Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma, kaip smagu, kad grįžai :4u:

Atsakant į klausimą apie sprendimą kraustytis, tai priežasties vienos nėra. Tiesiog norėjosi arčiau miesto, užkniso vietiniai tuteišiai, kur net nejauku vėliavą iškelt. Tai taip neskubėdami ir pardavinėjom. Būtų neatsiradę pirkėjai, būtume toliau gyvenę.

Vėl turiu swapo idėją. Rytoj važiuoju materiolo. 

Migloj ir aš vakar buvau. Važiavau tarpais net sustodama pažiūrėt ar dar ant kelio esu :unsure: Malonumo mažai... O kas įdomiausia, kad oro uoste lėktuvai leidosi :blink:​ Sakė rūko beveik nebuvo. Kolega parskrido. 

Atsakyti

Na, va, sakau, kad rūko nemačiau, nuo manęs iki oro uosto netoli :)

Liniuka, bet jau turit kur namą arčiau? Labai smalsu bent kurioj pusėj. 

Vaikams pašildžiau vakarykštį plovą ir galiu eit megzt su kokiu filmu ar video. 

Tall linija Esprit? Įdomu. Tik jaučiu, kad man per brangu.

Katuk - aš irgi nenoriu melžėja būt. Patikėk, esu mačiusi net man per ilgų suknelių, ta prasme, kad šluočiau žemę net eidama. Bet ar man tokių reik?

Kaune pirkau 2 sukneles - 1 sau, 1 dukrai. Nu tokia absol kasdieniška. Bet tokių reikia gi ne vieną turėt. Nes nešiosiu nešiosiu ir tuoj nebeturėsiu....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 lapkričio 2018 - 18:35

Visas komplektas.


Pridėta:

  • Priedas  sm.jpg   113,45KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Nuosirduk jeckau kaip graziai tu leliukams mezgi.

Atsakyti

Ačiū, Qqčiuk :oro_buckis: Tik foto labai nemoku daryti...

Sumezgiau 10*50gr (230m), tai viso 2300m. Įdomumo dėlei, po kiek m skaičiuoja, įdomu kas gautųsi :)

Atsakyti

 

Liniuka, bet jau turit kur namą arčiau? Labai smalsu bent kurioj pusėj. 

Gineitiškės;)

Atsakyti

Nuosirdi viengubu siulu mezgei? As pagal savo supratima apie 100 euru uz darba paimciau plius siulai. Jei viengubas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2018 - 19:56

Nuosirdi viengubu siulu mezgei? As pagal savo supratima apie 100 euru uz darba paimciau plius siulai. Jei viengubas

Ne, mezgiau viską dvigubu siūlu :4u:


 

Atsakyti

A, tai vis tiek ta pati pusė :). Arčiau NItės, kaip suprantu, kažkur.

Nuoširduk - viskas miela labai. Kaip tu įdomiai sugalvojus - lėliukams megzti. Lauki anūkėlių labai, matyt :). O vazos - tai tavo dukros gal darytos? Jeigu taip - parodyk  :4u: .

Atsakyti

Nuosirduk jei dvigubu tai metru dvigubai maziau sumezgei tai ir kaina metro pusiau dalini( as skaiciavau 1m- 5cnt)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 09 lapkričio 2018 - 21:02

Jee pirtin mane su nakvyne leidzia, su salyga kad nuvezta irbparvezta busiu be jo dalyvavimo

Atsakyti

A, tai vis tiek ta pati pusė :). Arčiau NItės, kaip suprantu, kažkur.

 

Nuoširduk - viskas miela labai. Kaip tu įdomiai sugalvojus - lėliukams megzti. Lauki anūkėlių labai, matyt :). O vazos - tai tavo dukros gal darytos? Jeigu taip - parodyk  :4u: .

Ačiū, pradėjau megzti leliukams, kai pati labai trečio norėjau  :nestuke

Taip, Mano panos darytos.
 


Pridėta:

  • Priedas  sr3.jpg   74,92KB   0 Parsiųsta kartų
  • Priedas  sr2.jpg   80,19KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti