Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Kukuliui sveikinimai ir mamai Kukulio balionai sėkmei :4u: :4u: :4u:

Kerpena prajuokino su eile :D Nors kai pagalvoju, pas mane saviškiams irgi eilė ilgiausia :hmm:

Papasakosiu dar juoką. Rusnė mokykloj mezga ir reikia 3 nr virbalų. Turiu tik kojininius ir su valu. Daviau su valu, mokytoja išbrokavo ir pasakė, kad neetinkami :D

Kitas dalykas - numezgė gabaliuką, stačiakampį tokį, atseit bus puodeliui rūbelis. Aišku, kad kilpos sagai nebuvo padaryta. Penktadienį nusinešė tą gabaliuką, sagą, siūlų. Grįžta, mezginys prakirptas - padaryta skylė sagai :blink: Sakau, ką čia tu sugalvojai?? Taigi mezginys iširs. Sako, tai mokytoja taip liepė :blink:  :D 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Skaitau jus sąžiningai, tik parašyti vis laiko pritrūkstu  :huh2: 

Po savaitgalio turiu du pabaigtukus  :rolleyes:  Vieno negaliu rodyti (swapinis), bet esu juo patenkinta  :ax: O kitu mezginiu džiaugiasi mano paaugliukė, turint omeny jos "sudėtingą" amžių, įvertinimas "įgyvendinai mano svajonę" skamba net labai maksimalistiškai  :bigsmile: Tikiuosi artimiausiom dienom ją prisikalbinti nusifotografuoti.  :mirksiukas: 

Apie nagus - buvo laikotarpis, kai kokius metus laiko pareigingai vaikščiojau pas manikiūrininkę kas 2,5-3 savaites (man tiek atlaiko gelinis lakavimas). Man tiko, gerai laikėsi ir patiko tvarkingos rankos. Manikiūrininkę buvau susiradusi šalia savo darbo, tai nagus susitvarkydavau per pietų pertrauką, nereikdavo brangaus vakarinio laiko naudoti.  :mirksiukas: Paskui kurį laiką nedirbau, tai leidau nagams ilsėtis. Dabar nebeturiu geros manikiūrininkės netoliese, o važiuoti kažkur toli trūksta laiko ir motyvacijos.  :oh: O ir kainos Vilniuje labai jau nedraugiškos atrodo. Kai paskutinį kartą lakavausi nagus, sumokejau 28 eur (kažkokį ten man pagerintą tausojantį laką įsiūlė)  :oh:  Brangu  :frusty: Tai vat aš kažkaip impulsyviai, pasinaudodama 11.11 išpardavimu Aliexpresse susipirkau visas reikalingas priemones - bandysiu namie įvaldyti gelinį lakavimą  :B Po kokių dviejų kartų jau pradėsiu į pliusą eiti  :D 

Atsakyti

Limit oj sujuokinai su ta mokytoja, iš kur tokia ir išlindo :lol:

 

nu tos lempos ir visi reikalai apsimoka, jei tik nesi kreivarankė kaip aš

dešinės rankos nei nulakuot nei nuvalyt žmoniškai nemoku :(

iš kitos pusės, yr pigmentinių tokių nelabai gražių pas mane

vis pagalvoju gal ir nereikėtų jų po ta ultravioleto lempa kišti...nors manikiūrininkė aiškino kad nieko

 

Lace ale kokia greita manikiūrininkė per pietus ir nuimt ir nulakuot su geliniu spėdavo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 12 lapkričio 2018 - 09:59

Mano dukra, kai  mokykloj kojines mezgė irgi daviau valinius virbalus, tai mokytoja, sakė, kad neįmanoma su tokiais kojines megzt. Tai daviau jai filmukus, kad mokytojai parodytų. Net nežinau dabar ar rodė, bet paskui kai jai parodžiau ir ji mezgė mokykloj su valiniais, tai mokytoja labai stebėjosi, kad pasirodo įmanoma :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 12 lapkričio 2018 - 10:10

Labas rytas,

na, auksarankės visur auksarankės -net nagus nusilakuot moka. O kam neduota, tai neduota.

Lauksiu paaugliukės pasirodymo. Mano paaugliukė irgi pranešiojo megztinį, man fainas, jai lyg irgi. Kartu važiavom į turgų, bet lauke vėsoka, nenorėjau išrengti fotkinimui, o namei ištisai per tamsu, o dar mėlyna nenufotografuojama spalva... Net aš įlindau pasimatuoti, stilius patinka, aišku ir pats per trumpas, ir rankovės. Pasipiktino, kad ištampysiu :). Tikrai noriu sau, bet bijau pagalvoti apie valandų valandas ripsinimo, kaip jis man bepatiktų, visgi darbas ant vietos :).

Vaikas susuko siūlų savo liemenei. Nu koks gražus man tas rogutinio merino žalumas keksiukuose ♥, žiūriu ir medituoju, ko sau taip gražiai žalio norėt.  Net pačiai juokinga - mano paskutiniai norai - raudonas, melsvas, ryškiai žalias :).  Visiškai neapsisprendus dėl mylimos spalvos :).

