Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu aš irgi žiūrėjau žiūrėjau ir irgi tą patį nusprendžiau, reiks išmėgint

Atsakyti

tai papasakok kai išmėginsi

Atsakyti

Qqš, i man pasakysi gerai :D , nors aš kai tą bindoffą pasižiūrėjau, tai visad taip mezginį užbaigiu ir paskui susiūnu, bet kaip tą siūlę viršuj padaryt vis tiek nedašunt :ax: arba aš kažką ne taip suprantu :ax: .

Atsakyti

Soliuk, kažkurioj vietoj ne tą supranti :). Nes kai užbaigi 3 needle bind-off užbaigimu, tai nėra ką siūt  :4u: . Taip tiesiog sumezgamos 2 mezginio dalys. Tai galima sumegzti išvirkščiojoj pusėj, galima gerojoj, vaizdas turbūt kitas, nors aš irgi nebandžiau.

Atsakyti

Aaaaaaaaaa   :bigsmile: Restar, aciuuuuu uz atvedima i pruota :bigsmile: , joooooo tadu tu teisi :victory2: , daba viskas aisku kaip 2x2 :D  :D .Beliek kad Qqska isbandytu realybej :D .

Atsakyti

Soliuk, qqška tau lakūnė bandytoja, ania?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 lapkričio 2018 - 17:41

Gadget, niu kad siuo momentu kitos raketos :D pas mus sektoj nemateu :D , pora puslapiu i ziuuuuuu Qqska su naujais norais i mezginiais :wub: .

Atsakyti

Tiesa, Šilinge, dėl LImos kainos tai tu klysti :). Geriausios Drops kainos yra Siūlų miške :). Jau tikrinta pertikrinta ne 1 kartą. LIma po 1,45 ir jokio laukimo. Na, nebent spalvų nebūtų. Kokią tu pasirinkai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 12 lapkričio 2018 - 19:43

Emm..lakune bandytoja pradejo visai neplanuota projekta..kaip sikt uzejo

Nepasakosiu, jei gausis parodysiu

Bus letas reikalas

Atsakyti

Emm..lakune bandytoja pradejo visai neplanuota projekta..kaip sikt uzejo

Nepasakosiu, jei gausis parodysiu

Bus letas reikalas

Qqutė - neprognozuojama skraiduolė  :D 

Atsakyti

:angel2:  :nail:​ 

Atsakyti

:angel2:  :nail:​ 

Nagus lakuoji  :bigsmile:  :lol:​ 

Atsakyti