Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ko Soliuk verki? Pavydas bambą griaužia? :) Taigi va Qqutė žada savo mezginių spintą išdalinti, atvaryk prie Aukštadvario kitą šeštaidenį  :4u:​ .

Atsakyti

bet žinokit be bajerio, šiandien išsitraukiau kokius 3 megztinius, išsimatavau, visi gražūs, nebežinau net kurį rengtis :D sunku išsirinkt :hmm:

Atsakyti

Aš jau šįryt net pagalvojau, kad gal ir man reikia to girlfriend, netgi sutrumpintą instrukciją perskaičiau, kaip mezgas.

Bet paskui apgalvojau visas problemas ir supratu, kad matyt nieko neišeis.

Pirma, nesugalvoju iš kokio siūlo norėčiau. Kaip matau labiausiai tikrų koks su pūkeliu - alpaka, ar su mooheriu, bet tokie man jau per šilti daros ir pūkeliai erzina. Antra, keistos kontrukcijos visada gražu ant kitų, o ant mano bjaurios figūros paprastai nei  patogu, nei gražu.  Trečia, beveik nemezgu, o ripsas reikalauja daug darbo. Mano pagrindinis mezginys seniai stovi numestas, o jis irgi toks norėtinas. beje, jo siūlai manau irgi tiktų šiam mezginiui. :hihihi:

Čia berašydama staiga prisiminiau, kad mano drakius ko gero turi siūlų šiam mezginiui. Bet aprašytos problemos nuo to nedingsta.

Kaip ir noras. :lol:

Tai imsiu ir aš pavydėt ko gero.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 lapkričio 2018 - 10:29

Qqte, dabar jau mane pavydas graužia  :hihihi: Nes mano visi megztiniai seni, dėl to nebegražūs ir neturiu ką apsirengt  :flirt2:​ 

Atsakyti

Qqte, dabar jau mane pavydas graužia  :hihihi: Nes mano visi megztiniai seni, dėl to nebegražūs ir neturiu ką apsirengt  :flirt2:​ 

o mane tai labiau sąžinė graužia, nu rimtai, megzt norisi ir norisi sau, tą ką aš noriu, bet tie mezginiai iš gerų siūlų gaunasi kažkokie...vienkartiniai ar kaip. nes nusimezgu panešioju, nesunešioju visiškai bet nesinori, norisi naujo

ir ką daryt, galvą gydyt ko gero, nes kur viską tą apsivilktą po kelis kartus dėt?

ir jausmas apima toks kaip prisipirkus per daug maisto ir nesuvalgius, vat kažkas panašaus

tam kad nešiočiau viską normaliai reiktų mest megzt keliem metam tiesiog

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 lapkričio 2018 - 10:37

labas rytas,

tai šiandien problemas vardijam ir iš pavydo žaliuojam :D

mano problema mezgime yra ta, kad kažkokie nelabai nešiojami tie mano megztiniai gaunas :rolleyes: t.y. kaip ir turiu, bet prie nieko netinka. ir turbūt vistik Kerpenos rpoblema man arčiausiai - aš prie megztinių netinku :D

beje, mano nuplanuoi siūlai Girlfriendui irgi visai ne tokie, t.y. nei pūkuoti nei ką.

tai įtariu vėl išeis nenešiojamas :D

dar pasiguosiu - beveik pribaigiau swapo pagrindinį reikalą ir pamačiau klaidą beveik vidury :cry2: :cry2: net žodžių trūksta vien tik  :cry2:  ir ta klaida labai akis bado. nu . negali gi tokios pakuot

Atsakyti

katuk tai gal dar spėsi perdaryt? yra laiko gi dar

Atsakyti

katuk tai gal dar spėsi perdaryt? yra laiko gi dar

nu spėsiu, bet jau džiaugiausi, kad galėsi sau pradėt :D

Atsakyti

Neeeee, neeeee iš pavydo aš :cray:,aš verkiu kad Qqtė ne tą mazginį mašinoj megza :cry2: :cry2: jau taip galvojau kad bus tą baltą tetos Olgos pradėjus :cry2: :cry2: .

P.s. o kaip iš  rusų kalbos ta navoločka išsiverčia :photo2: nu niekaip nerandu jai vertimo, o gal taip ir palikt baltas tetos Olgos megztinis :D :D

Atsakyti

navoločka kiek suprantu reiškia pagalvės užvalkalą :D

Soliuk neverk, pradėsiu tą baltą po dabartinio, rankovės jau atskirtos ir pamegzta žemyn, pusė siūlų beveik sumegzta tai labai ilgai netruks :) tiesiog noriu pradėtukus užbaigt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 lapkričio 2018 - 11:01

Mano problema mezgime - aš perdaug galvoju ir ilgai nesiryžtu :). Tam daug laiko sueina. Na, ir gal problema, kad per mažai skaičiuoju, bet ką jau čia  - nepasikeisiu :). Ir aš kažkaip greičiau sunešioju, nei numezgu. Nes kad puolu tą naują dalyką nešiot iš karto, tai.... Labai norėčiau nesunešiojamų rūbų su savo mezgimo tempais. 

Nemanau, kd būtina tik su pūkeliu megzt. Aš kai pūkelius dievinu, tai ir noriu taip megzt. Bet nemanau, kad būtina. 

Atsakyti

ai, nu tai to megztinio forma yra kaip pagalvės užvalkalas :D

mes gal vadintume  maišu :hmm:

Atsakyti