifi nėr , mobilus googlinimui išnaudotas.bet apsveiksiu,grįšiu ;)

Atsakyti

Pas mane vakaras  prie puodu, grizom, darem salotas su vistiena paskui duona maisiau paskui mesyte rytojui kepiau MB buvo priverstas žiūrėt ką burnon deda po kai kurių tyrimü, tai tenka ir pastovėt prie puodų, pats sau gamintis nedrįsta, nežino ką, sako man ir tas jo teisingas maistas skaniau gaunasi Pliusas tas kad valgo viską ką paduodu ir neburba, net avokadus pradėjo valgyt nors anksčiau ton pusėn nežiūrėjo  Bet pamegzt laiko mažiau Bet vistiek pameditavau ties savo alpakėle, rankas pašildžiau nè riešiniü nereik.. Iki pirties noras buvo pabaigt žakardinę dalį ale kažin ar spėsiu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 lapkričio 2018 - 22:44

Lace, čia dublis didžiajai sesei, ar permezginėji????

 Dublis čia  :P aš dar tiek neišprotėjau ir savo perfekcionizmą sugebu suvaldyti  :D  

Bet antrą dublį numegzt tobuliau - labai įkvepiantis iššūkis  :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva, taigi ką tik riešines fotosesinai... Kas nutiko?

 

Qqte, lėto virimo puodo tau reikia. Kokią mėsyyytė gaunasi!!!! Einu nuorodos dėt. Va! https://mobile.pigu....er-3?id=9833038

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 lapkričio 2018 - 00:10

Gadget, nesupratau. Su tuo visu elektriniu skydeliu dedasi ant vyryklės? Puodas. Gaila netinka indukcinei.

Atsakyti

Kad jis gal elektrinis?

Atsakyti

Aha, google visagalis ir video turi. Bo pagal pigų pigu.lt aprašymą ne visiems aišku. :)

Atsakyti

Gadget, nesupratau. Su tuo visu elektriniu skydeliu dedasi ant vyryklės? Puodas. Gaila netinka indukcinei.

Ant viryklės ir orkaitės dedasi TIK puodas, o lėtai verda tai ant to savo kaitinimo elemento. 

To puodo forma kokia gera!!!! Verda, bet nesitaško, nesvyla niekas.

Kad jis gal elektrinis?

Elektrinis, savarankiškas.

Atsakyti

Olaiva, taigi ką tik riešines fotosesinai... Kas nutiko?

Qqte, lėto virimo puodo tau reikia. Kokią mėsyyytė gaunasi!!!! Einu nuorodos dėt. Va! https://mobile.pigu....er-3?id=9833038

žinok viskas bangom...tai ramu,tai vėl koks simptomas išlenda.dabar nuo kardiologų perėjau prie endokrinoligų...

Atsakyti

Olaiva, aš seniai supratau, kad neblizga tavo sveikata, bet toks... Keletui temoje neblizgėjimo metas. Laikykitės! O visos kitos žengte marš profilaktiškai tikrintis.

 

Priedas  download (1).jpeg   49,57KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti