Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

18:20h jau tikrai buvo, nes tuo metu iš mokyklos išėjau.

Atsakyti

nuo 18 tai jau irgi tikrai buvo, bet gal dar ziurint kur

Atsakyti

O kelintą valandą tą supermigla buvo? Nes 18 ir 21 tai nepastebėjau.

aš apie 19 val važiavau. bet esmė tame, kad ten kur gatvės apšvietimas, mieste taip pat, to jausmo nebuvo, čia ten, kur tamsų tamsų :D ir kitas dalykas, jeigu tu nevairuoji :D kai tau nereik dėmesio sutelkt į kelią

bet šiaip kolegė sakė ir tarp namų mieste biškį nejauku buvo, nes praktiškai aplinkinių namų nelabai matėsi. o dar kai kurie galvojo, kad kažkas dega, nes panašu į dūmus buvo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 lapkričio 2018 - 10:09

nu va "truputį" pailginau

Priedas  42004180_501520167014338_9205126187275320958_n_medium2.jpg   110,57KB   1 Parsiųsta kartų

 

 

https://www.ravelry....qqte/november10

Atsakyti

taigi visai nemenkas dūmų kvapas, vaiks iš mokyklos išlindęs pareiškė kad kvepia rūkyta dešra :)

Atsakyti

o vau. gerai gavos

Atsakyti

LAbai faina, qqte!!!! :wub: Ir spalva kaip puikiai tinka  :wub: Ir kišenės kaip liuks atrodo :bigsmile: 

Atsakyti

tai dūmų kvapas, kaip ir pati migla, iš esmės dėl to, kad nebuvo jokios oro cirkuliacijos, t.y. vėjo. o kadangi atsiranda ir mieste visokių "degintojų", tia ir kietas kuras, ir išmetamosios dujos ir visokie pramoniniai įrenginiai, tai tas kvapas niekur nesisklaidė ir dėl to buvo stiprus.

nes kai žiemą būna minusiukas, daug labiau jaučiasi visokie kvapai, ryškesni pasidaro :D

Atsakyti

tai jo kai vėjo nėr, dar žemas slėgis tai ir kvepėjo ta dešra :D

Atsakyti

Vau, super, Qqute! Aš nesupratau, kuo tau tas megztinis nebuvo nešiojamas, na, bet suknelė tai tobulai atrodo, iš tiesų, tai kaip siūta, o ne megzta šitoj foto net :).

Brolis pasakojo apie rūką, bet kad aš jo nemačiau. Dieną pasidžiaugiau šviečiančia saule, vakare namie lindėjau.

Vakar buvo tokia baisinė alergija iš ryto, kad pasekmės ir jausmas ir šiandien kaip po karo/išgertuvių/laidotuvių... Ir nesuprantu, ar čia vis dar alergija, ar šiaip kuo sirgt pradėjau....

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 lapkričio 2018 - 10:44

Restar ne tai kad visai nenešiojamas, pora kart apsivilkau, paskui nusimezgiau iš cotton merino tokį su kišene ir kapišonu ir supratau kad dviejų tokių nereik man tikrai (va kišenėtų tai ir 10 reiktų) :D

Atsakyti

Na, taip suknelės - praktiškiausias dalykas. Bet man reikia ir jų, ir megztinių , ypač prie siaurų džinsų. Kažkaip nieko tinkamo nebeturiu...

Vakar tavo įkvėpta pasižiūrėjau pora tetos Olgos video. Ir užmačiau tetos Oksanos suknelę, kuri šmėžavo tarp rodomų paveiklsiukų. ir dar sužinojau, kad ta Oksana  185 (aš irgi beveik tiek), o taip fantastiškai su ta sunkia atrodo. Gal žinia, apie ką aš čia? Gal kur nors buvo ir apie ją daugiau kalbama? Jaučiu, kad naktim man vaidensis ta suknelė... Ir dar Haywardo užsimaniau beveik :). Tik reikia išekoti, kur apie jį kalbama. Nesu aš mėgėja video ilgų žiūrėti (be filmų), man, senoviškai geriau tekstas, kurį greičiau perskaitau ir nesunkiai grįžti gali į vietą, kurią reikia prisiminti, dar kartą pasigilinti. Bet gal mažum užsikabliuosiu, įkvėpė noras tobulėti.

Atsakyti