Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Soliuk as ne, tuos vaikis kol kas tik (eye q), pas ji ten kramtomi vaikiski, mes sau lysi nusipirkom tik omega 3 be jokiu kitu priedu ir vitaminas e

Kitam kartui pirksiu gal tu kaip vaikio tik didesne pakuote ir nuryjamu kapsuliu

Atsakyti

Esu baisiai nusivylus - siūt nebemoku, megzt nebemoku, iš vis paskutiniu metu tik knygas skaitau, nieko gero nenuveikiu.

Gal kas galit rekomenduot kokią gerą mezgėją, kuri iki swapo ką nors galėtų numegzt? :unsure:

Atsakyti

Kerpena, :D gaila kad Kalėdinės mugės tik nuo 8 gruodžio

Beje, aną dieną supratau, kad man būt gerai žymeklių turėti :rolleyes:  tai vat,  jeigu tu mano fėja :D 

 

Mano gaminys irgi toks.... nu toks - namudinis. Bet nieko naujo,  kasmet taip gaminu :D  

Ir eiškau užsimušdama vieno materiolo. Nerandu. Ir paklaust viešai negaliu, nes įtariu ne ten ieškau :D​ 

Atsakyti

Katuk, taigi yra variantas paklaust: mano vienai draugei reikia, prašė paklaust :D​ 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Ingriga, sveika sugrįžus ;)

Ilgalaikį lakavimą darau retai, nes man kaip ir Liniukai tokiems reikalams gaila laiko :B

Ačiū už gražius atsiliepimus mano darbui, smagu :wub:

Trūksta Šarangės pokalbių...

Atsakyti

Trūksta Šarangės pokalbių...

Ir virtualių mezginių. :-)

Atsakyti

Šiandien visa dieną šeimynai instrukcijas dalinu. Pagrindinė vaikams: būkit žmonės ir neišvarykit močiutės iš proto- nesimuškit, nerėkaukit, nestaukit ir palaikykit tvarką savo kambary..... su mano trim bernais, tai sunki misija...

Kaupiuosi nemylimam darbui- lyginui.

Atsakyti

Kerpena, :D gaila kad Kalėdinės mugės tik nuo 8 gruodžio

Mano gaminys irgi toks.... nu toks - namudinis. Bet nieko naujo,  kasmet taip gaminu :D  

Dėl mugės laiko gaila  :D 

Katuk, bet tu jau pagaminai, o aš net nepradėjau. Ta kelionė visus planus sujaukė, už gastroles tai dar ir atidirbti reikės  :oh: bijau, kad nesuspėsiu  :oh: 

Atsakyti

Sveikos, man vis dar idomu, AR KURI NORS KAUNIETE ZADA VAZIUOT PIRTIN BE NAKVYNES?

Atsakyti

Katuk, taigi yra variantas paklaust: mano vienai draugei reikia, prašė paklaust :D​ 

Nu arba tegu parašo man ar qqutei. Ir mes paklausim :lol: o gal neklaususos iškart atsakysim  :mirksiukas: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 11 lapkričio 2018 - 12:20

Labuka ;)

KGB: jokių gelinių,ilgalaikių ir kitų mandrysčių nesu bandžius ir kok kas neketinu  :ax: lieku urvinė ir senobinė  :unsure:  nu man labai kraupu,kai tokiais visokiais nagais kolegės apžiūrinėja vaikus (nors tokių keletas tik tėra)  :blink: vaikui skauda pilvą, reik patikrint ar ne apendicitas,tai įsivaizduokit tokias dailias rankas smingant į jūsų vaiko pilvą  :blink: bet čia tik mano profesiniai prisigalvojimai :) man negražu ir kai nuauginėja ir tas tarpas vis didėja tikrojo nago ir nulakuoto/priklijuoto, baisu ir tas storis toks kaip senų, negydomo grybelio nagų tik užlakuotų...  :blink: nu žodžiu, minusų man ten daugiau :) studentė būdama kartais nusilakuodavau paprastu, bet dabar jau keli metai niekuo :) aišku, nagai neskilinėja,tai neuriu matyt ir poreikio slėpt/dailint  :) 

O dabar HELP! Gal kas sektoj turit perleist tamsiai tamsiai pilko merino?? Mano mama taip netikėtai paprašė kepurės, bet pilkos arba juodos. Tokių pas mani nėr,o juodos ir nenoriu megzt. Prie jos garderobo tiktų tamsiai pilka. Gal kas turit likutį kokį??  :4u:​ 

Atsakyti

Nuoširdukui dar norėjau pasakyt,kad tikrai nesikuklink, ne mažiau 50€ prašyk už tokį komplektą. Šiaip vien pledukas tiek vertas. Labai dailiai tau gaunasi  :wub: 

O qqtės buvęs megztukas virto žiauriai žavia suknele  :wub:  :wub:  :wub: aš ir tokios norėčiau... 

Atsakyti