 

Mano vaikis gimnazijoje mokosi siūti, jau pora daiktelių pasisiuvo, gamins valgyti, gal ir megzti teks. O va, dukros visos technologijos - tik su jos menu susiję - visokie lipdymai, lankstymai, tapymai... Man truputį gaila, nes mama tokia nelabai linkusi mokyti... Pati taigi mokykloje išmokau rankdarbiauti kažkiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 12 lapkričio 2018 - 10:23

helou,

apie kainas norėjau pasisakyt,

dukra kažkur susirado dar pradedančiąją manikiūristę, tai nulakuoja gelinius už 6 pinigo :blink: o kolegė eina į namus pas kažką, tai 15 moka.

nesuprasi tų kainų iš tikro.

aš vis galvojau, kad man plaukuosenos dažymas kainuoja nedaug. o vat pasutinįkart kolegės pasibaisėjo, kad aš daug moku. 35 sumokėjau,šiaip būna 30, šįkart kažkokią atstatančią kaukę pridėjo. bet aš einu retokai dažytis :rolleyes:  jau kai baisiau nei baisu pasidaro :D  tai gal visai ir nedaug

swapo idėja šiek tiek pasikoregavo. pasirodo kai kurie sugalvoti rodikliai su stilium nesusiderino :D nežinau ar gerai... gali šiek tiek mano mergaitė ir nusivilti. nors gal ir patiks dar labiau :D  nes aš kažkaip nesu nei pastabi, nei empatiška, labiau į save orientuota, tai ir ne visia pamenu tuos mano mergaitės mėgstamus dalykus

mezginio nepradėjau, nu nes kažkaip reik su swapu susitvarkyt, nes galiu paskutinių naktų ir nepatempti, labai jau miegelis suima :D

Atsakyti

apie rankdarbius ir pamokas :)

maniškis mokykloj mokėsi žaislą siūti, mokykloj aišku nesigavo nes mama ne siuvėja, namie tinkamos medžiagos nėr o mokytoja sakyčiau vėlokai žinutę parašė

žodžiu teko namie, tai žmogus savaitę darbavosi vakarais, toks susikaupęs, užsikabliavęs, smulkiais dygsniukais apsiuvo, visai mielas meškis gavosi, dabar man užduotis nupirkt juodas sagytes ir įsiūt akis...sakė kai bus jam 10 metų tai ir megzt norės išmokt :D

Atsakyti

labas :)

nagu tema siuo metu ypac aktuali.  prie kokius 5 - 6  metus dukra pora kartu man bande gelini lakavima. nu ir po 3 dienu pradejo atsilupinet, ir pati graziai be jokiu priemoniu nulaupiau . zodziu NELAIKE visai man. tada  pamirsau net galvot apie gelini lakavima,  praejus  penkmeciui , sumasciau  vel pamegint. dukra pastoviai sau darosi,  jai visaka puikiai laiko, rankele per  kokius 8 metus jau atkalta. daro sau, draugems, viskas liuks.  paprasau ir mane papuost.  papuose. :)   desines  rankos  du krapstomieji :D naga pradejo  luptispo 5 dienu.  paremontavo juos.  tai dar 4 dienas jie atlaike . paskui ilindau i putu vonia pamirkt. megstu as tokia procedura ir jokie dusai to man  neatstoja. nu ir ka... lengvai nusilaupiau visus lakus tiesiog vonioj  neturedama ka veikt. 

labiausiai gaila man dukros laiko.  kai savaitgalius nori skirti saviskiams, o  ne su mano  nagais zaist.  dar tokiais  probleminiais. tai irgi sumasciau  lakuot pabandyt pati. lema ta jau seniai  stalciuje guli su ta mintim.  ir kad dukrai atbegantpas mane uztektu tik lagaminelio su priemonemis. tai vatdabar dar ir priemoniu papirkau.  maxej ta grozio muge. o dukrai patinka sincero geliniai lakai  ir topas. tai papirkau taip  nemenkai. jei pati kraivaranke nesugebesiu, tai  bus dukrai, neprazus. :)  bet noriu PATI, kad negaisint   dukrytes.  o sedet 2 - 3 valandas pas manikiurininke ne man . kantrybes tiek neturiu.  su dukra , tai faina ir tos 2 valandos butu ir daugiau :)

Atsakyti

qqte, o kodėl būtent 10 metų :hmm:

Atsakyti

Labas rytas :wub:

Skaitau apie swapą su pavydu, na bent paspėlioti galėsiu, per atstumą pasidžiaugti, bet liūdna, kad pavėlavau ateiti :4u:

Dičkei 1,5 kojinės per šeštadienį pamezgiau, vakar beveik nieko :)

Paskui vyrui megsiu mažytes 46 dydžio :D

Atsakyti

gerai kad mano vyro mazytes kojytes 45 dydzio niekada nesala :D  nereik nei pirktiniu vilnoniu kojiniu jam.  bet vat sunui 44 dydzio tai mezgiau  :D  bet gal dar nesunesiojo anu.

manes praso numegzt  moherine suknyte. o as jau kiek laiko nemezgu, ir kainu nebezinau.  kiek siulai dabar kainuoja, kiek mezgimas. ir kiek prasyt  .  kad uz duonos kepala nemegzt :hmm: jei megztukai 150  eur, tai kiek  is plnycio kid moheriuko . megzciau tikrai ilgai  :hmm: 

Atsakyti

Labos :4u:

Qqšk, iš kokio ir kokios spalvos siūo irkluosi tetos Olgos baltą? A apačią irgi taip raštuosi? A ten yr koks aprašymas ar tiesiog dyyydelį gabalą megzt :D i psio?

Atsakyti