Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Koks fainas!!!

https://www.instagra...d=1csso2zub2d0a

Atsakyti

Rytas ant lagaminu. Zinau, kad i LT laika reiketu persiorientuot, bet vistiek cia dar 5 nera.

Kaledines parduotuviu vitrinos suzavejo. Siulu kamputi irgi radau :D vakar porai val patekom i centra, bet ir tai- dalis kolegu turejo verslo pietus, o as isejau vaikams saldainiu ieskot.

Atsakyti

Priedas  received_266748307517838.jpeg   223,36KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_363027794261063.jpeg   155,57KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labryt. Vakar mezgiau. Bet panašu, kad bus man, ne swapui.... 

Atsakyti

Labas  rytas. Pamiegojom sian, vesiu vaiki pas odontologe tai mokyklon neleidau.po piet keisimes su mb, jis namo as darban. Vakare su sese i teatra..jei megzt tai tik dabar:)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Vakar iš po apskritojo stalo diskusijos teko raminančių kalt, nes spaudimas veržė galvą... Pasakiau daug ir tiesiai šviesiai, išklausė, bet matomai mintyse galvojo " kokiu būdu būtų galima ją nukryžiuoti ". Taip kad iš po visų pasisakymų, nemanome, kad kažkas pasikeis į gera, o į visišką sunaikinimą - visi šansai :D

 Gerai, kad šiandien penktadienis, ir gal per savaitgalį pavyks nurimti :)

Atsakyti

Nuosirduk berods esi minejus kad turi galimybe visai nedirbt?gal verta apsvarstyt?nes nu...principai principais o sava sveikata svarbiausia, kas tau tuos nervus kompensuos?

Atsakyti

Nuosirduk berods esi minejus kad turi galimybe visai nedirbt?gal verta apsvarstyt?nes nu...principai principais o sava sveikata svarbiausia, kas tau tuos nervus kompensuos?

 

Taip, link to ir einu, nebepasiduodu, tiesiog mane dar laiko mano Saulė, kadangi eina į tą mokyklą, jei išeisiu aš, išsivesiu vaiką, ji to nelabai nori, tai kenčiu dėl jos... Bet jei jau nebeis, tai ir nebekentėsiu :)

 

Atsakyti

Labas rytas,

Matėt, kaip fainai Latvija savo šimtmetį švenčia? Su savo tradicinėm megztom raštuotom pirštinėm :bigsmile:

Atsakyti

Labas rytas,

Matėt, kaip fainai Latvija savo šimtmetį švenčia? Su savo tradicinėm megztom raštuotom pirštinėm :bigsmile:

nuorodą į studiją

Atsakyti

Aha, nežinau, kur čia reikia matyt :). O šiaip kai vasarą važiavome, tai pasipuošusi Latvija šimtmečio šventei iš anksto buvo.  

Atsakyti

https://lv100.lv/en/...via-in-mittens/

Atsakyti