Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo, turiu kamuoliuka tos vernitines alpakos pilkos. Ir juodos ne viena kamuoliuka. Bet turbut nori butent merino? 

Atsakyti

Abelo, o tu į pirtį atvažiuosi? Turbūt turėsiu tau šį bei tą miniatiūrinio :D​ 

Atsakyti

Sveikos, 

Smagu, kad jums truksta manęs, man irgi trūksta to sektiško bendravimo, ypač tu kablių ir to šaršalo, bet viskas keičias.... aišku aš esu čia kažkur :) jei megzčiau, butų dar geriau, swapas kaba ant plauko :) 

 

Abelo, o tu dar bent kiek būni klinikose.? Aš ryt vel būsiu, turiu grafitinio žilstelejusio gražaus merino, nuo rogučių  :)  

 

Vakar atšventem mano Kukulio šešis... Tai buvo šokiai pokiai virtuvej iki dabar, smagu visai,aišku, kaip visada svečiu tuntas, sesių ir pan, bet galva užimta, rankos ir kojos,  taip pat, žodžiu viskas užimta :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 11 lapkričio 2018 - 15:08

Ooo koks didelis kukulis :clap_1: sveikinimai

ai, neklausiu nieko :D dėl savo paieškų. Nenoriu išsiduot, net nedalyvaujančiom. Dar klausimas, ar tas daiktas pasieks tikslą. O ir turiu atsarginį variantą.

pasodinau tulpes :B nusiskyniau saują aviečių :blink:  bet užpakalį biškį pašalau :D 

Abelo, gelinių vištnagių tai neįsivaizduoju, bet gražiai sutvarkyti nagučiai gal geriau nei kokie nors apsilaupę nagai. Neseniai buvau pas LOR, tai kažkaip ne itin buvo smagu matyti krempudra pritrintą chalato apykaklę ir net kišenių pakraščius, nors su nosim ir ausim ir nesilietė :D​ 

Atsakyti

Man vieną kartą poliklinikoj seselė ėmė kraują be pirštinių ir tokio juodumo panagėm :blink: kad jau ramiau būtų buvę, jei nagai lakuoti ir nesimatytų :D​ 

Atsakyti

Abelo tai yra priauginti nagai o yra lakavimas ilgalaikis,nagai trumpi gali likt, gi ir trumpus lakuoja, nieko ten nehigienisko, tas pat kas su paprastu laku nulakuot tik laiko ilgiau

 

Grafitinio rogutinio merino ir as turiu, bet tolokai, bet jei negausi pyptelk suprganizuosiu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 lapkričio 2018 - 16:41

Planas siandien pabaigt dryziu, liko galas rankoves ir sumegzt visa pilka i apacia kiek nuo rankoves liks

Ale dar sriuba isvirt, bijau nespesiu

Atsakyti

Šarange, smagu tave matyti, sveikinimai Kukuliui :wub:

MB sako, naujas sezonas, norim ir mes atsinaujinti, nu tai mezgu kojines jiems :)

Atsakyti

Abelo, turiu kamuoliuka tos vernitines alpakos pilkos. Ir juodos ne viena kamuoliuka. Bet turbut nori butent merino? 

Ačiū, niumuk, bet taip, noriu merino.

Abelo, o tu į pirtį atvažiuosi? Turbūt turėsiu tau šį bei tą miniatiūrinio :D​ 

Ooo!!! Miniatiūrinės vilionės :D deja, dar nežinau. Tikriausiai,kad neišdegs,nors labai labai noriu.... bandysiu prišnekint MB iki paskutinės minutės,bet kol kas šansų mažokai...

Abelo, o tu dar bent kiek būni klinikose.? Aš ryt vel būsiu, turiu grafitinio žilstelejusio gražaus merino, nuo rogučių  :)

Ryt pagal grafiką deja nebūsiu,bet gal ištaikyčiau laiko atlėkt, žiūrint kiek tu užtruksi? Būnu visada trečiadieniais ir ketvirtadieniais su retom išimtim :)

Ačiū, sekta :* kažkaip iš kažkurios matyt gausiu  :wub:​ 

Atsakyti

Abelo, gal tau su Raminta pavyktų be nakvynės ištrūkt? Tai ir vyras lengviau išleistų :).

Man be galo darbinga diena. Dabar prisitarkavau moliūgo, dar kepu moliūgą. O šiaip pusę rūsio išverčiau, vyrą prie konteinerių siuntinėjau, praėjimas laisvas ir batų radau vaikams. 

Atsakyti

Pas mane šiandien irgi moliūginė trinta sriuba. Nors Kurpienė ir nepagirtų :D​ 

Atsakyti

Sveikos :) svečiu maratonas ir pas mane baigėsi :) vakar Dar dutbolistas 2 futbolistus draugus parsivede :) kiek klegesio namuose!!!! Bet kaip smagu :) mazasis visiems diriguoja, viska paaiskina su visais draugaut nori :) ir idarbina :)

kgb: nagus lakuilakuoju bangom / tai lakuoju ilgesni laika, taine. Nelakavimo priezastis- laiko neradimas ir gailejimas.

Atsakyti