Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš už kirpimą ir dažymą - 25, manau sostinėje kainos tikrai yra didesnės, tai 30 normalu.

 

Patarkite, prašo numegzti tuoj pradėsiančiam šliaužioti vaikiukui liemenę, viena sąlyga, kad kuo ilgiau laikytų nenusibumbuliavus ir panašiai, o spalva žydra patiko vernito pusvilnės. Kaip tie siūlai? Galima megzti, man ta žalia liemenė visai gerai laikė :4u: Alpakos nenori, o merinas gal liemenei patįs?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 12 lapkričio 2018 - 13:34

Ups

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 lapkričio 2018 - 13:10

Qqčiukas fajnas. Taip ir reikia, kad pats darytų. Mano vaikų darbukai darželyje buvo patys fajniausias, kad ir netechniški, nes darė patys vaikai, su tėvų konsultacijomis.

Planavimas 10 gimtadieniui - irgi liuksinis!

Atsakyti

Qqt, dėl siūlės net neįsivaizdoju kaip ją padaryt reikėtų, čia gal mašina mezgimo išmegzta, arba gal koks mandras užbaigimas ir susiųta išvirkščia pause, nors da esu mačius filmuką kaip pynutę ant mezginio viršaus dar, gal ir čia kas panašaus.

Jėzus Marija, koks baisus tas tavo antras įdėtas megztinis :blink: :blink:, bet rimtai gal kas turit minčių ką daryt kad tokį platų nusimezgus taip baisiai neatrodyt :unsure: , gal jai čia iškirptė per didelė ir siūlai per storo tokiam fasionui :hmm: 

Atsakyti

Hm... qqtės pvz yai tikrai gal siūlai netinkami ir man lyg per ilgas... ir kraštelio būtinai reikia kokio raštuoto.

Nuoširdi, aš turiu megztinį savo geltoną iš vernito. Tai kažkiek pasibumbulavęs, ypač vidinė pusė padalkų kur apie džinsus trinasi. Bet labai lengvai nusirenka tie burbuliukai. Bet ar tikrai nesikandžios mažiukui apie kaklą? Nes nėra pats švelniausias siūlas. Merinas švelnu, bet taip, bumbuluosis daugiau. Imk kokį cottonmerino. Jie mažiau tamposi, švelnūs ir mažiau bumbuluojasi nei grynas. Ir spalvų visokiausių yra :) yra Dropsų, yra Šilto siūlo, gal ir dar koks yra :)

Atsakyti

manau ne tą alpaką turi omeny Nuoširdukas

iš šukuotinės vernito pusvilnės kur 50 procentu akrilas 50 vilna tai drąsiai megzk, o va visokios alpakos ir net merinai nemenka dalis tikrai šliaužiojančiam vaikiukui nusiburbuliuos labai greit :)

Atsakyti

o tokių pavyzdžių tai nu ne kas antras Ravelry bet daug daug

čia relax modeliukas, ant kai kurių labai dailiai žiūris, o kai kurie :hmm:

tai va teta Olia ir sako kuo plonesnis siulas šitam megzteliui turi būt, kuo plonesniais virbalais virbaluot (nu daugeliui rusaičių tai 3 nr virbalai yra labai ploni :D, man anie einamiausio storumo, tikrai ne ploni)

Atsakyti

Tai tetos Olios ir klausyk :) man atrodo,jei gerai pamenu,ji ar tik ne 2 nr mezgė. Va tokie man jau prie plonu,o 3čiukai tai tikrai ne ploni! Tokie vidutiniai sakyčiau...

O vernito siūlus matyt aš sumaišiau.. :) mano su alpaka... tai nuoširduk,jei turi su akrilu,tai megzk, bus gerai ;)

Atsakyti

manau ne tą alpaką turi omeny Nuoširdukas

iš šukuotinės vernito pusvilnės kur 50 procentu akrilas 50 vilna tai drąsiai megzk, o va visokios alpakos ir net merinai nemenka dalis tikrai šliaužiojančiam vaikiukui nusiburbuliuos labai greit :)

 

Taip, 50% vilnos, 50% akrilo, man gerai nešiojosi, bet tada dar geresnių siūlų neturėjau, o dabar turiu :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 12 lapkričio 2018 - 14:10

Nu aš tankiai mezgu tai su 3 man tą alpakėlę pats tas narpulint :)

ai dar jaučiu pasirepetuosiu ant bišk storesnio siūlo siauresnį modeliuką, besportuodama sugalvojau, tikiuos užteks to siūlo, lengvas ten

nu...kaip sulaukt vakaro, megzt noriu pirštų galai net niežti, ir tą ir aną ir trečia :) ir dar noriu išplaut kašmyriukinį, pažiūrėt ar tik nesigavo į ta baisuoklinį panašus :D

Atsakyti

megzk drąsiai tu iš jų, nekanda, neužmušami, galima skalbyklėj skalbt

Atsakyti

megzk drąsiai tu iš jų, nekanda, neužmušami, galima skalbyklėj skalbt

 

gerai, ačiū ;)

 

Atsakyti