Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqte, tas su pajetkom labai, labai plonas. Prie jo reikia papildomo siūlo.

Atsakyti

Jurgitak mačiau-100 gr-700 m. :) nugi galima dvigubint :) arba dar geriau dėt merino atitinkamo

Atsakyti

Šarange, tai tu ligoninėj Kaune ar jau po ir namie? Nesinori įkyriai klausinėti, bet, žinok, vis apie tave pagalvoju, tikrai rūpi  :4u: . 

Atsakyti

Labas

pagaliau prisėdau su kava

Dėl swapo pritariu Lace. Ir pernai Ligvitai per darbus nebuvo laiko į klausimus atsakinėti ir temoj bendrauti. O man gaila fėjos, kuri nervuojas, prašo manęs paraginti ar net asmeniškai klausimus parašyti. Dėl to sudarant sąrašą swapo ir užklausiau Ligvitos kaip šiemet su darbais, noris, kad nebūtų nesklandumų.  :newyear: 

 O aš pagaliau iš namų rutinos šeštadienį ištrūkau į koncertą su drauge ir abiejų dukromis. Taip mergaitiškai linksmai pasibuvom  :wub: 

Atsakyti

Pinta, kokiam koncerte buvot?

Atsakyti

Labas

as mazai vaidenuosi bet i klausimus zaibiskai atsakau 😀

Del Ligvitos tai norejau rasyti bet galvojau gal patylet. Nes per aplinkui as nemoku. Moku tiesiai sveisiai kas dazniausiai nepatinka daugumai 😛

Sarange laikykis!!!!

KGB: pusryciam sumustiniai, blynai, kose, kiausas. 

Atsakyti

Soliuk ne ne užvalkaliukui, bus paprastiem megztukėliam kašmyriukas baltas, toks rusvas su pilku ir dar nežinau kaip spalvą apibudint bet kasmyriukas, silkas ir tos, pajetkos (nu brač kaip tas daigtas lietuviškai? blizgučiai ir tiek? ) tai tos su blizgiukais toks rudai raudonas (bus ala išeiginis heyvardas) o užvalkaliuką vis dar iš alpakiukės planuoju

Mezgimo planas kokiam mėnesiui?

Atsakyti

Beje kas nori is Vilniaus buti nuveztas i pirti sakykit. Galiu paimti. Nes vaziuosiu po paskaitu tiesiai i pirti

Atsakyti

Pinta, kokiam koncerte buvot?

 

 

šitam, prisiminėm jaunystę  :wub:

 

Priedas  konc.jpg   71,35KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

gadgetai kur jau ty mėnesiui, miatam gal :D su galimais pakeitimais, mano planai būna lankstūs

Atsakyti

Faraway, kur tavo paskaitos ir kada planuoji važiuoti? Apskritai, kada renkamės? ir adresą kur nors padėsit?

Atsakyti

Jetus, kaip noriu ir aš į susimatymą :cry2:  :essen:

Vakar kaip tik bekepdama keksus pagalvojau, kad ir mezgėjoms galėčiau tokių mergaitiškų pagamint :D

Mano vyriausias vakis buvo matematikų olimpiadoj Švedijoj. Tai grįžo susinervinęs, nes poros užduočių nesuprato tiesiog dėl anglų kalbos, nors šiaip buvo aptarę visus terminus, bet vis tiek kažkas specifinio egzistuoja. 7 vieta teko.

O mažiukas mano, nors visą vasarą kalbėjom, koks bus svarbus šitas pusmetis, nes rezultatus stojamiesiems ims, tai nusimokė taip, kad galvoju, velniam tuos pinigus už mokyklą moku :mad2: Vokiečių šlubuoja totaliai... Motyvacijos mokytis nerasta visiškai... Entuziazmas visai kituose reikaluose pasireiškia...

Toks nerimas ima, kai pagalvoju, tai stengiuos negalvot :D Bus gi kažkaip vis tiek :)

Atsakyti