Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ir tau jo tiek reik????

Atsakyti

nu galiu dalintis :D dar kokių 400 gr gal reiks, bet realiai spalva šaltesnė tokia ružavesnė, ne koralas

Atsakyti

man tai gal ne visai reik :D , nors norėčiau pamatyt

bet iš kitos pusės, pas mane tieeek materiolo.... aišku, ryškių yra trūkumas, bet tai su tokais mezgimo tempais....

žodžiu, ačiū už gerus norus, aš šiaip paklausiau :D

 mano patirtis tai rodo, kad numezgus du daiktus iš to paties siūlo, jis užkišamas ilgam,

Atsakyti

RESTAR, taigi spėk, atradėja, kodėl manekenės aukštos?

Suknelés ir kiti drabužiai ant jų labai gerai atrodo.

Atsakyti

Niuma, grįžai į seną darbą ar likai prie Amway tik?

Sena darba, bet kitas produktas. Pirma skyriu, nuo kurio pradejau cia dirbt.

Atsakyti

Gadget, gal ir neblogai atrodo, kai tinkamo dydžio jos būna :). O man vat sunku nusipirkti sau tinkamo ilgio. Užtat nusimezgimas būtų išeitis. Gyvenime kol kas tik 1 kišenėtą esu nusimezgus... Ir ne paslaptis dėl ko - būtent dėl to gražaus ūgio :) gi labai daug laiko tam nusimezgimui reikia, o taipgi ir siūlo :).

Atsakyti

Restar, esprit turi Tall liniją.

PS grožis reikalauja aukų

Atsakyti

Qqt, gera sudėtis, sakyk kaip elgės po skalbimo? Merinas savo vietoj paliko :D ? Gal tavo planuos Čaikos mezgimas yr :D , jungčiaus, nes tadu kartu megzt paparaščiau jau nebūtų kur :D :D

Atsakyti

ei nu, Restar, dabar išvis kažkokia pailgintų rūbų mada, visokios ten suknės ir sijonai iki pusės blauzdų, kas asmeniškai mane tai melžėja paverčia :D

ar gerai pamenu, jog iš Kauno parsivežei suknelę, ir gal net ne vieną?

aš tai turiu nuo pernykštės pirties siūlo pasiskyrus megztinio/tunikos tipo suknelei..... nu bet vat kad su mano tempais tai net nesinori pradėt, nes būt amžiaus mezginys :D

Soli-sol, spėtum su qqte? :D

Atsakyti

Soliuk po skalbimo pasipute pagrazejo nepatyso nesusitrauke. Babininis merinas man netyst.

Caikos neno kol kas nekabina

Atsakyti

Nu vaaaaa  :( teks laukt kol uzkabins, per ta laika tavo tempa teks treniruot :D  :D kaip Katuks raso :D .

Atsakyti

Nu vaaaaa  :( teks laukt kol uzkabins, per ta laika tavo tempa teks treniruot :D  :D kaip Katuks raso :D .

Niu kol kas nebent vasarai is kokio lino megzciau bet ir tai yr man norimesniu..bet nieks nesako kad ant visai,mano nuomone kartais keiciasi

Atsakyti