Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Stilingas koks megztinis! Ir panelė aukšta foto man atrodo, išaugusi rimtuolė.

Šalikas nekanda? 

Aš mezgimo mašiną vakar nusisiurbiau, vyras apdėjo rūbais vėl.

Daug mezgiau. Tik rodyt nėra ką. Nors atrodo, kad nieks netiks swapui... Darsyk bandysiu kažką gal. Laikas jau greit bėga...

Nieko neskaitau šiuo metu. Laukia daug gerų knygų. Ypač Uvės autoriaus apie močiutę. Vyras jau perskaitė, o aš negaliu šiuo metu, nors tu ką. Tik mezgu, kai yra laisvo laiko. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 lapkričio 2018 - 16:41

Kokie tobuli Lace paaugliukės antakiai  :wub:  :wub: 

Niuma, žalia Cotton merino. Jokiųbabibųnipomniu.

Atsakyti

Labos :4u: 

Lace, koks fainas dukros megztinis!!!!! Sakyk kas per siulas, kiek pats megztelis sveria? Nuo virsaus mezgei? Tiesa, kaip dukrai ji pavyksta sumucyt po striuke? Mano dukra irgi nuo tokiu modeliu svaigsta, tik va mane tas ir neramina kaip toki meskina dabar nesiot :rolleyes: . Antakius ir as pastebejau :wub:  :wub: . Tiesa, kelintoke ji jau tau? Laaaaabai padikeitus, isgrazejus :wub: .

Atsakyti

Šita, tik natūroj tamsesnė. Čia kaip melanžas su gelsva.

Priedas  received_293541177963377.jpeg   188,03KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Stilingas koks megztinis! Ir panelė aukšta foto man atrodo, išaugusi rimtuolė.

Šalikas nekanda? 

 

Aukšta, aukšta, jau ir mane, ir Rūtą praaugo, turbūt jau virš 170 cm bus.  :unsure:

 

Apie šaliko kandimą kol kas nieko negaliu pasakyti, pasimatavus kaip ir normaliai pasirodė, bus matyt, kai panešiosiu.  :unsure:

 

Kokie tobuli Lace paaugliukės antakiai  :wub:  :wub:

 

Oi , su tais antakiais ilga istorija buvo.  :oh:  Aš senamadiška mama ir mano supratimu išsidažius į mokyklą eiti nedera. O Aušra baisiai nori dažytis (kosmetikos ir visokių šepetėlių turi tikrai daugiau už mane). Ilgokai mes su Aušra ribas derinome, priėjome kompromisą - leidžiu į mokyklą antakius pasiryškinti.  :ax: Pradžioje tai baisius nusipiešdavo, bet mamos nuomonė  gi nieko nereiškia  :oh: Dabar  jau ir pati po truputį atsirinko, jau ir man visai gražu  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 18 lapkričio 2018 - 17:29

Aukšta, aukšta, jau ir mane, ir Aušrą praaugo, turbūt jau virš 170 cm bus.  :unsure:

Pala, tai kuri čia tavo dukra :hmm:​ 

Atsakyti

Labos :4u:

Lace, koks fainas dukros megztinis!!!!! Sakyk kas per siulas, kiek pats megztelis sveria? Nuo virsaus mezgei? Tiesa, kaip dukrai ji pavyksta sumucyt po striuke? Mano dukra irgi nuo tokiu modeliu svaigsta, tik va mane tas ir neramina kaip toki meskina dabar nesiot :rolleyes: . Antakius ir as pastebejau :wub:  :wub: . Tiesa, kelintoke ji jau tau? Laaaaabai padikeitus, isgrazejus :wub: .

Siūlas iš babinos, MG pirkau, tikslios sudėties nepamenu, didžioji dalis alpaka, kažkiek poliamido. Sumezgiau 450 g. Mezgiau nuo viršaus be siūlių.  Aušros striukė irgi tokia oversizinė, tai kažkaip nesiskundė sutalpinimu. Man tai atrodė, kad labai karšta su tokiu storuliu bus, bet sakė, kad normaliai.

Aušra dabar aštuntokė  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Pala, tai kuri čia tavo dukra :hmm:​ 

Vieną galvoju, kitą rašau  :D Čia Aušra, mano vidurinėlė. O praaugo jinai Rūtą, vyriausią dukrą...  :)​ 

Atsakyti

O dieve! Lace rašo apie savo aštuntokę, o skaitau, kaip apie savo. Maniškei irgi svarbu antakius pasidažyt, o aš nesuprantu, kam to aštuntokei reikia.

Sveikos!

Taip drakiaus guolis ir auga. Pritrūkau iš wooly merino. Tai negi užsisakinėsi tik 200 gramų. Į kompaniją raudono puskilis prisijungė. :)

Atsakyti

O ko užsakinėji tyliai?  Man dar nieko nepritrūktų, bet tai kol kas.

 

 

 

Vaivorykštę nukovė sesė. Sako, tu gi mane myli? Myliu, sakau.

 

 

  Aštuntokė tai 13-14? Gi pats gazas dažytis. Aišku, jei bus draudžiama, dažytis vistiek dažysis, bet be jokios kontrolės. O kam to reikia? Taikau savo mamos patirtį, leidžia su kontrole. Atsimenu, kaip per kartą sudažiau kažkokį indišką manos lūpdažį  :wub:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 lapkričio 2018 - 20:46

Kolege pasakojo, kaip i mokykla merginos ateina tvarkingai, o wc persirengia ir prisidazo stilium, jog tiesiai prie stoties gali keliaut. Taip tas ribas ir tenka prastumdyt vardan pasitikejimo ir susikalbejimo. Ten 10-11 klase.

Bet topas buvo, kai viena panele isskrido su draugu i uzsieni savaitgaliui tevam nepasakius. Mol i varzybas... vis tiek tevai buvo informuoti, kol dar ji uzsieny buvo.

Atsakyti

Taip, 14. Draust irgi beprasmiška. Bet nesuprantu. :)

 

Tyliai nes labai prisireikė užsakymą 0.30 (nakties metu) padaryt. Labai, labai negalėjau laukt. Nesvarbu, kad vis tiek šiandien Latvija baliavoja ir nedirba. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 18 lapkričio 2018 - 21:25