Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace nustebino su savo prabangybišku pasirinkimu :D

Šiandien apturėjau savo naujų riešinių fotosesiją <3

DSC_0421_medium2.jpg

DSC_0346_medium2.jpg

DSC_0426_medium2.jpg

DSC_0377_medium2.jpg

Atsakyti

Olaiva tai pasiruošus fotosesijai, bet akcentas tikrai en į riešines - nesimato :).

Ėmiau klausyt tetą Olgą ir nervinuosi, kaip man spėt numegzt naminius užsakymus ir savo norus. Noriu Hayward'ą megzt. Žalią :). Siūlai kaip ir sususkti, bet gi sąžinė jokiu būdu neleis nuvilt vaiko...

O dabar mezgu dar vieną dalykėlį, kuris gal bus prie swapo, jeigu išeis.

Atsakyti

Olaiva tai pasiruošus fotosesijai, bet akcentas tikrai en į riešines - nesimato :).

Ėmiau klausyt tetą Olgą ir nervinuosi, kaip man spėt numegzt naminius užsakymus ir savo norus. Noriu Hayward'ą megzt. Žalią :). Siūlai kaip ir sususkti, bet gi sąžinė jokiu būdu neleis nuvilt vaiko...

O dabar mezgu dar vieną dalykėlį, kuris gal bus prie swapo, jeigu išeis.

yra daugiau tik riešinių foto,į ravelrį kelsiu ;)

Atsakyti

Buvau kine- braukiau ašara..... rekomenduoju. Taip gimė žvaigždė. Su Lady GaGa :)

taškas :)

Atsakyti

Tai norit pasakyti, kad nesąmonę padariau, tuos siūlus nusipirkusi?  :hmm: 

Atsakyti

Lace, geri tie siūlai. Mezgiau iš jų ne vieną skarą. Spalvos nuostabios, nešiojasi neblogai. Tik derinys "prabangūs siūlai" ir "Midaros angora2" šypseną kelia :D 

Atsakyti

Olaiva labai gerai  atrodo fotosesijoje, tiesa riešinių nelabai matyti.  :) Bet kadangi jau anksčiau iš arti  rodei, tai aš matau ir matau, kad labai dera prie visko. :wub:

 

Labas rytas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 lapkričio 2018 - 07:50

Labas rytas. Išleidau koleges į seminarą, šiandien vienišausiu  :rolleyes:

Vakar pagaliau ant virbalų užšoko mėginukas Naimai  :yahoo: Teoriškai šiandien galėčiau pradėti, o praktiškai nežinau, ar bus laiko, nes pagal planą gali tekti užsiimti tortų kepimu  :ninja: Vis per tą ilgą liežuvį, imi žmogus ir prisišneki  :hihihi:  Savaitgalis bus intensyvus... Arba pusiau, žinosiu tik vakare. Ech.

 

 

Atsakyti

labas rytas

vakar žakardinau (vieną eilutę pirmyn atgal gal 2 valandas mezgiau, nes tai praleidžiu tai kažką vėl ne taip, tai siūlo įtempimą kol sureguliavau kad nei laisva nei suveržta būtų), bet tai kai smagu, kaip mozaiką dėliot :)

dabar mezgu 2 mezginius vienu metu-viena mašinoj, nes gi nesivežiosi žakardinio su schemom, kitą namie :)

Atsakyti

Labos :4u:

Qqšk, kaaaaaas taaaaaas antraaaaaas :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

Atsakyti

SOLIUK ai seniai pradėjus a la kardiganą pailginta reglano linija, tiesiog paprastas užmetaliukas iš Dropsų Cotton merino

Atsakyti

SOLIUK ai seniai pradėjus a la kardiganą pailginta reglano linija, tiesiog paprastas užmetaliukas iš Dropsų Cotton merino

 


:cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Atsakyti