Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuosirduk jei dvigubu tai metru dvigubai maziau sumezgei tai ir kaina metro pusiau dalini( as skaiciavau 1m- 5cnt)

Ačiū, norėčiau, bet , deja, tiek niekas nemokės :lietuva:


 

Atsakyti

Niu pala  Uz komplektuka 50 plius siulai..sakai nemokes?

Bet juk tobulai numegzta...siulai geri, akeles lygios dailios, su meile viskas..jei nemoka gal nenusipelne yo grozio?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2018 - 21:54

Niu pala 

Uz komplektyka 50 plius siulai..sakai nemokes?

Suapvalinus į mažesnę pusę net, gautųsi 65 eu, manai mokės? Taigi pilna po pigiaja :D Tik tiek kad maniškis gal dar nematytas, neatsibodęs, žiūrėsim :D


 

Atsakyti

Nuoširduk - gražu labai  :wub:​ .

Atsakyti

Qqte-manau, aš tave paimčiau nuo Bigo ir pristatyčiau atgal. Tinka?

Liniuka, ale tikrai, nors toj pačioj pusėj. Ne taip toli kavai bus :D 

Nuoširdi, nu ne mažiau 50 tai tikrai.

Atsakyti

Žinot, man didžiausias įvertinimas - jūsų gražūs komentarai :wub: :oro_buckis: :oro_buckis: :oro_buckis:

Matau, kad daug kam patinka šis mano bandymas, todėl aš puikiai jaučiuosi :victory2:

Atsakyti

Tikrai gražus bandymas, nuosirdi :wub: 

Net pati sau tokio norėčiau :D

Labas rytas :)

Žygiuosim į žygį šiandien su penktokais :)

Atsakyti

Labryt, Limit, kur žygiuosit? Mes Šilėnų taku žygiavom auksinį rudenį  :wub:.

Liko kišenės ir... galvos skausmas, kas toliau... 

Atsakyti

Katuk tai zinoma tinka  :super: 

Labas rytas

Atsakyti

Labas rytas. Spėkit, ką? Vakar pirštą įsipjoviau :oh: Nesmarkiai, bet visokie ten reikalai pagreitį gi prarado :ax: Beje, gal kas turi ką nors apie Naima https://www.ravelry....library/naima-2? Žinot, užsireikia kartais kaip š..t. Reikia krapštytis iš namų ir važiuoti pas mamą jos šventinių pietų.

Atsakyti

Mb jau visa savaitgali suplanavo kol as miegojau. Aisku namie pamezgima pamirso ten irasyt

Atsakyti

RESTAR, taigi spėk, atradėja, kodėl manekenės aukštos?

Suknelés ir kiti drabužiai ant jų labai gerai atrodo.

susakei, kaip mano  coliuke kriksto  mama, katra man  vestuvine suknele siuvo . sake, dziaukis, kad tokia  auksta.  ant maziukiu  rubo grozis nespeja atsiskleist .  sako pasisiuciau sukne su aguonom, tai tik viena aguona ant manes tilptu, o ant taves cielos trys :)  nu reik suknes megzt  man, ane ? :hmm: :D

Atsakyti