Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

As tai Gruzijoje vaikstant po apleistas sanatorijas (griuvesius) vis apie Olaiva su Sarange pagalvodavau

Atsakyti

Sveikos,

Ingriga -  :4u: 

Dar kartą dėkavoju visoms už linkėjimus, kol kas dar kaupiu, nenaudoju, dar prireiks :) 

Ką tik sužinojau, kad situacija nebepablogėjo, po vakarykščio tyrimo  :super: o galėjo....

Sektos meetų levelis tai ohoho koks, pasimeetinom vakar kauno klinikose ir dar skyrius toks prie įdomesnių... :)

Turiu dvi dienas vadybos darbe ir namie, iš serijos "kaip išgyventi be manęs" :)

Atsakyti

Šarange, su sriuba pasimeetinot :D

dėl tyrimų - nu liuks. gal tai ženklas, kad viskas bus gerai....

dėl "išgyventi" linkiu stiprybės. ir nesijaudinti. dažnai tai patrodo, kad mes nepakeičiamos, o iš tikro tai viskas daug paprasčiau

Atsakyti

Ateinu pasidžiaugti. Siūlais. Jeeee  :yahoo:  :wub:

Ir ne be nuotykių  :lol:  Ateinu, o paštomatas užstrigęs  :lol: Stovi žmonės ir laukia, kol sistema persikraus... Paskui mergina niekaip negalėjo įdėti siuntinio, vis metė klaidas. Kai jau priėjau, tik iš kelinto karto leido pasirinkti siuntos atsiėmimo funkciją  :oh:

Grįždama net pamiršau nueiti papietauti, bet užtat rankų kremo L’Occitane nukauti nepamiršau  :flirt2:

Atsakyti

Džiugu dėl ingrigos :super:

 

Šarange, bent kad neblogėja, gerai :)

 

Restar, jei teisingai įsivaizduoju apie kokį koriuką eina kalba, tai tikrai užteks keturių siūlų. Bet jam tai daug siūlų reikia ir lėtai mezgasi ir į plotį raštas pasiduoda  labai.

 

Man labai patiko šitas koriuko mezgimo būdas. https://www.youtube....NBCoeXnmQd&t=0s

Kažkada aš sudėtingiau mezgiau man atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 lapkričio 2018 - 16:11

toks klausimas vilnietėms gal labiau, gal kuri turit vernito alpakėlės likučių įvairių spalvų nereikalingų?

vakar dėliojausi dėliojausi turimas tam Birkin megztukui, nu nesu tikra ar gražus derinys gaunas

Atsakyti

o Dropsų alpaka netiks?

nors pas mane ne visai likučiai :D

Atsakyti

ne dropsų storesnė yra

nu dar sugalvojau vieną spalvą pakeist pažiūrėt nes 2 tokios gana bliednos iš 4 tai ant šviesaus pagrindo ne očen atrodo žiūrisi, norisi maždaug vienodo intensyvumo mėginsių pelenų rožę arba gelsvą pakeist šokoladine

Atsakyti

toks klausimas vilnietėms gal labiau, gal kuri turit vernito alpakėlės likučių įvairių spalvų nereikalingų?

vakar dėliojausi dėliojausi turimas tam Birkin megztukui, nu nesu tikra ar gražus derinys gaunas

Kaip greitai reikia? I pirti kazkiek atvezt galiu.

Tel rodo 9,2 km nueita parodoj siandien. Kojytes jaucia.

Atsakyti

nu bet tai kai nesąžininga, pakeliui darban to daigto megzt negaliu, nes reik atidumo, tai mezgu kitką

o tai grišiu šiandien išvis bele kada - tėvų susirinkimas, nu

o aš megzt noriu :)

beje dar vienas klausimas-vaiks sumąstė kad jis nori "tų rutuliukų" kur dėliot paveiksliukus

mozaikos kaip aš suprantu

internete pašniukštinėjau yr hama kažkokie karoliukai, yra dar Ikėjos kažkokie PYSLA

gal dar žinot kažko tokio ir kur galima pirkti šituos reikalus, bais toli ta IKEA

Atsakyti

Niuma sutariam taip jei iki pirties nebūsiu numezgus viršaus tada prašysiu :)

sakau mėginsiu padėliot dar rudą

Atsakyti

Šarange dziugu kad neblogeja  :4u: tikiuosi gėrės  :mirksiukas: 

Atsakyti