Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gera girdet ne blogas zinias is Saranges ir Ingrigos :4u:

 

:topsecret: mano swapas jau supakuotas , lauks issiuntimo datos :topsecret:

Supakavau, nes abejones pradejo kankint, tai kai nesimatys po akimis, gal palengves :D

Atsakyti

nu bet tai kai nesąžininga, pakeliui darban to daigto megzt negaliu, nes reik atidumo, tai mezgu kitką

o tai grišiu šiandien išvis bele kada - tėvų susirinkimas, nu

o aš megzt noriu :)

beje dar vienas klausimas-vaiks sumąstė kad jis nori "tų rutuliukų" kur dėliot paveiksliukus

mozaikos kaip aš suprantu

internete pašniukštinėjau yr hama kažkokie karoliukai, yra dar Ikėjos kažkokie PYSLA

gal dar žinot kažko tokio ir kur galima pirkti šituos reikalus, bais toli ta IKE

Galima ir netoli, bet kiekio ir kainos santykiu IKEA LAIMI.

Atsakyti

Gadget mano vyrs alergiskas ikea, o kur netoli zinai?

Atsakyti

Suduok tavegyl  :angel2:​ 

Atsakyti

Nu aš galiu paimti, savaitgalį planuoju ten važiuot.

Atsakyti

Tai kur arciau neisduosi ania?

Atsakyti

Nu mxm. 

Bet mxm bus sauja už 5eur, o Ikėjoje kilogramas už 20 EUR.

Atsakyti

QQute, aš turiu 4-ijų spalvų vernito pusalpakės, bet ne vieno likučio dar, nes vis dar nepradėjau megzti. Tiksliau tai, pirminis planas pernorėtas, o kitiems norams - jau per mažai siūlo :)

13-ta ir mane aplankė. Su dukra nuvarėm iki Ozo, dovanos gimtadieniui, į kurį šeštadienį eis. Šiaip ne taip per pora vietų apsipirkom, sukaitom, nuėjom iki Crustum bandelės jai. Na, o grįžus paaiškėjo, kad antros dalies dovanos tai ir nebeturim. Per informaciją gavau Crustum telefoną, rado, palaikys iki rytdienos, nes ten šalia vėl būsiu renginy. Uff, o tai pana jau verkti buvo pradėjus...

Aš nesakiau, kad liemenė koriuku bus megzta, kaip kai kurios suinterpretavot. Bus korių raštas, kuris nieko daug neės :). Knyga "Didžioji mezgėja", 44 psl :).

Atsakyti

Vakariene ☺ Vadinas laisvadienis.. jei ne vienoj virtuveje, tai kitoje trypiu  :D 

d7f8e957e2b0.jpg

Atsakyti

Rasyt, čia gal mielinės spurgos su uogiene? Atrodo  baisiai gerai... Ir is kur pas tave tiek paslankos.

Qqute, koks smagus megztukas, bet nesistebiu, ko tai kito iš tavęs nelabai ir sulauksi... 

Sarangės ir Ingriqos naujienomis pasidžiaugiau, ir toliau taip... 

Nemezgu, šalį nubrūžinau  reik supakuoti... Darbe biški bordakas, nors persiplesk, tai ir mezgimui ūpo pritrūksta 

Atsakyti

Šarange, juhuuuu! :) smagu girdėt. Ir ačiū už siūlus,jau pavyniojau po 4, galvoju užteks ar 5 dėt kepurei  :hmm: reik pamegzt mėginuką, bet tingiu kaip Restar :D o sektos meetai tikrai vis keistesnėse vietose... tik kas įdomiausia, nors tam skyriuj reikalai buvo seniai baigti, sėdėjom ir plepėjom. Va kur sektiška galia - vieta visai nesvarbu, svarbu kompanija! :)

ingriga, super! Kai šaltas dušas tik atgaivina ir tiek ;)

Atsakyti

Kaip smagu skaityti saranges sriubas ir tyrymu rezultatus :) 

siandien baisiai norejau megzti, bet taip ir negavau. 

Kalta Lace ;) renkuosi nagu prieziuros priemones 

ir aisku mano ikriukas.... nes nu ir pagaut ir pasislept ir vietoj pradzioj noretu makaronu jis nori kaniuko, o visgi valgo astunkoju destrles ir po to dribsnius is manes atima..... ech :) zavi ta motinyste :)

rasyte..., grizus virtuvinei meilei jauciu kad ir as vel imsiuisi spurgu :)

Atsakyti