Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

KGB skaitau Piotr C. Apie mus.

Prieš  tai skaičiau Frida Kahlo Making Herself Up

Atsakyti

Kapeika, mano kirpėja labai rekomenduoja karštus bigudukus. Ryte besiruošiant galima suspėti pasidaryti lengvas garbanas. 

Nieko neskaitau dabar. Swapas baigtas su pagrindiniu reikalu. Liko kelios smulkmenos. 

Atsakyti

Pradėjau kišenėtą!

Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

KGB - šiuo metu pas mane mezgiminis periodas.  Nieko neskaitau, nes kai įkrentu į skaitymą, daugiau nieko kito nebedarau  :oh:

Po gana sunkios darbo savaitės svajojau savaitgalį rasti laiko pomėgiams.  :unsure:  Svajonę įgyvendinau, o ir dar ne vakaras  :D

 

Pagaliau prisikalbinau Aušrą nusifotografuoti su naujuoju megztuku. Rodausi   :ax:

 

91EC371F-ADD1-46C2-B95B-BFB57A54A167_med

 

4277511F-B878-4B15-AC87-D350D1DF1B13_med

 

255BD6BD-3B6C-4BB8-B4AC-F0794318DB12_med

Atsakyti

Ir mano jūrbangio reikėjimo materializacija  :rolleyes:  3,5 eurų investicija, poros valandų draugystė su bruoliu ir vualia...  :P  O jei kažkur užmatysiu svajonių siūlą - nusimegsiu antrą dublį.  :rolleyes:​ 


FB3C0699-190A-4D98-B210-A13866A8B95F_med


DBE42CA4-09DB-45D3-BD6A-C6A94BDAD694_med

Atsakyti

Lace, as jau senai ne paauglė  ale, bet tokio megztuko tikrai neatsisakyciau💛

O kaklasildis fainas, ilgis toks gerulis, gražiai sugulė, kiek eilių darei? 

Atsakyti

Oi koks fainas megztinis :wub:​ Ir aš tokio noriu. 

Atsakyti

Labas

Liniuka kas yra karsti bigudukai? Tingiu googlint 😂

Lace tobulas megztukas🤗

kas vagia mano laika??????

swapinu :) 

Atsakyti

Pradėjau kišenėtą!

Kokios spalvos? Ir siūlo? 

Radau babinaite zalia, berods is taves nukovus pirty ties Moletais? Ar ne kisenetai ji buvo skirta.

Atsakyti

O kaklasildis fainas, ilgis toks gerulis, gražiai sugulė, kiek eilių darei? 

T8, 130 akių, 455 eilės. Taikiau, kad būtų 50cm plotis, 130 cm ilgis.  :4u: 

Atsakyti

Mano pačios nustebimui tas megztuko siūlas labai skalsus. Sumezgiau 450g į tokį didelį ripsinį megztinį.  :unsure: 

Atsakyti

Mano swapo dovanėlė jau visai pabaigta  :B liko supakuoti ir laukti išsiuntimo starto  :rolleyes: Atsiprašau, jei kam stresą keliu tokiais pranešimais.  :P 

Atsakyti