Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

vat tas kur Nitė rodo tai labai :wub:

tik rankovės statytos nelabai man čia

Atsakyti

vat tas kur Nitė rodo tai labai :wub:

tik rankovės statytos nelabai man čia

Taigi svarbiausia idėja :D nesvarbu, kad galutinis rezultatas kartais nebeturi su ja nieko bendra :rolleyes:

Atsakyti

pliam, kol atkasiau Nitės foto :D  nes mano darbinis wi-fi blokuoja liveinternetą

tai nežinau, raštas kaip pats savaime visai nieko, bet prie to laisvo stiliaus man jis kažkaip nedera.arba man gal kokio varžto stilistinio trūksta :D

Atsakyti

pliam, kol atkasiau Nitės foto :D  nes mano darbinis wi-fi blokuoja liveinternetą

tai nežinau, raštas kaip pats savaime visai nieko, bet prie to laisvo stiliaus man jis kažkaip nedera.arba man gal kokio varžto stilistinio trūksta :D

:lol: ne visi stilistiniai varžtai ir pas mane tvarkingai susukioti, bet man čia tas ir "gražu" : kad raštas iš gėlyno, o fasonas iš kontoros :mirksiukas: ir batų reiktų traktorinių :bigsmile:

Atsakyti

man šits vis dar tarp favoritų

https://www.instagra.../p/BazOhlQlHZq/

ir rašto ir spalvos ir modelio derinys

 

Atsakyti

ai, nu šitas vsai gerai žiūrisi, greičiausia anam man per daug rašto tiesiog buvo.

bet vat nu šitie vaizdai man padėjo apsispręst, kad visi tik man reik dabar to pieninio :D  užmetamo

Atsakyti

o qqte, tu savo ripsinį rodei?

Atsakyti

va gražus

TerripinTunic_SQUARE_medium2.jpg

Atsakyti

nu kaip...ne visai rodžiau, ant manes nenufotytas

o ant pakabos nelabai rodytinas vaizdzialis

 

Priedas  43728536_936128476580384_9052128736810498822_n_medium2.jpg   228,6KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

jo, jau nuėjau R. apžiūrėjau

smagus gavosi?

Atsakyti

smagus, tik labai glamžosi spintoj gulėdamas tai vis tingiu pagarint ryte  taip ir guli

Atsakyti

Restar, aū, mezgei Girlfriends. kaip suprantu, patiko? patogus tam, kam mezgei?

galvoju, gal tą variantą pavarysiu iš pieno

Atsakyti