Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tiesa, Šilinge, dėl LImos kainos tai tu klysti :). Geriausios Drops kainos yra Siūlų miške :). Jau tikrinta pertikrinta ne 1 kartą. LIma po 1,45 ir jokio laukimo. Na, nebent spalvų nebūtų. Kokią tu pasirinkai?

Tiiiksliai, šitą visai užmiršau! :oh:  Nors man Žirmūnai gyvuoju būdu gali būti ir tolimesni / lėtesni, negu iš Šiaulių paštu  :rolleyes: Išsirinkau petrol.

Atsakyti

Šilinge, kai kas dirba ne taip toli :)  sekta kartais gali perduot :). Be to, jie irgi siunčia paštu  :4u:.

Qqute suintrigavo  :bigsmile:​. 

Atsakyti

dar nagų tema....

 visgi , kiek lakas laiko labai priklauso ne tik nuo pačio nago savybių, bet ir nuo lakuotojos... Jau sakiau, gelinis lakavimas man ilgai nelaiko, bet tas ilgai irgi toks santykinis reikalas, yra buvę kelios dienos,yra -beveik 1,5 savaitės.   

 Tada perėjau prie dengimo geliu. Po pirmo karto irgi ne ką ilgiau laikė, irgi gal 1,5 savaitės, tik kažkaip man nepasakė, kad čia kitaip, ne gelinis lakavimas. Tai, kai penktadienį pradėjo laupytis kraštai, sekmadienį jau buvo pobaisiai apspurę, pabandžiau acetonu , kaip įprasta nusivalyti... Dar kažkiek aplupinėjau ..ir stop... visiška tragedija- nagai striošnai striošnūs, o nuvalyt daugiau neina, o į darbą reikia, o darbe rankų kišenėse nelaikysi.... :blink:  :blink:  :blink: .. kame reikalas nesuprantu... visiškai apgrumdžaisu tuos nagus, iki skaudėjimo :oh:  :cry2: ... antradieniui įsiprašiau pas kitą manikiūristę, toji nudildė likučius  ir paaiškino, kame čia reikalas... :D 

 Ką noriu pasakyti...dabar kelis mėnesius nagus tuo geliu dengia kita manikiūristė...ir laiko viskas čiki... nė vieno nago nei vienas kraštelis nepasilaupo...

  Liniuka, ar mezgi suknelę?  Labai tas kaklas ten išbliautas ... :hmm:  Pagal aprašymą mezgi ar modifikuoji?

Atsakyti

Qqt, ruodyk nors paveiksliuka kas ten tave is doros kelio isvede :D .

Atsakyti

SOLI-SOL, 12 Lap 2018 - 21:16, parašė: Qqt, ruodyk nors paveiksliuka kas ten tave is doros kelio isvede :D .
Nu bala nemate rodau Ale nezinau kas gausis ir ar gausis Atnara tespejau numegzt, ryt vel nebus kada...ir is vis savaite labai nemezgimiska

Priedas  yoked_1_jh_small2.jpg   85,89KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos raketos ir ne tik :)

seapas juda tai pirmyn tai atgal.... jau neramu kaip speti :)

plaukuosenos tema jautri, nes 2 paskutinius kartus uz dazyma mikejau 54 ir 40 eu... nu daug tu plauku ir paauginti, bet liudniahsia, kad paskutiniu dazymu abieju tikslas noretasnesigavo ir vel likau tokia kokia pries tai buvau.... sakiau rizikuot reik paciai nusidazyt- kazkada daziau...

lace- kokias priemones pirkai is ali???? Ir maaaaan reik :) skubiai- kol akcija :)

Atsakyti

lace- kokias priemones pirkai is ali???? Ir maaaaan reik :) skubiai- kol akcija :)

Tai viską iš eilės ir pirkau - UV lempą, dildes, kažkokiu įrankius nugramdymui, antpirščius lako nuėminui, pagrindą, viršutinį sluoksnį, lakus ir t.t.

Atsakyti

Vilma, joooo kaklas tai konkrečiai išbliautas. Bet palikau tokį, o kai baigsiu bandysiu į kitą pusę pamegzt kokiu icordu. Liūdi mano suknia kamputy, swapo antram dubliui vietą užleidus :)​ 

Atsakyti

Labas rytas.

Mano swpas irgi taip juda visomis kryptimis. Nors vakar kiek į priekį pajudėjo. :) Tai šiandien kiek geriau ant širdies.

Atsakyti

Labas rytas

Parsiveztos emocijos praverte, varau pas gydytoja i Vilniu  :oh: Ziuresim ka nuspres palikt parako statine ar pjaustyt  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas rytas.

Mano swpas irgi taip juda visomis kryptimis. Nors vakar kiek į priekį pajudėjo. :) Tai šiandien kiek geriau ant širdies.

Laksto nuo tavęs? Bet, kaip suprantu, vakar buvai trumpam pagavus?

Labas rytas

Parsiveztos emocijos praverte, varau pas gydytoja i Vilniu  :oh: Ziuresim ka nuspres palikt parako statine ar pjaustyt  :hmm:​ 

Ingrigiuk, tegul tavo kalnų emocijos tau padeda!

Atsakyti

Vakar buvo eilinė stebuklų diena- buvau netipinėj vietoj, susitikimą atšaukė, sėdžiu kai kurioms veltui paskambinusi, galvoju apie kavą... Girdžiu - žmogus pažįstamas šneka!!! Jo ten irgi neturėjo būti, nes sėdi su švieżiu vaikiuku :) tai va, susitikom, turiu naują klientą. Ir taip man nutinka dažnai.

 

O taksi pamezgiau. Taksistas sako, kaip jo žmonikė. Sakau, nesimato, kad megztų. O jis "aš žmonikės megztukas taupau, gi diržas nutrina!"

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 lapkričio 2018 - 08:22