Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laksto nuo tavęs? Bet, kaip suprantu, vakar buvai trumpam pagavus?


:lol:

  Būtų tiksliau, kad mano visas vidus laksto visomis kryptimis, susierzinęs nuo klaidų nesėkmių ir idėjų žlugimo

Atsakyti

Labryt,

Stebuklingas Gadgetukas :). Kiek tu veiklų/darbų šiuo metu turi? Ne tik Visoriuose dirbi?

Kažkaip nelenvas darbas auklėt paauglėjančius vaikus.... Ypač, kai vyras grįžta namo tik permiegot jau ilgai... Nuolat stroint, primint pareigas, priverst susikoncentruot ties vienu dalyku, ramint linksmybes arba šluostyt ašaras, dar prisotint juos, o paskui iki lovos palydėt, nes nežinau kiek kartų eina ir vis grįžta pasilinksmint...

Vakar tik mėginuką žaliai liemenei pradėjau.  Raštą vaikinas išsirinko iš parodytų kelių iš senos mezgimo knygos. Bus koriai :). Ir svarstau dabar - ar iš  4 merino siūlų megzt ar iš 5 ?  Kokios jūsų patirtys? Man tik 4 ritinėlius susuko kol kas :), mezginys būtų nestoras, subtilus, bet gal perdaug sugaiščiau tokiam menkam daiktui, iš storesnio būtų greičiau ir šilčiau?  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas rytas. Kam jis labas. Man, tikiuosi, irgi pagerės jau dabar, nes iki dabar buvo tik force majeure. Išskyrus vieną pliusą - siūlai jau paštomate  :yahoo:

Ingriga, gėrio kubilo tau!

 

Atsakyti

ai, Restar, ta paauglystė turbūt be amžiaus cenzo :D  man irgi kartais atrodo, kad tie kūdikiai kažkokie be atjautos ir supratimo, nori, kad visas pasaulis suktųsi tik aplink juos, kad turi  būt pasiryžus ir pasiruošus, tik jiems krustelėjus pildyti visus į įgeidžius, troškimus ir norus. gal dėl to, kad mamų kantrybės ir pagalbos ribos yra tokios išplaukusios ir nuolat stumdomos, tuo tarpu, kai tėčių yra tvirtai sustatytos ir nepramušamos?

bet mamoms irgi reikia kartkartėm persikraut, t.y .atitrųkt nuo visų reikalų, kad grįžt su naujom jėgom.

taigi ką veikiau? ogi kaip ir dauguma - swaaaaps. matau šviesą tunelio gale. techniškai tai viskas ok, ale bet emociškai tai tokios abejonės....

Atsakyti

Šilinge, kas buvo?

Ingriga - nu .... tu įveiksi bet kurį variantą :4u:

Atsakyti

Ingriga siunčiu sveikatos balionų :4u:

 

Priedas  IMG_20181113_085514_489_medium2.jpg   110,51KB   1 Parsiųsta kartų

 

nu va išdžiūvo

kašmyriškumas dar neatsiskleidė iki galo, dar reiks kelis kart gerai paskalbt

rankovės bele kokios ilgos-raitoju

 

https://www.ravelry....s/qqte/zebriuks

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 13 lapkričio 2018 - 09:37

Ingriga ir Šarangei stiprybės ir stebuklų  :4u:  :4u:  :4u: .

Šilinge - tikrai, kas per nenugalimos jėgos iš ryto?

Mano swapas be dramų, bet tuoj užkrėsit nerimu, kai suabejosiu, kad netinka mano kūrinys...  Ir detalėmis jau reikia pradėti rūpintis...

Katuk - su dideliu paaugliu gal panašiau kaip tu sakai. Šitie mažieji tai dar faini ir geri, taik labai jau pilni energijos ir nesusikoncentruoja į tai, kas svarbiausia, turiu padėti, priminti. Na, Lace pasakytų, kad perimu jų atsakomybę :). Bet vaikai labai skirtingi. Vieni savaime atsakingi be problemų, kitus reikia to kažkaip išmokyti.

Atsakyti

ei nu. qqte mano vieną iš svajonių megztinių numezgė :B  rankoves gal reiktų biškį nurėžt :D

Atsakyti

ai nerėšiu, man rankovės linkę stebuklingu būdu pasitraukt tai dar palauksim, nors nėr per siauros tai gal nesitrauks- bet atraitotos visai neblogai žiūrisi

beje ravelry aprašiau kaip ten ką mezgiau, nors man regis viskas čia ir taip aišku

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 13 lapkričio 2018 - 09:44

Man tai vis dar neateina simpatija tiems nuleistiems pečiams, tai nekrintu ant žemės nuo grožio. Nors ant qqtes viskas gražiai atrodo. :mirksiukas:

Atsakyti

Aciu uz balionus ir palinkejimus. Viska as iveiksiu  :D  tik kai galvojai kad jau viskas gerai, toks saltas dusas gavosi  :oh: 

qqte  :wub:​ 

Atsakyti

:D  R. prie siūlo parašei "rugutinis kašmyras" nauja veislė

Atsakyti