Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nemanau, kd būtina tik su pūkeliu megzt. Aš kai pūkelius dievinu, tai ir noriu taip megzt. Bet nemanau, kad būtina. 

tai buvo R. prie išpildymų iš visokiausių veislių siūlo. bet gal  vis tik geriausiai atrdo iš tokio papūkinto ir lengvo

Atsakyti

čia Kerpenai pamotyvuot. moteriškės visai ne smilgos, dauguma ne iš pūkuotų, man tai  visom gerai atrodo

GFC_Gruppenfoto_profil_medium.jpg

Atsakyti

bet žinot ką - aš turbūt keisiu siūlų pasirinkimą :rolleyes:

nu nes va šitas vaizdas nelabai džiugina.  mano tokia spalva, o siūlas merinas, kuris ripse ir bus toks kreivokas, t.y. nelygiom akim. dar tamsessnėj spalvoj tia pnekristų į akis, o vat šveisi tai nekaip

IMG_5246__2__medium2.JPG

Atsakyti

Sveikos. Mezgat, ane? Norisi ir man kazko, tik nezinau ko. Pradetuku namie turiu, bet tai nieko nereiskia.

Pavargau jau bevaiksciodama, o dar visa diena siandien. Visas dienas 6 val keliames, o gulames po vakariniu pasisedejimu. Tikiuosi gal siandien nors viena diena iki miesto nuvaziuosim, nes gyvenam viesbutis-paroda-viesbutis tempu.

Atsakyti

Man su megztais drabužiais būna labai visaip :rolleyes: būna kaip qqutei - turiu ir nešioju :D , o būna kaip Katukui - turiu ir nenešioju :P nu bet kad sudėvėčiau nenešiojamai - tai laabai retai būna :D dažniausiai išmetu, išardau ir kartais atiduodu. Atiduodu retai, nes nieks nenori prisipažint kad yra tokio pločio ir ilgio kaip aš  :lol: 

Atsakyti

O šiandien mane ištiko neįtikėtina drabužinė laimė  :ploja2:  - aš galų gale, po kelių metų paieškų :frusty: , nusipirkau striukę su kapišonu :bigsmile:

Atsakyti

Sveikos,

kazka praleidau- nu niekaip nesuprantu kas yra tetos Olgos megztukas...

Atsakyti

Sveikos,

kazka praleidau- nu niekaip nesuprantu kas yra tetos Olgos megztukas...

o klausimas, kas ta teta Olga, nekyla? :D

Atsakyti

Man buvo kilęs klausimas, kas teta Olga, jau seniau. Ir buvo atsakytas, bet atsakymo neprisimenu, žinau tik kad youtube kažkokie filmukai yra. Tai jau ir nebeklausiu.

 

Nite, pasidalink, kur tave tokia laimė ištiko, gal kartais ir mane ištiks?

 

katuk, jei ne iš pūkuotų siūlų, tai reikia pakankamai iš plonų siūlų ir pakankamai  nepalaidai sumegzt, o tokiu atveju mezginys iš vis būtų nepabaigiamas. Galima iš esmės ir iš storesnių, bet tada labai jau storas mezginys gautųsi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 lapkričio 2018 - 13:45

Kerpena, tai kad ir man gal toks nušvitimas atėjo, kad gražiau bus iš plonesnių. ir vat vėl  tas pasirinkimo momentas  - ką megzt. ir iš ko :B

Atsakyti


Nite, pasidalink, kur tave tokia laimė ištiko, gal kartais ir mane ištiks?

Kalvarijų turguj :D o kodėl neturėtų ištikt  :rolleyes: matuotis, matuotis ir dar kartą matuotis :D ir neklausyt pardavėjų  :oh: nes nu tokių pasisakymų ir patarimų girdėjau  :oh:  :lol: nei juoktis, nei verkt :aggressive: 

Atsakyti

Matyt tada man teks eiti į Halės turgų, bet vis neprisiruošiu.

Atsakyti