Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šilinge, kuo užmaitinai? Man tavo norimas mezgtinis irgi biškį kažką sukirbino, tai ir įdomu, iš ko megsi :).

Faina vieta papietauti Smetonos 5 vietoj Maximos atsidariusi vieta, kur kelios įstaigos maitina, Downtown ir kažkas, taip vadinasi. Ėjom su kolege apžiūrėti salių, turi ir mini kino salytę fainą, kartu ir papietavom. Faina mintis, kad galima rinktis iš skirtingų vietų, o kartu valgyti.

Aš kerpuosi už 18-20 ir laikau, kad čia ne itin daug kaip Vilniuje. Su dažymu.... kolegės kirpėja iš Kauno kirpo+dažė - 45 eur buvo, mano draugė, kuri kirpdabvo už 14 su dažymu paprašė 80 eur.... Aišku, turbūt nuo dažų, dažymo technologijos priklauso kaina. Bet man buvo tiek perdaug, kad nebeinu pas ją, ypač, kad susitarti misija košmariška. 

Kaip suprantu, tai verta į Kauną važiuoti ir apsipirkti, ir grožio procedūrų :), tuo pačiu ir draugus galima aplankyti.

Atsakyti

a jo, Nuoširduk, ta šukuotinė pusvilnė tikrai  gerai turėtų būt

jatau, kokio gražumo siūlai manęs laukia :wub: :wub:  jau net spirgu.

kas planuoja iš Kauno į pirtį važiuot ir kam būt netoli Vincio krautuvėlė. Prašyčiau pabūt kurjeriu :rolleyes:

Atsakyti

Aš kerpuosi už 13, be dažymo, su dažymų būt 30. sesuo mano Varėnon važinėja, sakė su dažymu 20 kainuoja

Atsakyti

O pats Vincis visgi neatvažiuos, a ne? :(

Katuk, nu jau kokios gražumo tavo siūlai, tai tik po stiklu dėt. Aš kelis metus nieko nedrįsčiau iš jų megzt (nes taip elgiuosi su visais man PER DAUG gražiais). Nes nu tokia atsakomybė tobulą modelį išsirinkt...

Atsakyti

tokio gražumo siūlai geriausiai atsiskleis minimalistiniam modely.  Bus visiškai simply klasika lygiu raštu. Nors.... gal net išvirkščiu ir gražiau, bus matyt.

bet tokios spalvos :wub:  faktas, kad sruogoj gražiau, bet jau mačiau, kad ir mezginy gerai. niam niam

Atsakyti

Šilinge, kuo užmaitinai? Man tavo norimas mezgtinis irgi biškį kažką sukirbino, tai ir įdomu, iš ko megsi :).

Faina vieta papietauti Smetonos 5 vietoj Maximos atsidariusi vieta, kur kelios įstaigos maitina, Downtown ir kažkas, taip vadinasi. Ėjom su kolege apžiūrėti salių, turi ir mini kino salytę fainą, kartu ir papietavom. Faina mintis, kad galima rinktis iš skirtingų vietų, o kartu valgyti.

Aš kerpuosi už 18-20 ir laikau, kad čia ne itin daug kaip Vilniuje. Su dažymu.... kolegės kirpėja iš Kauno kirpo+dažė - 45 eur buvo, mano draugė, kuri kirpdabvo už 14 su dažymu paprašė 80 eur.... Aišku, turbūt nuo dažų, dažymo technologijos priklauso kaina. Bet man buvo tiek perdaug, kad nebeinu pas ją, ypač, kad susitarti misija košmariška. 

Kaip suprantu, tai verta į Kauną važiuoti ir apsipirkti, ir grožio procedūrų :), tuo pačiu ir draugus galima aplankyti.

Drops Lima. Ravelryje pastudijavau, kad daug kas mezgė, palyginau vaizdelius su kitais įmanomais variantais - man atrodo, visai neblogas rezultatas turėtų būti. Geriausia kaina dabar Siūlų damoj  :B 

Aš kerpuosi+dažausi už 35. Kaina ta pati nuo pat euro įvedimo laikų, nes ir litais analogiškai mokėdavau (pagal kursą, o ne 1 prie 1 :lol: ). Ir anksčiau tiek mokėdavau pas kirpėją namuose, dabar pas tą pačią kirpėją kirpykloje  :hm:​ Pigiau nežadu ieškoti, nes nu man patinka mano Žana. 

Atsakyti

jatau, kokio gražumo siūlai manęs laukia :wub: :wub:  jau net spirgu.

kas planuoja iš Kauno į pirtį važiuot ir kam būt netoli Vincio krautuvėlė. Prašyčiau pabūt kurjeriu :rolleyes:

As. Galiu pabut :) ir netoli, ir vaziuosiu.

Atsakyti

Niuma, :friends: sutarėm. auksas tu

Atsakyti

Ooo kaip malonu girdėt :D

Vokietijoj +15 ir saulytė. Vienas malonumas kelionė.

 

Atsakyti

aha, mano kolegė vakar tik iš vokiečių grįžo. visą dieną Lindt'o saldainius kapoju :D

Atsakyti

kaip va tokią siūlę padaryti?

Man atrodo, kad čia paprasčiausias trijų virbalų bind-off'as, tik ne išvirkščiojoje, o gerojoje pusėje sumegztas  :unsure:​ 

Atsakyti

Lace, aš irgi taip pagalvojau, bet kadangi niekada pati nesu išbandžius, tai susilaikiau nuo komentaro. :)

Atsakyti