Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Del swapo gal dar nepanikuosiu- bus dar laiko tam, nors Rasytes tempai vercia siek tiek nurasoti...

Atsakyti

Rasyt, čia gal mielinės spurgos su uogiene? Atrodo  baisiai gerai... Ir is kur pas tave tiek paslankos.


Aha, mielines spurgos idarytos gervuogiu uogiene. Is kalno liko visos 3 :huh2: :B

Del swapo gal dar nepanikuosiu- bus dar laiko tam, nors Rasytes tempai vercia siek tiek nurasoti...

Nu as siuo klausimu tridaline esu, del siuntimo, velavimo ir t.t. Todel ant dusios ramu, kad turetu laiku pasiekt :rolleyes: Buciau vietoj, gal irgi neskubeciau :D

Atsakyti

Sveikos, 

Šarangei ir Ingrigai po balionėlį su gerais linkėjimais  :4u:  :4u:  :4u:  :4u: 

Qqte sportininkė, irkluoji greitai ir gražiai...

Aš ir jau kažką bandau megzti, dukrą į šokius valandėlei nuvežu, tai tuo metu galiu pamegzti kol laukiu :)

Rasytės spurgos kaip skaniai atrodo, kaip tokių norėčiau, nesvarbu, kad naktis... :)

Plaukus kerpuosi ir dažaus už 25€, o nagiukus retai lakuoju, prieš kokias progas.. Laiko gerai, tris savaites... bet kai nusilupinėju po trijų savaičių,nagai vargšiukai pabaisiukai būna, nebesinori to lako... Kol vėl atsistato, atauga gražūs praeina keli mėnesiai...

Liniukos natsumiai patiko, kaip norėčiau... Neaišku kuriam penkmetį nusimegsiu su savo tempais lėtais...

Laukiu swapo pradžios, daug kvyy  :yahoo:​  džiaugsiuos su jumis kartu dovanėlėmis....

Atsakyti

Sektos mytai... Pamenu, susitikom mudvi su niuma Trakuose. Ir dar kokia 20 asmenybių  :wub:​ 

Atsakyti

Sektos mytai... Pamenu, susitikom mudvi su niuma Trakuose. Ir dar kokia 20 asmenybių  :wub:​ 

Aš šitą mytą visai nesenai buvau prisiminus :) 

Atsakyti

Labas rytas. Vakar 9 nuėjau miegot sušis užsikišus, tai gyva.

Aha, Trakuose aš buvau 4 asmenyse :).

O į Jonavą net Soliukas su Saulėlydžiu pribuvo... 

Atsakyti

Labas rytas. Kai atsisėdom į mašiną, vienas tel rodė 10 km, kitas 11,5 km nueita. Tai kažkiek tiek nemažai, o dar dvi dienos laukia.

Pasaulis traukiasi. Ypatingai daug kiniečių stendų. Ir jie tokie aktyvūs- lenda į akis bendraut, nors net ir nežiūri į juos.

Atsakyti

Labas rytas.

Šiandien jaučiuosi jau tiek daug nuveikus. Nuvežiau vyrą į oro uostą, išsiunčiau siuntinį per paštomatą. Ir grįžus namo, kaip tik buvo įprastas metas keltis.

Dabar jau darbe ir jaučiu, kad pradeda miegas imti. O šiandien dar po darbo turiu reikalų, tai lova ir miegas nepasiekiamai toli.

Swapą vis pajudinu po pusę cm. kas vakarą :)

Atsakyti

labas rytas

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

 

Ingriga, džiaugiuosi dėl tavo geros žinios  :wub:

 

Šarange, laikau kumščius už tave, kuo daugiau tokių viltį teikiančių naujienų  :4u:

 

Nemezgiau (nors labai norėjau), vakar su vyro gimine šventėm lapkričio gimtadienius, tai niekam daugiau laiko ir nebeliko.  :oh:

 

Vyriausia sesė pasimatavo naują Aušros megztuką, verdiktas - ir jai tokio reikia  :D Teks megzti antrą dublį...

 

 

Kalta Lace ;) renkuosi nagu prieziuros priemones 

 

 

:nail: visai kalta nesijaučiu  :didis:

 

Man truputį kaip š... užsireikė jūrbangio kakluošalo  :oh: noriu kokio prabangaus siūlo ir nežinau, kur tokio gauti... :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 14 lapkričio 2018 - 08:48

ne nu, jeigu jau Lace nežino, kur gaut, tai kažin ar sekta padės :D

labas rytas

mano swapas juda. bet kadangi telikas 1 aukšte, miegamasis 2, tai kažkaip tingiu tampytis vieną rankdarbį pirmyn atgal, nusprendžiau pradėt dar vieną :D bet pradžia apsiribojo instrukcijos perskaitymu.

Restar, ar gerai supratau, kad Girlfriend mezgei iš galvos, o ne pagal instrukciją? ten pradžia eina ant i-cordo šniūro, bet nesuprantu, ar akis prirenki po to, ar iškart formuojant tą i-cordą palieki :hmm:

Atsakyti

Lace drakiaus paklaust nemėginai?

Atsakyti