Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget, gal ir neblogai atrodo, kai tinkamo dydžio jos būna :). O man vat sunku nusipirkti sau tinkamo ilgio. Užtat nusimezgimas būtų išeitis. Gyvenime kol kas tik 1 kišenėtą esu nusimezgus... Ir ne paslaptis dėl ko - būtent dėl to gražaus ūgio :) gi labai daug laiko tam nusimezgimui reikia, o taipgi ir siūlo :).

ir cia sutinku.  visi musu megztukai, coliukems jau sukneles. o visos pirktos sukneles man, tai kaip tunikos tik . uztat ir nesioju siaurus dzinsiukus su tunikomis :)

Atsakyti

Sveikos,

Qqute, aiktusau kaip gražu, jau megztukas vykęs  nu bet suknia tai išvis 💜

Nuoširduk, labai jauku, gražu ir tikrai verta geriausių įvertinimų, šaunuolė. 

Niuma, sveika pargrįžus🙋‍♀️!!! 

Kaip ir nebežinau ką megzti... 

Atsakyti

Labas rytas, kaip atsibodo tos visiškai neišauštančios dienos... Rūkas, rūkas, rūkas...vakar važiuoju, o laukuose rūke skendi pamėkliški medžiai..vidur dienos...Kaip iš S. Kingo romano...O žadėjo antrą saulėtą bobų vasarą :)

Beje, gal kas turi ką nors apie Naima https://www.ravelry....library/naima-2? Žinot, užsireikia kartais kaip š..t. Reikia krapštytis iš namų ir važiuoti pas mamą jos šventinių pietų.

 kambariuky pažiūrėk :)

 QQute, suknelė super :wub: 

Niuma, sveika grįžus.  :) 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Pirmas laisvas sestadienis turbut nuo geguzes menesio .. negaliu patiket.  :D 

Vakar sumoj per diena virtuvese praleidau 12 valandu.. 7 darbe, 5 namie aplink tortus  :blink:

Atnesu vaizdu.. gyvai graziau atrodo, fotkinau vakare.. 

c25dd64911d8.jpg

Ir ponas napoleonas  :rolleyes: 

97ab98d1ae3d.jpg

Niuma, sveika sugrizus namo  :wub: 

Qqte, atrodai kaip studencioke  :wub: lb skani spalva  :D 

Snd planas yra baigti antraji dubli swapi, tada rimtai reikes spresti kuris.. nors pirmajam yra daugiau ta spalva, kuri mergaitei tinka.. antrasis man grazesnis ir telpa i spalvyna, kuris taip pat paminetas pageidavimuose.. :rolleyes: 

Atsakyti

Gražu, skanu, o namie kaip gēra!!! Ajo, gi rūką mačiau, bet kažkaip... Pralėkėm piešti per jį su dukra, paskui grįžti skubėjau. Pafotyjsu,  kad eglutės gražios, bet joookios didelės emocijos (apart kagazuuu) nebuvo.

 

 

Mezgu savo vaivorykštę. Toks emocijos ir prisiminimo mezginys ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 10 lapkričio 2018 - 13:41

Rasyte, kažkoks kosmosas man tavo tortai :wub: Kaip norėčiau dabar gabalėlio...

Katuk, tai gal ir mane į ekipažą priimsi? 

Gal dar kartą pakelkime uodegėles, kas pirtinasi? 

1.Liniuka 

Atsakyti

2. Gadget3, galiu jungtis prie ekipažo ;)

Atsakyti

Ooo, koks gausus mano ekipažas😁 

Linuuka-be klausimų-atsakomasis pavėžėjimas

Gadget-laisvai, bet nelabai norėčiau sukti nepakeliui. Nes dabar maršrutas mano iš Sudervės pro Bigą link Trakų.

3. Katuks

Atsakyti

Ooo, koks gausus mano ekipažas😁 

Linuuka-be klausimų-atsakomasis pavėžėjimas

Gadget-laisvai, bet nelabai norėčiau sukti nepakeliui. Nes dabar maršrutas mano iš Sudervės pro Bigą link Trakų.

3. Katuks

Iki Big'o aš puikiai pribūsiu!

Atsakyti

Gal kuri turit patikrintą bananų duonos receptą?

Atsakyti

Limit, kepiau pagal lyg Beatos su savo improvizacijomis. Dvigubai mažiau cukrų, kažko dar dėjau. Labai skani buvo.

4.Restar.

Jeigu vilniečių tik tiek, tai gal ir man vietos liktų tam ekipažo? Privežtų vyras prie BIGo.

Baigiau, iš skalbiau.Skubiai reikia mezginio. 

Sumakalojau greit štrudelį, dar lėksiu mažės iš klasiokės pasiimt ir norėsiu megzt. KĄ??? 

Atsakyti

Restar, jeigu daugiau nebus, tai gal įtalpinsim😁 tik primenu, kad mano auto.kompaktiška, tai kojytėm vietos jau taip gaunas kukliai

Atsakyti