Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:D  R. prie siūlo parašei "rugutinis kašmyras" nauja veislė

:D pataisiau

Atsakyti

nors ir "rogutinis" yra suprantamas tik tam tikrai grupei :D  nesulaukei klausimų, kas tai?

google vertėjas išvertė :lol:  angry cashmere

Atsakyti

nesulaukiau, nelabai kas ten be sektos mane mato :D

Atsakyti

Labos :4u: 

Nuuuuuuu aaaaaaaa neteisybe apie Qqska rasem, kad ji musu sektos raketa skraiduole lakune :D  :D nu juuuuus tik paziurekit vel naujas mezginys :wub: , kada laukt vakaryscio pradeto??? Po dvieju? Keturiu puslapiu :D . Kaip tau taip greit gaunas!!!!! 

Ingrig, kad tik viskas gerai butu :4u: . A Gruzijoj su vairuotoju vazinejot? Keliu zmoniu ekipazas? Gal Svanetija aplanket? Mum tos puses pamatyt laiko neuzteko, gal kitais metais pavyks susiorganizuoti :wub: .

Atsakyti

Qqutė ne tik mezga, bet ir rodo  :4u: O kitos :irnesakyk: mezga ir nerodo  :P 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 13 lapkričio 2018 - 10:35

Myliu savo darbą!!! Odinis sejuonas ir be true to your heart ir randandonas lūpdažis ON.

 

Mezgu https://www.instagra...id=3epbdgy7tfdv

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 lapkričio 2018 - 10:40

oj kai pasipils paskui svapinės dovanos tai nebus kur įsiterpt, skubu megzt ir rodyt kol dar galiu :D

Atsakyti
Sorry, this page isn't available.
Atsakyti

Sorry, this page isn't available.

Vyko redagavimo darbai.

Atsakyti

Aaaaai... 

Pirma, nebuvau informuota iš anksto, kad vyriškis naktį dirbs. Palikau vakar darbinį telefoną darbe ant stalo ramiai pasibūti. Gal ir pusė bėdos.

Antra, kai vyriškis dirba naktį ir grįžta 6-7 ryto, ryte aš į darbą važiuoju mikriuku. Pusė bėdos. 

Trečia, kai nesulaukiau atvažiuojančio mikriuko, pasitikrinau grafiką. Nuo šios savaitės man reikalingas maršruto laikas nuimtas! Kitas laikas - po beveik pusantros valandos, kas reiškia, kad darbe atsirasčiau ne pusę 9, o apie 10  :devil:  Bėda.

Ketvirta, grįžau namo, pasiėmiau raktelius ir sėdau į mašiną, kurios gergždžiančios stabdžių kaladėlės ir yra priežastis, kodėl šiaip jau tais išimtiniais rytais važiuoju mikriuku  :karsta:  Bėda...

Penkta, nesu įpratusi vairuoti avėdama aukštakulniais. Total košmar.

Šešta, aikštelės šlagbaumas pakeliamas tarnybiniu mobiliuoju (žr. pirmą punktą)...

 

Gana?  :rolleyes:  :B  :irnesakyk:

 

Qqte  :super:

 

 

 

Atsakyti

Labas rytas su kava :D

Qqte, nu nieko sau.. kepi mezginius viena po kito :4u:

Silinge, patiko man tavo ryto nuotykiai :lol:

Ingriga :4u:

Swapas.. uzkretet mane irgi tuo nerimu.. snd pavarciau gamini ir pradejau bijot, abejot :blink: nu bet traukinys nuvaziavo.. nieko nebekeisiu, snd vaziuosiu smulkmenelem apsirupint  ta proga, kad laisvadienis :rolleyes:

Atsakyti

Labas :4u:

Šiandien 13-a? Jo, jaučiasi :DNors kelis kartus patikrinu iš vakaro žadintuvą telefone, matyt betikrindama bakstelėjau žalią žadintuvėlį ir išjungiau, atsikeliu, kažkaip įtartinai lengvai, pažiūriu į tel, o jomajo...Tik staigiai su dukra žaibo greitumu, atvykau į mokyklą 10 min pavėlavusi nuo savo darbo laiko, tai ką, iškart prisistatė "geroji fėja" ir pasiūlė darbo grafiką pasikeisti, nu o kur žmoniškumas, nu nejau niekam nieko nepasitaiko...Žiauri vadovė, nėra žodžių...

Bet čia nesvarbu, svarbu sveikata, siunčiu balionėlius sveikatos Ingrigai ir Šarangei :4u: :4u: :4u: Mergytės, jūs stiprios :4u: :4u: :4u:

Qqte, nu labai mielas megztukas :wub:

Atsakyti